Jedynie prawda jest ciekawa

Rachoń do Stonogi: Słowa o Kani kwalifikują do tego żeby dostał w mordę

17.06.2015

Michał Rachoń odpowiedział Zbigniewowi Stonodze.

Zbigniew Stonoga wezwał Michała Rachonia z Telewizji Republika do debaty na temat związków biznesmena z Wojskowymi Służbami Informacyjnymi.

„Debatować na ten temat powinien pan z tymi, którzy przyjmowali od pana meldunki, z tymi którzy wydawali panu polecenia, co sobie wszyć i w jaką część garderoby, żeby się dobrze nagrało. Może pan dyskutować z tymi, którzy pana rejestrowali bądź nie. Pan wie i ja wiem, choćby z naszej rozmowy, której się pan tak bardzo wypiera, z kim pan współpracował. Nie ma o czym gadać.” – odpowiada mu na YouTube dziennikarz Telewizji Republika.

Stonoga zasłynął m.in. wyzywaniem Doroty Kani, dziennikarki „Gazety Polskiej”.

„Poza tym ten stek wyzwisk, którymi zwykł pan określać wspaniałą kobietę i świetną dziennikarkę jaką jest Dorota Kania, kwalifikuje pana tylko do tego, żebym dał panu po mordzie. A nie do tego, żebym z panem debatował.” – zapowiedział Rachoń.

„Ja pochodzę z blokowiska. Pan kreuje się na obrońcę chłopaków z blokowisk. To jeśli jeszcze pan jakichś zna, to niech ich pan spyta, co oni sądzą o takich, którzy kreują się na przestępców a w rzeczywistości współpracują z policją. Niech pan ich spyta co oni sądzą o konfidentach. Na moim blokowisku takim nie podawało się ręki.” -  odpowiada dziennikarz i radzi Stonodze:

„Niech pan się zdecyduje kim pan jest. Politykiem? Prowokatorem? Zajmuje się pan nagrywaniem kolegów ze swoich byłych partii politycznych? Czy donoszeniem do Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego? Wyssane z palca informacje na mój temat przekazał pan do ABW w 2007 roku.”

https://www.youtube.com/watch?v=TydZKOgsuE8

mly/YouTube

[fot. YouTube]

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook