Jedynie prawda jest ciekawa

„Pudzian”: Przywróćmy Polskę Obywatelom

27.09.2015

„Manipulacja i propaganda trwa... Polacy nie dajmy się manipulować! Obudźmy się!!”

Mariusz Pudzianowski znów punktuje rzeczywistość III RP. „Manipulacja i propaganda trwa” - pisze „Pudzian” na swoim profilu na Facebooku.

„Paweł Kukiz, Janusz Korwin-Mikke cały czas o tym mówią, ale jakoś ciężko wam się o tym przekonać. Są niewygodnymi ludźmi, bo chcą zrobić zmiany i porządek. A tu macie potwierdzenie moich i ich słów!!! To jest tylko moje zdanie i pogląd na sytuację, o której głośno mówię. A na kogo zagłosujecie w wyborach to już wasza sprawa!!” - pisze strongman.

I cytuje fragment artykułu z portalu polskaniepodległa, w którym opisywana jest skandaliczna praktyka. „TVP płaci gościom za przychylne imigrantom komentarze?!” - głosi tekst.

„Nasi czytelnicy przesyłają do nas szokujące słowa dziennikarza Rafała Otoka-Frąckiewicza, który na swoim facebookowym profilu podzielił się z czytelnikami dość niecodzienną informacją...” - głosi cytowany przez „Pudziana” artykuł. Dodaje, że „Telewizja Polska uprawia pro-imigracyjną propagandę!” W tekście opisuje się wydarzenia z TVP, które wskazują, że w Telewizji promuje się zamawiane na zlecenie komentarze pro-imigracyjne.

W innym wpisie „Pudzian” odnosi się bezpośrednio do wyborów. „Przywróćmy Polskę Obywatelom !!!” - apeluje sportowiec.

Kocham Polskę. Wszyscy jesteśmy członkami wielkiego i wspaniałego Narodu Polskiego. Wiemy, że wszystko co w naszej ojczyźnie najlepsze wynika z patriotyzmu, pracowitości i innowacyjności nas wszystkich. Nie godzimy się, aby nasz olbrzymi potencjał i ambicje były nadal marnowane.

Dlatego należy przywrócić naszemu państwu podmiotowość wewnętrzną i zewnętrzną. Zbudujmy ustrój gwarantujący sprawne i skuteczne rządy, odpowiedzialne przed obywatelami i skrupulatnie przed nimi rozliczane” - pisze „Pudzian”.

Dodaje, że „nie wierzy w żadne programy prezentowane przez obecne partie rządzące - PO i PiS”. „Wszystkie największe partie są dobre w "obiecywaniu gruszek na wierzbie", ale nic dobrego to Polakom nie przynosi, bo obiecujący tylko gadają, a mało robią! Ja bym postawił na coś nowego i zaryzykował! Dajmy teraz wykazać się innym. Polacy nie dajmy się manipulować, bo jak na razie tak jest! Obudźmy się!! POLSKA GÓRĄ!!!” - apeluje Pudzianowski.

Dodaje, że „w obecnym ustroju państwowym politycy nie dotrzymują obietnic, bo nie muszą - nie są z tego rozliczani”.

Swój tekst kończy zachętą: „podczas wyborów prezydenckich potrafiliśmy się zmobilizować, zróbmy to i tym razem!!!”

ez
[Fot. Youtube.pl]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook