Jedynie prawda jest ciekawa


Racewicz: Pamiętam cudną, uśmiechniętą, ciepłą Pierwszą Damę

02.05.2017

Joanna Racewicz w niezwykły sposób opowiedziała na Facebooku o śp. Marii Kaczyńskiej.

Joanna Racewicz w niezwykły sposób opowiedziała na Facebooku o śp. Marii Kaczyńskiej. W tym szczerym wyznaniu dziennikarka zdradziła, jak po utracie ciąży otrzymała wsparcie od Pierwszej Damy.

Racewicz miała okazję dobrze poznać Parę Prezydencką jako dziennikarka, a także ze względu na wykonywany zawód swojego męża, Pawła Janeczka, pełniącego funkcję szefa ochrony prezydenta RP, który również zginął w katastrofie smoleńskiej.

W rocznicę wizyty z ekipą „Dzień Dobry TVN” w Pałacu Prezydenckim, Racewicz umieściła na Facebooku niezwykle ujmujące wyznanie:

- Pamiętam każdą chwilę tego spotkania. Pamiętam cudną, uśmiechniętą, ciepłą Pierwszą Damę, która natychmiast rzucała w kąt konwenanse, skracała dystans i przepraszała, że nie pokaże prywatnej części pałacu, bo „Mąż by się gniewał” — czytamy we wpisie.

- Była ujmująca, ludzka troska, gdy po naszej kolejnej stracie ciąży - kazała Pawłowi „natychmiast wracać do Joasi, przytulać ją mocno i wziąć urlop, aż wydobrzeje. I nie odbierać telefonów od Męża, ani z kancelarii choćby nie wiem co” — napisała dziennikarka.

- Pani Maria Kaczyńska. Pierwsza Dama. Potrafiła zadzwonić i pytać - czy nie potrzebuję lekarza, pomocy. Potrafiła uśmiechać się opowiadając o „trudach dojrzewania” ukochanej córki… (…) Moje stare życie. Życie przed Rubikonem — opowiedziała Joanna Racewicz.

[fot. youtube.com]

ems/wPolityce.pl

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook