Jedynie prawda jest ciekawa


„Pudzian”: Przywróćmy Polskę Obywatelom

27.09.2015

„Manipulacja i propaganda trwa... Polacy nie dajmy się manipulować! Obudźmy się!!”

Mariusz Pudzianowski znów punktuje rzeczywistość III RP. „Manipulacja i propaganda trwa” - pisze „Pudzian” na swoim profilu na Facebooku.

„Paweł Kukiz, Janusz Korwin-Mikke cały czas o tym mówią, ale jakoś ciężko wam się o tym przekonać. Są niewygodnymi ludźmi, bo chcą zrobić zmiany i porządek. A tu macie potwierdzenie moich i ich słów!!! To jest tylko moje zdanie i pogląd na sytuację, o której głośno mówię. A na kogo zagłosujecie w wyborach to już wasza sprawa!!” - pisze strongman.

I cytuje fragment artykułu z portalu polskaniepodległa, w którym opisywana jest skandaliczna praktyka. „TVP płaci gościom za przychylne imigrantom komentarze?!” - głosi tekst.

„Nasi czytelnicy przesyłają do nas szokujące słowa dziennikarza Rafała Otoka-Frąckiewicza, który na swoim facebookowym profilu podzielił się z czytelnikami dość niecodzienną informacją...” - głosi cytowany przez „Pudziana” artykuł. Dodaje, że „Telewizja Polska uprawia pro-imigracyjną propagandę!” W tekście opisuje się wydarzenia z TVP, które wskazują, że w Telewizji promuje się zamawiane na zlecenie komentarze pro-imigracyjne.

W innym wpisie „Pudzian” odnosi się bezpośrednio do wyborów. „Przywróćmy Polskę Obywatelom !!!” - apeluje sportowiec.

Kocham Polskę. Wszyscy jesteśmy członkami wielkiego i wspaniałego Narodu Polskiego. Wiemy, że wszystko co w naszej ojczyźnie najlepsze wynika z patriotyzmu, pracowitości i innowacyjności nas wszystkich. Nie godzimy się, aby nasz olbrzymi potencjał i ambicje były nadal marnowane.

Dlatego należy przywrócić naszemu państwu podmiotowość wewnętrzną i zewnętrzną. Zbudujmy ustrój gwarantujący sprawne i skuteczne rządy, odpowiedzialne przed obywatelami i skrupulatnie przed nimi rozliczane” - pisze „Pudzian”.

Dodaje, że „nie wierzy w żadne programy prezentowane przez obecne partie rządzące - PO i PiS”. „Wszystkie największe partie są dobre w "obiecywaniu gruszek na wierzbie", ale nic dobrego to Polakom nie przynosi, bo obiecujący tylko gadają, a mało robią! Ja bym postawił na coś nowego i zaryzykował! Dajmy teraz wykazać się innym. Polacy nie dajmy się manipulować, bo jak na razie tak jest! Obudźmy się!! POLSKA GÓRĄ!!!” - apeluje Pudzianowski.

Dodaje, że „w obecnym ustroju państwowym politycy nie dotrzymują obietnic, bo nie muszą - nie są z tego rozliczani”.

Swój tekst kończy zachętą: „podczas wyborów prezydenckich potrafiliśmy się zmobilizować, zróbmy to i tym razem!!!”

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 4. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 5. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 6. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook