Jedynie prawda jest ciekawa

„Pudzian” punktuje Petru: „Uwaga na manipulacje”

08.10.2015

„POBUDKA!! Jak dacie się złapać na sztuczki "NowoczesnaPL", to uznam, że nie ma już ratunku”.

Mariusz Pudzianowski linkuje na swoim profilu na Facebooku filmik o działalności partii Ryszarda Petru. W ocenie autorów filmu partia NowoczesnaPL prowadzi oszukańczą działalność. „'NowoczesnaPL' z panem Ryszardem Petru na czele - polecam przeczytać tym co jeszcze lekcji nie odrobili, aby nie byli zaślepieni gruszkami na wierzbie” - pisze „Pudzian” w tej sprawie,

„Kilka lat temu tego pana już przewidział ŚP Andrzej Lepper i z mównicy sejmowej uprzedzał przyjdzie taki Pan Petru i Balcerowicz, wiec skąd to wiedział??????” - zastanawia się Pudzianowski.

Cytuje również artykuł Niezaleznej.pl, który dotyczy działań Petru. Przypomina się w nim pro-frankową aktywność Petru. „Petru długo zapewniał, że kredyty we frankach są bezpieczne. Swój przewalutował już w 2008 r.” - pisze autor artykułu.

„Jednak sprytny Petru już kilka miesięcy później w pośpiechu przewalutował na złote swój własny kredyt we frankach - zwraca uwagę fakt.pl. Nawet, gdy wybuchła awantura, Petru dalej uwiarygadniał kredyty w szwajcarskiej walucie. Kiedy frankowicze płacili już w 2014 r. ogromne raty, Petru twierdził, że frank nie przekroczy bariery 4 zł, że takie prognozy są oderwane od rzeczywistości. Niestety, ale dzisiaj wiemy, że były to błędne spekulacje” - pisze Niezalezna.pl.

Pudzianowski przypomina i inny fakt dotyczący Petru. „Druga śmierdząca sprawa: pan Petru proponuje jednolitą stawkę podatkową 16%! Zwróćcie uwagę na paragonach z codziennych zakupów jakie produkty mają najniższe stawki VAT. Większość produktów spożywczych pierwszej potrzeby ma niższą stawkę VAT niż 16%! Pomyślcie trochę, pomysł Petru polega na zwiększeniu stawki podatkowej na żywność... czy to jest dobry pomysł? Dla jakich produktów i usług zmniejszy się więc stawka podatkowa?” - zastanawia się sportowiec.

W innym wpisie „Pudzian” również zajmuje się NowoczesnąPL. „Co to jest partia "NowoczesnaPL" - tak dla oświecenia tych co nie wiedzą jeszcze! Petru dziś gra rolę „wkurzonego”, a według Wikileaks był „nieformalnym doradcą premiera Tuska”” - przypomina strongman. I znów cytuje NiezaleznąPL.

Artykuł wskazuje na związki Petru z Tuskiem, Komorowskim i PO. „Petru nie chwali się dziś faktem, że jeszcze dwa tygodnie temu, między pierwszą, a drugą turą wyborów prezydenckich wsparł osobiście Bronisława Komorowskiego. Na konferencji prasowej 12 maja br. Petru w towarzystwie Komorowskiego chwalił proponowane przez ustępującego dziś prezydenta zmiany w prawie podatkowym. Nazwał pomysły Komorowskiego "krokiem w dobrym kierunku". Na swoim profilu na Twitterze jeszcze 24 maja, w dniu II tury wyborów namawiał by iść głosować i dzwonić do znajomych, by zrobili to samo” - czytamy w portalu Niezalezna.pl.

„Nic dodać nic ująć! BRAWOOOOO!” - pisze „Pudzian”. „Uwaga na następną manipulację. TIK TAK! POBUDKA!! Zapoznaj się i podaj dalej!!! Jak dacie się złapać na takie sztuczki partii "NowoczesnaPL", to uznam, że nie ma już ratunku i pora pilnować już tylko swojej dupy...” - kwituje „Pudzian”.

ez
[Fot. Youtube.pl]

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook