Jedynie prawda jest ciekawa


„Pudzian”: W tym naszym burdelu potrzebny ład i porządek

05.10.2015

„To poseł jest naszym pracownikiem, a nie odwrotnie!!! Z oszustami i krętaczami wyp.....ć!!!”

Mariusz Pudzianowski staje się coraz popularniejszym komentatorem. W ostatnim wpisie sportowiec zapewnia, że za jego działalnością stoi jedynie troska o dobro Polski.

„Ja Mariusz Pudzianowski , Paweł Kukiz, Zbigniew Stonoga czy Janusz Korwin Mikke możemy żyć w spokoju oraz dostatku i jeździć mercedesami. Nie mam "NIC" z tego, że wam mówię jak sytuacja wygląda w kraju i jakie są obecnie realia” - pisze „Pudzian”.

Dodaje, że „nie startuje do sejmu na posła na ciepłą posadkę, więc nie ma jakiegokolwiek osobistego interesu”. „Jedyny interes jaki mnie interesuje to aby w tym naszym burdelu zapanował ład i porządek, bo nie mogę patrzeć na tych nieudaczników z Wiejskiej, których wszystkich utrzymujemy” - zaznacza. I dodaje, że „nie ma w tym wszystkim żadnego interesu!!!”

W innym wpisie linkuje filmik ze znaną wypowiedzią Wojciecha Cejrowskiego, w której podróżnik zaznacza, że posłowie powinni pamiętać, że są na służbie narodu oraz opowiada się za tym, by Polacy mieli prawo odwołać posła, jeśli ten będzie się zachowywał niezgodnie z etyką czy obietnicami. „Popieram słowa Cejrowskiego. To poseł jest naszym pracownikiem, a nie odwrotnie!!! Z oszustami i krętaczami wyp.....ć!!! dopóki tam nie wejdą na ul.Wiejska 3 to obiecują gruszki na wierzbie, a gdy tam już wejdą to mają w głębokim poważaniu wyborców, bo już ciepłą posadkę mają” - pisze „Pudzian”.

Dodaje, że „wyborcy dają posłom pracę od lat i te same nazwiska nas dymają, a wy głosujecie na nich znowu!!!” „Dajecie się w oczy dymać, nie będę operować nazwiskami posłów, ale Ci złodzieje i oszuści znów kandydują. Widzę, że ludzie boją się zwrócić uwagę i powiedzieć ty złodzieju-oszuście szukaj sobie innej roboty!” - kwituje Pudzianowski.

ez

[Fot. Profil M.Pudzianowski/Facebook]

Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 4. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 5. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 6. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 7. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 8. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook