Jedynie prawda jest ciekawa

„Pudzian”: W UE każdy dba o własną d...

18.09.2015

„Niby wielkie zrzeszenie... haha wielkie bagno oszustów i krętaczy siedzi w Brukseli”.

Mariusz Pudzianowski kolejny raz zabiera głos w sprawach publicznych. Tym razem przyznaje, że docenia węgierski opór przeciwko imigrantom.

„Cała Unia Europejska i NATO są dzisiaj tyle warte, co inne pakty z naszymi sojusznikami przed II Wojną Światową!!!” - zaczyna Pudzianowski swój ostatni wpis na Facebooku. I bardzo ostro ocenia to, co dzieje się w Europie. „75 lat temu żyliśmy w obłudnym przekonaniu, że w przypadku niebezpieczeństwa nam pomogą, a jak było w rzeczywistości? Wszyscy wiemy. Jestem przekonany na przykładach, że jak dochodzi do poważniejszych konfliktów, to UE nie potrafi o siebie zadbać. Niby wielkie zrzeszenie haha wielkie bagno oszustów i krętaczy, które siedzi w Brukseli” - wskazuje „Pudzian”.

Dodaje, że „mały, bohaterski naród Węgry na swój koszt uszczelnia granice, a UE co robi?” „Siedzi i obraduje, tak obraduje!!! W mediach natomiast oskarżamy Węgry o zbyt drastyczne podejście! Dlaczego? Mamy malutki przedsmak tego co jest UE warta!” - kontynuuje Pudzianowski.

Dodaje, że „gdy kończyły się obrady około 75 lat temu, to Polska była już dawno zajęta i zrównana z ziemią!!!” „Jeśli teraz byśmy zostali najechani, to UE lub NATO by nam pomogło? Czy może dopiero po zakończeniu obrad zaczęli by się zastanawiać? Pchamy się do UE, a ś.p. Lepper mówił, że UE nas wyzyska i ja to potwierdzam, zgadzam się z tym człowiekiem. Kukiz i Korwin to samo mówią!” - pisze sportowiec.

Pudzianowski przypomina, że „granice zewnętrzne UE czyli m.in granice Węgier to również nasza granica”. „Za nadzwyczajną ochronę naszych granic, Węgrzy dostają z UE jakieś ochłapy. Państwa sprzeciwiające się niekontrolowanemu przepływowi "uchodźców" pozostały same ze swoimi problemami, tak samo jak kiedyś my! Co jest UE warta moi drodzy? Sami sobie wyciągnijcie wnioski” - przekonuje.

Wskazuje, że „cały twór Unii Europejskiej rozłazi się przy malutkim zamieszaniu, a co będzie jeśli zacznie się coś większego?” „UE zniknie i rozsypie się, tyle jest warta ta cała Unia Europejska moi drodzy. Solidarność w UE to tylko puste słowo nic nie znaczące!!!!” - oskarża. „Każdy dba o własną dupę. Unia Europejska to tak naprawdę tylko walka interesów najważniejszych państw, gdzie brak jest gwarancji bezpieczeństwa. Pan Tusk w UE ma tyle do powiedzenia co...” - zauważa.

„Pudzian” na koniec apeluje: „Ludzie obudźcie się wreszcie! Za dwa miesiące wybory! Nie chcę, aby nami rządzili Ci sami pseudo-politycy, którzy co poniektórzy nie potrafią zarządzać swoimi domowymi rachunkami, a co dopiero naszym budżetem lub wspólnym rachunkiem zysku i strat dla całej Polski!”

Czyżby „Pudzian” szykował się do kolejnej roli, polityka? Mógłby być ciekawym dyskutantem...

ez
[Fot. M.Pudzianowski/Facebook]

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook