Jedynie prawda jest ciekawa

„Pudzian”: Słowacja, Czechy, Węgry mówią STOP, a my???

08.09.2015

„Jestem tolerancyjny, ale we własnym domu to ja ustalam reguły, a nie gość”.

Mariusz Pudzianowski na poważnie zaangażował się w ostrzeganie przed bezrefleksyjnym przyjmowaniem uchodźców w Polsce. Były strongman, a obecnie zawodnik MMA, publikuje kolejny wpis w tej sprawie.

Na początek „Pudzian” cytuje tekst, jaki znalazł w internecie. Chodzi o publikację Pawła Zachara (zacharxp).

„Cytuję tekst napisany ponoć przez europejskiego muzułmanina: To co się dzieje to jest regularna inwazja, nazywana w islamie Hijra (Hidżra), czyli zdobycie terenu wroga poprzez zasiedlenie, najczęściej pokojowe i bez walki. Ja się tego boję bardziej niż większość z was, bo wiem jak to się prawdopodobnie skończy. Nikt mi nie powie, że setki tysięcy młodych mężczyzn w wieku poborowym jadą tutaj ze strachu przed wojną. Nikt mi nie powie, że ludzie wychowani na Bliskim Wschodzie dostosują się do naszych europejskich wartości. Jestem europejskim muzułmaninem, a religia jest moją prywatną drogą czczenia Boga, a nie stylem życia lub doktryną polityczną. Na pierwszym miejscu jestem europejczykiem, a wszystkie izmy zostawiam w domu. Boje się ich, ponieważ oni narzucą nam w przeciągu kilku lat swój średniowieczny, feudalny i antydemokratyczny porządek, a ci którzy się nie dostosują, będą prześladowani. Matematyka nie kłamie: każdy z samotnych ma pozostawioną gdzieś rodzinę i korzystając z prawa UE ściągnie tutaj prędzej czy później większą liczbę radykałów. Dzietność muzułmańskich rodzin z tamtego obszaru to trójka dzieci w górę, wiec jeśli teraz mamy miliony muzułmańskich małżeństw w Europie to za 20 lat będzie ich trzy razy więcej. Jeszcze jedna rzecz, która mi się rzuca w oczy: uchodźcy twierdzą, że za przyjazd do Europy muszą płacić po kilka tysięcy dolarów/euro - skąd Ci biedni ludzie, którzy wszystko stracili, mają takie pieniądze? Mówi się, że tylko chrześcijanie są prześladowani przez ISIS, dlaczego więc radykalni muzułmanie ciągną do Europy? Ja nie mam złudzeń, że jest to zaplanowana, gigantyczna akcja kolonizacji Europy” - czytamy w tekście. A Pudzianowski dodaje, że „ktoś mądrze to napisał!!” i zachęca do czytania.

Mariusz Pudzianowski przekonuje przy tej okazji, że uchodźcom trzeba stawiać twarde warunki. „Słowacja, Czechy, Węgry mówią STOP, a my??? !!! Jestem tolerancyjny, ale we własnym domu to ja ustalam reguły, a nie przybyły gość będzie mi swoje zasady wprowadzał!!!” - zauważa Pudzianowski.

Wcześniej na swoim profilu stawiał imigrantom ultimatum: asymilacja, albo wypad...

ez
[Fot. Profil M.Pudzianowski/Facebook]

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook