Jedynie prawda jest ciekawa


Rachoń do Stonogi: Słowa o Kani kwalifikują do tego żeby dostał w mordę

17.06.2015

Michał Rachoń odpowiedział Zbigniewowi Stonodze.

Zbigniew Stonoga wezwał Michała Rachonia z Telewizji Republika do debaty na temat związków biznesmena z Wojskowymi Służbami Informacyjnymi.

„Debatować na ten temat powinien pan z tymi, którzy przyjmowali od pana meldunki, z tymi którzy wydawali panu polecenia, co sobie wszyć i w jaką część garderoby, żeby się dobrze nagrało. Może pan dyskutować z tymi, którzy pana rejestrowali bądź nie. Pan wie i ja wiem, choćby z naszej rozmowy, której się pan tak bardzo wypiera, z kim pan współpracował. Nie ma o czym gadać.” – odpowiada mu na YouTube dziennikarz Telewizji Republika.

Stonoga zasłynął m.in. wyzywaniem Doroty Kani, dziennikarki „Gazety Polskiej”.

„Poza tym ten stek wyzwisk, którymi zwykł pan określać wspaniałą kobietę i świetną dziennikarkę jaką jest Dorota Kania, kwalifikuje pana tylko do tego, żebym dał panu po mordzie. A nie do tego, żebym z panem debatował.” – zapowiedział Rachoń.

„Ja pochodzę z blokowiska. Pan kreuje się na obrońcę chłopaków z blokowisk. To jeśli jeszcze pan jakichś zna, to niech ich pan spyta, co oni sądzą o takich, którzy kreują się na przestępców a w rzeczywistości współpracują z policją. Niech pan ich spyta co oni sądzą o konfidentach. Na moim blokowisku takim nie podawało się ręki.” -  odpowiada dziennikarz i radzi Stonodze:

„Niech pan się zdecyduje kim pan jest. Politykiem? Prowokatorem? Zajmuje się pan nagrywaniem kolegów ze swoich byłych partii politycznych? Czy donoszeniem do Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego? Wyssane z palca informacje na mój temat przekazał pan do ABW w 2007 roku.”

https://www.youtube.com/watch?v=TydZKOgsuE8

mly/YouTube

[fot. YouTube]

Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 4. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 5. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 6. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 7. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 8. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook