Jedynie prawda jest ciekawa


„Pudzian”: W UE każdy dba o własną d...

18.09.2015

„Niby wielkie zrzeszenie... haha wielkie bagno oszustów i krętaczy siedzi w Brukseli”.

Mariusz Pudzianowski kolejny raz zabiera głos w sprawach publicznych. Tym razem przyznaje, że docenia węgierski opór przeciwko imigrantom.

„Cała Unia Europejska i NATO są dzisiaj tyle warte, co inne pakty z naszymi sojusznikami przed II Wojną Światową!!!” - zaczyna Pudzianowski swój ostatni wpis na Facebooku. I bardzo ostro ocenia to, co dzieje się w Europie. „75 lat temu żyliśmy w obłudnym przekonaniu, że w przypadku niebezpieczeństwa nam pomogą, a jak było w rzeczywistości? Wszyscy wiemy. Jestem przekonany na przykładach, że jak dochodzi do poważniejszych konfliktów, to UE nie potrafi o siebie zadbać. Niby wielkie zrzeszenie haha wielkie bagno oszustów i krętaczy, które siedzi w Brukseli” - wskazuje „Pudzian”.

Dodaje, że „mały, bohaterski naród Węgry na swój koszt uszczelnia granice, a UE co robi?” „Siedzi i obraduje, tak obraduje!!! W mediach natomiast oskarżamy Węgry o zbyt drastyczne podejście! Dlaczego? Mamy malutki przedsmak tego co jest UE warta!” - kontynuuje Pudzianowski.

Dodaje, że „gdy kończyły się obrady około 75 lat temu, to Polska była już dawno zajęta i zrównana z ziemią!!!” „Jeśli teraz byśmy zostali najechani, to UE lub NATO by nam pomogło? Czy może dopiero po zakończeniu obrad zaczęli by się zastanawiać? Pchamy się do UE, a ś.p. Lepper mówił, że UE nas wyzyska i ja to potwierdzam, zgadzam się z tym człowiekiem. Kukiz i Korwin to samo mówią!” - pisze sportowiec.

Pudzianowski przypomina, że „granice zewnętrzne UE czyli m.in granice Węgier to również nasza granica”. „Za nadzwyczajną ochronę naszych granic, Węgrzy dostają z UE jakieś ochłapy. Państwa sprzeciwiające się niekontrolowanemu przepływowi "uchodźców" pozostały same ze swoimi problemami, tak samo jak kiedyś my! Co jest UE warta moi drodzy? Sami sobie wyciągnijcie wnioski” - przekonuje.

Wskazuje, że „cały twór Unii Europejskiej rozłazi się przy malutkim zamieszaniu, a co będzie jeśli zacznie się coś większego?” „UE zniknie i rozsypie się, tyle jest warta ta cała Unia Europejska moi drodzy. Solidarność w UE to tylko puste słowo nic nie znaczące!!!!” - oskarża. „Każdy dba o własną dupę. Unia Europejska to tak naprawdę tylko walka interesów najważniejszych państw, gdzie brak jest gwarancji bezpieczeństwa. Pan Tusk w UE ma tyle do powiedzenia co...” - zauważa.

„Pudzian” na koniec apeluje: „Ludzie obudźcie się wreszcie! Za dwa miesiące wybory! Nie chcę, aby nami rządzili Ci sami pseudo-politycy, którzy co poniektórzy nie potrafią zarządzać swoimi domowymi rachunkami, a co dopiero naszym budżetem lub wspólnym rachunkiem zysku i strat dla całej Polski!”

Czyżby „Pudzian” szykował się do kolejnej roli, polityka? Mógłby być ciekawym dyskutantem...

ez
[Fot. M.Pudzianowski/Facebook]

Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 4. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 5. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 6. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 7. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 8. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook