Jedynie prawda jest ciekawa


„Pudzian” punktuje Petru: „Uwaga na manipulacje”

08.10.2015

„POBUDKA!! Jak dacie się złapać na sztuczki "NowoczesnaPL", to uznam, że nie ma już ratunku”.

Mariusz Pudzianowski linkuje na swoim profilu na Facebooku filmik o działalności partii Ryszarda Petru. W ocenie autorów filmu partia NowoczesnaPL prowadzi oszukańczą działalność. „'NowoczesnaPL' z panem Ryszardem Petru na czele - polecam przeczytać tym co jeszcze lekcji nie odrobili, aby nie byli zaślepieni gruszkami na wierzbie” - pisze „Pudzian” w tej sprawie,

„Kilka lat temu tego pana już przewidział ŚP Andrzej Lepper i z mównicy sejmowej uprzedzał przyjdzie taki Pan Petru i Balcerowicz, wiec skąd to wiedział??????” - zastanawia się Pudzianowski.

Cytuje również artykuł Niezaleznej.pl, który dotyczy działań Petru. Przypomina się w nim pro-frankową aktywność Petru. „Petru długo zapewniał, że kredyty we frankach są bezpieczne. Swój przewalutował już w 2008 r.” - pisze autor artykułu.

„Jednak sprytny Petru już kilka miesięcy później w pośpiechu przewalutował na złote swój własny kredyt we frankach - zwraca uwagę fakt.pl. Nawet, gdy wybuchła awantura, Petru dalej uwiarygadniał kredyty w szwajcarskiej walucie. Kiedy frankowicze płacili już w 2014 r. ogromne raty, Petru twierdził, że frank nie przekroczy bariery 4 zł, że takie prognozy są oderwane od rzeczywistości. Niestety, ale dzisiaj wiemy, że były to błędne spekulacje” - pisze Niezalezna.pl.

Pudzianowski przypomina i inny fakt dotyczący Petru. „Druga śmierdząca sprawa: pan Petru proponuje jednolitą stawkę podatkową 16%! Zwróćcie uwagę na paragonach z codziennych zakupów jakie produkty mają najniższe stawki VAT. Większość produktów spożywczych pierwszej potrzeby ma niższą stawkę VAT niż 16%! Pomyślcie trochę, pomysł Petru polega na zwiększeniu stawki podatkowej na żywność... czy to jest dobry pomysł? Dla jakich produktów i usług zmniejszy się więc stawka podatkowa?” - zastanawia się sportowiec.

W innym wpisie „Pudzian” również zajmuje się NowoczesnąPL. „Co to jest partia "NowoczesnaPL" - tak dla oświecenia tych co nie wiedzą jeszcze! Petru dziś gra rolę „wkurzonego”, a według Wikileaks był „nieformalnym doradcą premiera Tuska”” - przypomina strongman. I znów cytuje NiezaleznąPL.

Artykuł wskazuje na związki Petru z Tuskiem, Komorowskim i PO. „Petru nie chwali się dziś faktem, że jeszcze dwa tygodnie temu, między pierwszą, a drugą turą wyborów prezydenckich wsparł osobiście Bronisława Komorowskiego. Na konferencji prasowej 12 maja br. Petru w towarzystwie Komorowskiego chwalił proponowane przez ustępującego dziś prezydenta zmiany w prawie podatkowym. Nazwał pomysły Komorowskiego "krokiem w dobrym kierunku". Na swoim profilu na Twitterze jeszcze 24 maja, w dniu II tury wyborów namawiał by iść głosować i dzwonić do znajomych, by zrobili to samo” - czytamy w portalu Niezalezna.pl.

„Nic dodać nic ująć! BRAWOOOOO!” - pisze „Pudzian”. „Uwaga na następną manipulację. TIK TAK! POBUDKA!! Zapoznaj się i podaj dalej!!! Jak dacie się złapać na takie sztuczki partii "NowoczesnaPL", to uznam, że nie ma już ratunku i pora pilnować już tylko swojej dupy...” - kwituje „Pudzian”.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. trwam23012018 23.01.2018

  Oj. Rydzyk i dwa samochody od bezdomnego. Skandal... czy manipulacja, na którą daliście się nabrać?

  „Ojciec Tadeusz Rydzyk dostał dwa samochody od bezdomnego”. Taki temat od dwóch dni przewija się przez wszystkie media, które ironizują z duchownego i szydzą z rzekomego prezentu. Jak to możliwe, żeby bezdomny miał dwa samochody?

 2. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 3. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 4. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 5. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 6. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 7. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 8. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook