Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

„Pudzian”: Żyjemy niby w wolnym kraju. NIBY

19.10.2015

„Większość to złodzieje, barany i tumany, którzy jedynie czekają na jałmużnę” - mówi o posłach.

Mariusz Pudzianowski nie przestaje komentować życia publicznego. I nie ukrywa, że popiera Ruch Kukiza. „Paweł Kukiz- Kukiz'15 - tacy ludzie szczerze chcą i mogą zmienić Polskę! Kukiz-15!!! - pisze na swoim profilu Facebooka. Sportowiec linkuje spot, jaki nagrały córki Pawła Kukiza.

„Czy ten film nie jest wiarygodny? Nagrany w tajemnicy telefonem komórkowym film wideo, aby wesprzeć tatę w trudnym wyścigu! Zobaczcie i pokazujcie dalej ten materiał, to nie jest żaden sztywny spot wyborczy, tylko prawdziwe emocje!” - pisze strongman.

„Nikogo nie namawiam na kogo ma głosować to jest tylko moje głośno wyrażone zdanie, a na kogo Wy zagłosujecie, to już wasza wola, żyjemy niby w wolnym kraju (niby)!!!!” - kwituje.

Pudzianowski już kolejny raz tłumaczy się ze swojej medialnej aktywności. W rozmowie z „SE” wskazuje, że „próbuje uświadomić polskie społeczeństwo”. „Może zabrzmi to dziwnie, ale ponad połowa społeczeństwa ma analfabetyzm wtórny, nie czyta, daje się manipulować, nie sprawdza nawet swoich kont bankowych, nie zauważa drobnych potrąceń. Oni nie upominają się o swoje, słuchają - ktoś im dziś nagada, że ten jest zły to oni mówią, że ten jest zły. Trzeba trochę poczytać, otworzyć oczy na to, co się dzieje” - tłumaczy sportowiec.

I apeluje, by nie udawać, że nie widzimy co się dzieje. „Jeśli widzisz złodzieja, że on kradnie, zwróć na to uwagę, a nie odwracasz się, udając, że nic się nie dzieje. Bo dziś jemu ukradną, a na drugi dzień do ciebie to przyjdzie. Głośno mówię swoje zdanie, nie jestem politykiem, nie będę startować, mam co robić mam ambitniejsze plany, chcę uświadomić jedynie jak co działa” - tłumaczy strongman pytany czy sam chce być politykiem.

Pudzianowski ma złe zdanie o politykach. I tego nie ukrywa. „Część posłów to ludzie kreatywni, którzy się na czymś znają, ale większość myśli tylko o diecie i pieniądzach, czy też biorą pieniądze za kilometrówkę, a sami kupują bilecik za 300 złotych. Dla mnie to złodzieje, barany i tumany, którzy nic nie osiągnęli, a jedynie czekają na jałmużnę. Najpierw pokaż, że coś potrafisz” - mówi twardo o posłach.

ez
[Fot. Profil M.Pudzianowski/Facebook]

Warto poczytać

 1. 04c2ed08c4504c9090755b6edb3dd1b9 20.01.2017

  Siostra Kijowskiego we „wSieci”: "Nie nadaje się na przywódcę"

  „Jest dla mnie oczywiste, że za KOD stoi jakaś siła. Mateusz sam by tego nie wymyślił".

 2. mid-17120101 20.01.2017

  Wałęsa: „Jestem czysty jak łza”

  "Mój syn też nie wytrzymał psychicznie i przez Cenckiewiczów i innych skrócił sobie życie”.

 3. mid-17118019 20.01.2017

  Premier: „Tabory się podciągnęły”

  „Wydarzenia, które miały miejsce, nie budzą wątpliwości, że chodziło o przejęcie władzy”.

 4. rziemkiewiczchlodnymokiemtvreo 20.01.2017

  Ziemkiewicz: „Wszyscy strasznie boją się Trumpa”

  „Jest przerażenie, że prezydentem USA zostaje człowiek, na którego Putin ma haki”.

 5. kanowsdgadh 19.01.2017

  Kanownik: Jesteśmy za najbardziej radykalnymi środkami ws. VAT . WYWIAD

  Każdy miesiąc opóźnienia to są setki milionów złotych, które wypływają z budżetu państwa do oszustów.

 6. stycznio 19.01.2017

  "wSieci Historii": Jak się biliśmy w Powstaniu Styczniowym?

  Tematem miesiąca nowego wydania miesięcznika „wSieci Historii” są nieznane epizody powstańców walczących o niepodległość w 1863 roku.

 7. bielus 19.01.2017

  Bielan we "wSieci": Szaleńcza opozycja przegrała

  Wicemarszałek Senatu Adam Bielan w rozmowie z Jackiem i Michałem Karnowskimi mówi o istocie konfliktu toczącego się w Sejmie i dalszych krokach rządu we wprowadzaniu dobrej zmiany.

 8. swit 19.01.2017

  Świetlik: Nie widzę, by co trzeci Polak wspierał protesty

  Wiktor Świetlik odniósł się "Super Expressie" do sondażu WP, według którego rzekomo 15 milionów Polaków chce, by opozycja kontynuowała protesty.

CS139fotoMINI

Czas Stefczyka 139/2017

PDF (4,73 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook