Jedynie prawda jest ciekawa

„Pudzian”: Żyjemy niby w wolnym kraju. NIBY

19.10.2015

„Większość to złodzieje, barany i tumany, którzy jedynie czekają na jałmużnę” - mówi o posłach.

Mariusz Pudzianowski nie przestaje komentować życia publicznego. I nie ukrywa, że popiera Ruch Kukiza. „Paweł Kukiz- Kukiz'15 - tacy ludzie szczerze chcą i mogą zmienić Polskę! Kukiz-15!!! - pisze na swoim profilu Facebooka. Sportowiec linkuje spot, jaki nagrały córki Pawła Kukiza.

„Czy ten film nie jest wiarygodny? Nagrany w tajemnicy telefonem komórkowym film wideo, aby wesprzeć tatę w trudnym wyścigu! Zobaczcie i pokazujcie dalej ten materiał, to nie jest żaden sztywny spot wyborczy, tylko prawdziwe emocje!” - pisze strongman.

„Nikogo nie namawiam na kogo ma głosować to jest tylko moje głośno wyrażone zdanie, a na kogo Wy zagłosujecie, to już wasza wola, żyjemy niby w wolnym kraju (niby)!!!!” - kwituje.

Pudzianowski już kolejny raz tłumaczy się ze swojej medialnej aktywności. W rozmowie z „SE” wskazuje, że „próbuje uświadomić polskie społeczeństwo”. „Może zabrzmi to dziwnie, ale ponad połowa społeczeństwa ma analfabetyzm wtórny, nie czyta, daje się manipulować, nie sprawdza nawet swoich kont bankowych, nie zauważa drobnych potrąceń. Oni nie upominają się o swoje, słuchają - ktoś im dziś nagada, że ten jest zły to oni mówią, że ten jest zły. Trzeba trochę poczytać, otworzyć oczy na to, co się dzieje” - tłumaczy sportowiec.

I apeluje, by nie udawać, że nie widzimy co się dzieje. „Jeśli widzisz złodzieja, że on kradnie, zwróć na to uwagę, a nie odwracasz się, udając, że nic się nie dzieje. Bo dziś jemu ukradną, a na drugi dzień do ciebie to przyjdzie. Głośno mówię swoje zdanie, nie jestem politykiem, nie będę startować, mam co robić mam ambitniejsze plany, chcę uświadomić jedynie jak co działa” - tłumaczy strongman pytany czy sam chce być politykiem.

Pudzianowski ma złe zdanie o politykach. I tego nie ukrywa. „Część posłów to ludzie kreatywni, którzy się na czymś znają, ale większość myśli tylko o diecie i pieniądzach, czy też biorą pieniądze za kilometrówkę, a sami kupują bilecik za 300 złotych. Dla mnie to złodzieje, barany i tumany, którzy nic nie osiągnęli, a jedynie czekają na jałmużnę. Najpierw pokaż, że coś potrafisz” - mówi twardo o posłach.

ez
[Fot. Profil M.Pudzianowski/Facebook]

Warto poczytać

 1. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 2. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 3. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 4. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 5. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 6. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 7. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

 8. 1270szcheternuydziewczonka 29.11.2017

  Niesamowita scena w kościele. Ta dziewczynka wzruszyła wszystkich

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook