Jedynie prawda jest ciekawa


„Pudzian” punktuje Petru: „Uwaga na manipulacje”

08.10.2015

„POBUDKA!! Jak dacie się złapać na sztuczki "NowoczesnaPL", to uznam, że nie ma już ratunku”.

Mariusz Pudzianowski linkuje na swoim profilu na Facebooku filmik o działalności partii Ryszarda Petru. W ocenie autorów filmu partia NowoczesnaPL prowadzi oszukańczą działalność. „'NowoczesnaPL' z panem Ryszardem Petru na czele - polecam przeczytać tym co jeszcze lekcji nie odrobili, aby nie byli zaślepieni gruszkami na wierzbie” - pisze „Pudzian” w tej sprawie,

„Kilka lat temu tego pana już przewidział ŚP Andrzej Lepper i z mównicy sejmowej uprzedzał przyjdzie taki Pan Petru i Balcerowicz, wiec skąd to wiedział??????” - zastanawia się Pudzianowski.

Cytuje również artykuł Niezaleznej.pl, który dotyczy działań Petru. Przypomina się w nim pro-frankową aktywność Petru. „Petru długo zapewniał, że kredyty we frankach są bezpieczne. Swój przewalutował już w 2008 r.” - pisze autor artykułu.

„Jednak sprytny Petru już kilka miesięcy później w pośpiechu przewalutował na złote swój własny kredyt we frankach - zwraca uwagę fakt.pl. Nawet, gdy wybuchła awantura, Petru dalej uwiarygadniał kredyty w szwajcarskiej walucie. Kiedy frankowicze płacili już w 2014 r. ogromne raty, Petru twierdził, że frank nie przekroczy bariery 4 zł, że takie prognozy są oderwane od rzeczywistości. Niestety, ale dzisiaj wiemy, że były to błędne spekulacje” - pisze Niezalezna.pl.

Pudzianowski przypomina i inny fakt dotyczący Petru. „Druga śmierdząca sprawa: pan Petru proponuje jednolitą stawkę podatkową 16%! Zwróćcie uwagę na paragonach z codziennych zakupów jakie produkty mają najniższe stawki VAT. Większość produktów spożywczych pierwszej potrzeby ma niższą stawkę VAT niż 16%! Pomyślcie trochę, pomysł Petru polega na zwiększeniu stawki podatkowej na żywność... czy to jest dobry pomysł? Dla jakich produktów i usług zmniejszy się więc stawka podatkowa?” - zastanawia się sportowiec.

W innym wpisie „Pudzian” również zajmuje się NowoczesnąPL. „Co to jest partia "NowoczesnaPL" - tak dla oświecenia tych co nie wiedzą jeszcze! Petru dziś gra rolę „wkurzonego”, a według Wikileaks był „nieformalnym doradcą premiera Tuska”” - przypomina strongman. I znów cytuje NiezaleznąPL.

Artykuł wskazuje na związki Petru z Tuskiem, Komorowskim i PO. „Petru nie chwali się dziś faktem, że jeszcze dwa tygodnie temu, między pierwszą, a drugą turą wyborów prezydenckich wsparł osobiście Bronisława Komorowskiego. Na konferencji prasowej 12 maja br. Petru w towarzystwie Komorowskiego chwalił proponowane przez ustępującego dziś prezydenta zmiany w prawie podatkowym. Nazwał pomysły Komorowskiego "krokiem w dobrym kierunku". Na swoim profilu na Twitterze jeszcze 24 maja, w dniu II tury wyborów namawiał by iść głosować i dzwonić do znajomych, by zrobili to samo” - czytamy w portalu Niezalezna.pl.

„Nic dodać nic ująć! BRAWOOOOO!” - pisze „Pudzian”. „Uwaga na następną manipulację. TIK TAK! POBUDKA!! Zapoznaj się i podaj dalej!!! Jak dacie się złapać na takie sztuczki partii "NowoczesnaPL", to uznam, że nie ma już ratunku i pora pilnować już tylko swojej dupy...” - kwituje „Pudzian”.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. 1270kodomi 20.04.2018

  Totalny odlot KOD. Zbierają relikwie od „obrońców demokracji”

  Jeszcze niedawno KOD miał mocarstwowe plany odbicia Polski z rąk „kaczystów"

 2. pomnik18042018 19.04.2018

  Amerykanie zlikwidują pomnik katyński? „Rosyjscy oligarchowie planują w tym miejscu zbudować hotel"

  Według przedstawiciela amerykańskiej Polonii, który wystąpił w programie Marcina Roli w telewizji wRealu24.pl, zagrożona jest przyszłość Pomnika Katyńskiego w Jersey City.

 3. 1270kaczynskiprezesnaczelnik 19.04.2018

  Znany polityk o Jarosławie Kaczyńskim: Jest jak Piłsudski!

  Naczelnik, Wódz, Marszałek. To tylko niektóre określenia, którymi politycy opozycji i nieprzychylni PiS dziennikarze nazywają prezesa partii rządzącej Jarosława Kaczyńskiego

 4. 1270pawlowiczkrystyna 19.04.2018

  Prof. Pawłowicz przesadziła? Obraża byłych prezydentów

  Krystyna Pawłowicz słynie z mocnych i kontrowersyjnych wypowiedzi

 5. 1270luck22yluck222 18.04.2018

  Wspaniała inicjatywa niepełnosprawnego Łukasza Warzechy

  Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach trudno o bezinteresowną pomoc, a z pewnością jeszcze trudniej oczekiwać jej od osób, które na co dzień same potrzebują pomocy. .

 6. 1270luckyluck 18.04.2018

  Korwin-Mikke znów odleciał: PiS to komuniści z krzyżem na wierzchu!

  Znany miłośnik Putina, Janusz Korwin Mikke, postanowił znowu zabłysnąć

 7. 1270conchitawurst 16.04.2018

  Najsłynniejszy transwestyta Europy ma HIV

  Smutna prawda o kondycji współczesnego świata. Wurst cierpi na HIV

 8. 1270kuxniarbezwtyd 10.04.2018

  „Ależ to jest obrzydliwe. Orgia cynizmu”

  Niezwykle trafny komentarz redaktora naczelnego tygodnika „Sieci”. Obnażył hipokryzję salonowych dziennikarzy.

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook