Jedynie prawda jest ciekawa


„Pudzian”: W UE każdy dba o własną d...

18.09.2015

„Niby wielkie zrzeszenie... haha wielkie bagno oszustów i krętaczy siedzi w Brukseli”.

Mariusz Pudzianowski kolejny raz zabiera głos w sprawach publicznych. Tym razem przyznaje, że docenia węgierski opór przeciwko imigrantom.

„Cała Unia Europejska i NATO są dzisiaj tyle warte, co inne pakty z naszymi sojusznikami przed II Wojną Światową!!!” - zaczyna Pudzianowski swój ostatni wpis na Facebooku. I bardzo ostro ocenia to, co dzieje się w Europie. „75 lat temu żyliśmy w obłudnym przekonaniu, że w przypadku niebezpieczeństwa nam pomogą, a jak było w rzeczywistości? Wszyscy wiemy. Jestem przekonany na przykładach, że jak dochodzi do poważniejszych konfliktów, to UE nie potrafi o siebie zadbać. Niby wielkie zrzeszenie haha wielkie bagno oszustów i krętaczy, które siedzi w Brukseli” - wskazuje „Pudzian”.

Dodaje, że „mały, bohaterski naród Węgry na swój koszt uszczelnia granice, a UE co robi?” „Siedzi i obraduje, tak obraduje!!! W mediach natomiast oskarżamy Węgry o zbyt drastyczne podejście! Dlaczego? Mamy malutki przedsmak tego co jest UE warta!” - kontynuuje Pudzianowski.

Dodaje, że „gdy kończyły się obrady około 75 lat temu, to Polska była już dawno zajęta i zrównana z ziemią!!!” „Jeśli teraz byśmy zostali najechani, to UE lub NATO by nam pomogło? Czy może dopiero po zakończeniu obrad zaczęli by się zastanawiać? Pchamy się do UE, a ś.p. Lepper mówił, że UE nas wyzyska i ja to potwierdzam, zgadzam się z tym człowiekiem. Kukiz i Korwin to samo mówią!” - pisze sportowiec.

Pudzianowski przypomina, że „granice zewnętrzne UE czyli m.in granice Węgier to również nasza granica”. „Za nadzwyczajną ochronę naszych granic, Węgrzy dostają z UE jakieś ochłapy. Państwa sprzeciwiające się niekontrolowanemu przepływowi "uchodźców" pozostały same ze swoimi problemami, tak samo jak kiedyś my! Co jest UE warta moi drodzy? Sami sobie wyciągnijcie wnioski” - przekonuje.

Wskazuje, że „cały twór Unii Europejskiej rozłazi się przy malutkim zamieszaniu, a co będzie jeśli zacznie się coś większego?” „UE zniknie i rozsypie się, tyle jest warta ta cała Unia Europejska moi drodzy. Solidarność w UE to tylko puste słowo nic nie znaczące!!!!” - oskarża. „Każdy dba o własną dupę. Unia Europejska to tak naprawdę tylko walka interesów najważniejszych państw, gdzie brak jest gwarancji bezpieczeństwa. Pan Tusk w UE ma tyle do powiedzenia co...” - zauważa.

„Pudzian” na koniec apeluje: „Ludzie obudźcie się wreszcie! Za dwa miesiące wybory! Nie chcę, aby nami rządzili Ci sami pseudo-politycy, którzy co poniektórzy nie potrafią zarządzać swoimi domowymi rachunkami, a co dopiero naszym budżetem lub wspólnym rachunkiem zysku i strat dla całej Polski!”

Czyżby „Pudzian” szykował się do kolejnej roli, polityka? Mógłby być ciekawym dyskutantem...

ez
[Fot. M.Pudzianowski/Facebook]

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook