Jedynie prawda jest ciekawa


Pudzianowski: Imigranci to bydło ludzkie

01.02.2016

"Zachowanie uchodźców we Francji doprowadza mnie do furii i nie mam zamiaru go tolerować".

Mariusz Pudzianowski, znany sportowiec i biznesmen w rozmowie z portalem wp sportowe fakty tłumaczy, jak wielkie ma problemy z imigrantami, którzy przybyli do Europy. "Jako ludzie mi nie przeszkadzają. Denerwuje mnie ich zachowanie. Znam Syryjczyków, Irańczyków, Czeczenów - to są muzułmanie, do których nic nie mam. Zachowanie uchodźców we Francji doprowadza mnie do furii i nie mam zamiaru go tolerować" - tłumaczy.

Co tak rozwścieczyło "Pudziana"? "Ci ludzie, albo inaczej - to bydło ludzkie, bo inaczej tych uchodźców nazwać nie można - niszczy mienie firm transportowych w tym moje. Na bezczelnego zatrzymują ciężarówki, a gdy kierowca się nie zatrzyma w ruch idą kamienie, cegły. To nie wszystko - włamują się na naczepy i niszczą towar, za który ja później muszę płacić. Policja francuska i angielska nie reaguje. Potrafi tylko powiedzieć do kierowców - jak was będą próbowali zatrzymać, to jedźcie po nich" - opisuje realia pracy firm transportowych.

"Na Facebooku nie przebieram w słowach, bo nie potrafię siedzieć spokojnie. Jeśli ktoś chce mi zrobić krzywdę, to mam się temu przyglądać?! Napisałem taki post, że zamknę się w naczepie z kijem bejsbolowym i będę bronił swojego mienia. I co napisali dziennikarze? "Pudzianowski jest agresywny, Pudzianowski grozi ludziom". Ja po prostu bronię swojej własności! Czy to coś złego? Powtórzę to raz jeszcze: jeśli ktoś wejdzie na naczepę mojej firmy, łeb mu spadnie" - zaznacza Pudzianowski.

Przyznaje, że jego firma w związku z działaniami imigrantów w Europie ponosi spore straty. "Nie zamierzam spokojnie się temu wszystkiemu przyglądać. Będę bronił swojej własności - czy to na naczepie, czy na własnym podwórku. Jeśli ktoś wejdzie na moją posesję, żeby mnie po prostu okraść, nie będę się wahał - użyję wszystkich środków, żeby go powstrzymać" - zaznacza "Pudzian".

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook