Jedynie prawda jest ciekawa


Rachoń do Stonogi: Słowa o Kani kwalifikują do tego żeby dostał w mordę

17.06.2015

Michał Rachoń odpowiedział Zbigniewowi Stonodze.

Zbigniew Stonoga wezwał Michała Rachonia z Telewizji Republika do debaty na temat związków biznesmena z Wojskowymi Służbami Informacyjnymi.

„Debatować na ten temat powinien pan z tymi, którzy przyjmowali od pana meldunki, z tymi którzy wydawali panu polecenia, co sobie wszyć i w jaką część garderoby, żeby się dobrze nagrało. Może pan dyskutować z tymi, którzy pana rejestrowali bądź nie. Pan wie i ja wiem, choćby z naszej rozmowy, której się pan tak bardzo wypiera, z kim pan współpracował. Nie ma o czym gadać.” – odpowiada mu na YouTube dziennikarz Telewizji Republika.

Stonoga zasłynął m.in. wyzywaniem Doroty Kani, dziennikarki „Gazety Polskiej”.

„Poza tym ten stek wyzwisk, którymi zwykł pan określać wspaniałą kobietę i świetną dziennikarkę jaką jest Dorota Kania, kwalifikuje pana tylko do tego, żebym dał panu po mordzie. A nie do tego, żebym z panem debatował.” – zapowiedział Rachoń.

„Ja pochodzę z blokowiska. Pan kreuje się na obrońcę chłopaków z blokowisk. To jeśli jeszcze pan jakichś zna, to niech ich pan spyta, co oni sądzą o takich, którzy kreują się na przestępców a w rzeczywistości współpracują z policją. Niech pan ich spyta co oni sądzą o konfidentach. Na moim blokowisku takim nie podawało się ręki.” -  odpowiada dziennikarz i radzi Stonodze:

„Niech pan się zdecyduje kim pan jest. Politykiem? Prowokatorem? Zajmuje się pan nagrywaniem kolegów ze swoich byłych partii politycznych? Czy donoszeniem do Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego? Wyssane z palca informacje na mój temat przekazał pan do ABW w 2007 roku.”

https://www.youtube.com/watch?v=TydZKOgsuE8

mly/YouTube

[fot. YouTube]

Warto poczytać

 1. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 2. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 3. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 4. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 5. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 6. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 7. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 8. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook