Jedynie prawda jest ciekawa

„Pudzian”: W tym naszym burdelu potrzebny ład i porządek

05.10.2015

„To poseł jest naszym pracownikiem, a nie odwrotnie!!! Z oszustami i krętaczami wyp.....ć!!!”

Mariusz Pudzianowski staje się coraz popularniejszym komentatorem. W ostatnim wpisie sportowiec zapewnia, że za jego działalnością stoi jedynie troska o dobro Polski.

„Ja Mariusz Pudzianowski , Paweł Kukiz, Zbigniew Stonoga czy Janusz Korwin Mikke możemy żyć w spokoju oraz dostatku i jeździć mercedesami. Nie mam "NIC" z tego, że wam mówię jak sytuacja wygląda w kraju i jakie są obecnie realia” - pisze „Pudzian”.

Dodaje, że „nie startuje do sejmu na posła na ciepłą posadkę, więc nie ma jakiegokolwiek osobistego interesu”. „Jedyny interes jaki mnie interesuje to aby w tym naszym burdelu zapanował ład i porządek, bo nie mogę patrzeć na tych nieudaczników z Wiejskiej, których wszystkich utrzymujemy” - zaznacza. I dodaje, że „nie ma w tym wszystkim żadnego interesu!!!”

W innym wpisie linkuje filmik ze znaną wypowiedzią Wojciecha Cejrowskiego, w której podróżnik zaznacza, że posłowie powinni pamiętać, że są na służbie narodu oraz opowiada się za tym, by Polacy mieli prawo odwołać posła, jeśli ten będzie się zachowywał niezgodnie z etyką czy obietnicami. „Popieram słowa Cejrowskiego. To poseł jest naszym pracownikiem, a nie odwrotnie!!! Z oszustami i krętaczami wyp.....ć!!! dopóki tam nie wejdą na ul.Wiejska 3 to obiecują gruszki na wierzbie, a gdy tam już wejdą to mają w głębokim poważaniu wyborców, bo już ciepłą posadkę mają” - pisze „Pudzian”.

Dodaje, że „wyborcy dają posłom pracę od lat i te same nazwiska nas dymają, a wy głosujecie na nich znowu!!!” „Dajecie się w oczy dymać, nie będę operować nazwiskami posłów, ale Ci złodzieje i oszuści znów kandydują. Widzę, że ludzie boją się zwrócić uwagę i powiedzieć ty złodzieju-oszuście szukaj sobie innej roboty!” - kwituje Pudzianowski.

ez

[Fot. Profil M.Pudzianowski/Facebook]

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook