Jedynie prawda jest ciekawa


„Pudzian”: W UE każdy dba o własną d...

18.09.2015

„Niby wielkie zrzeszenie... haha wielkie bagno oszustów i krętaczy siedzi w Brukseli”.

Mariusz Pudzianowski kolejny raz zabiera głos w sprawach publicznych. Tym razem przyznaje, że docenia węgierski opór przeciwko imigrantom.

„Cała Unia Europejska i NATO są dzisiaj tyle warte, co inne pakty z naszymi sojusznikami przed II Wojną Światową!!!” - zaczyna Pudzianowski swój ostatni wpis na Facebooku. I bardzo ostro ocenia to, co dzieje się w Europie. „75 lat temu żyliśmy w obłudnym przekonaniu, że w przypadku niebezpieczeństwa nam pomogą, a jak było w rzeczywistości? Wszyscy wiemy. Jestem przekonany na przykładach, że jak dochodzi do poważniejszych konfliktów, to UE nie potrafi o siebie zadbać. Niby wielkie zrzeszenie haha wielkie bagno oszustów i krętaczy, które siedzi w Brukseli” - wskazuje „Pudzian”.

Dodaje, że „mały, bohaterski naród Węgry na swój koszt uszczelnia granice, a UE co robi?” „Siedzi i obraduje, tak obraduje!!! W mediach natomiast oskarżamy Węgry o zbyt drastyczne podejście! Dlaczego? Mamy malutki przedsmak tego co jest UE warta!” - kontynuuje Pudzianowski.

Dodaje, że „gdy kończyły się obrady około 75 lat temu, to Polska była już dawno zajęta i zrównana z ziemią!!!” „Jeśli teraz byśmy zostali najechani, to UE lub NATO by nam pomogło? Czy może dopiero po zakończeniu obrad zaczęli by się zastanawiać? Pchamy się do UE, a ś.p. Lepper mówił, że UE nas wyzyska i ja to potwierdzam, zgadzam się z tym człowiekiem. Kukiz i Korwin to samo mówią!” - pisze sportowiec.

Pudzianowski przypomina, że „granice zewnętrzne UE czyli m.in granice Węgier to również nasza granica”. „Za nadzwyczajną ochronę naszych granic, Węgrzy dostają z UE jakieś ochłapy. Państwa sprzeciwiające się niekontrolowanemu przepływowi "uchodźców" pozostały same ze swoimi problemami, tak samo jak kiedyś my! Co jest UE warta moi drodzy? Sami sobie wyciągnijcie wnioski” - przekonuje.

Wskazuje, że „cały twór Unii Europejskiej rozłazi się przy malutkim zamieszaniu, a co będzie jeśli zacznie się coś większego?” „UE zniknie i rozsypie się, tyle jest warta ta cała Unia Europejska moi drodzy. Solidarność w UE to tylko puste słowo nic nie znaczące!!!!” - oskarża. „Każdy dba o własną dupę. Unia Europejska to tak naprawdę tylko walka interesów najważniejszych państw, gdzie brak jest gwarancji bezpieczeństwa. Pan Tusk w UE ma tyle do powiedzenia co...” - zauważa.

„Pudzian” na koniec apeluje: „Ludzie obudźcie się wreszcie! Za dwa miesiące wybory! Nie chcę, aby nami rządzili Ci sami pseudo-politycy, którzy co poniektórzy nie potrafią zarządzać swoimi domowymi rachunkami, a co dopiero naszym budżetem lub wspólnym rachunkiem zysku i strat dla całej Polski!”

Czyżby „Pudzian” szykował się do kolejnej roli, polityka? Mógłby być ciekawym dyskutantem...

ez
[Fot. M.Pudzianowski/Facebook]

Warto poczytać

 1. 1270kodomi 20.04.2018

  Totalny odlot KOD. Zbierają relikwie od „obrońców demokracji”

  Jeszcze niedawno KOD miał mocarstwowe plany odbicia Polski z rąk „kaczystów"

 2. pomnik18042018 19.04.2018

  Amerykanie zlikwidują pomnik katyński? „Rosyjscy oligarchowie planują w tym miejscu zbudować hotel"

  Według przedstawiciela amerykańskiej Polonii, który wystąpił w programie Marcina Roli w telewizji wRealu24.pl, zagrożona jest przyszłość Pomnika Katyńskiego w Jersey City.

 3. 1270kaczynskiprezesnaczelnik 19.04.2018

  Znany polityk o Jarosławie Kaczyńskim: Jest jak Piłsudski!

  Naczelnik, Wódz, Marszałek. To tylko niektóre określenia, którymi politycy opozycji i nieprzychylni PiS dziennikarze nazywają prezesa partii rządzącej Jarosława Kaczyńskiego

 4. 1270pawlowiczkrystyna 19.04.2018

  Prof. Pawłowicz przesadziła? Obraża byłych prezydentów

  Krystyna Pawłowicz słynie z mocnych i kontrowersyjnych wypowiedzi

 5. 1270luck22yluck222 18.04.2018

  Wspaniała inicjatywa niepełnosprawnego Łukasza Warzechy

  Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach trudno o bezinteresowną pomoc, a z pewnością jeszcze trudniej oczekiwać jej od osób, które na co dzień same potrzebują pomocy. .

 6. 1270luckyluck 18.04.2018

  Korwin-Mikke znów odleciał: PiS to komuniści z krzyżem na wierzchu!

  Znany miłośnik Putina, Janusz Korwin Mikke, postanowił znowu zabłysnąć

 7. 1270conchitawurst 16.04.2018

  Najsłynniejszy transwestyta Europy ma HIV

  Smutna prawda o kondycji współczesnego świata. Wurst cierpi na HIV

 8. 1270kuxniarbezwtyd 10.04.2018

  „Ależ to jest obrzydliwe. Orgia cynizmu”

  Niezwykle trafny komentarz redaktora naczelnego tygodnika „Sieci”. Obnażył hipokryzję salonowych dziennikarzy.

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook