Jedynie prawda jest ciekawa


„Pudzian”: Potrafię odróżnić ziarno od plew!

01.10.2015

„Widzę co się dzieje w kraju. Nie popieram oszustów, marionetek oraz statystów politycznych!”

Znany strongman coraz chętniej zabiera głos w sprawach publicznych. Znów wraca do swojej współpracy z śp. Andrzejem Lepperem. „Popierałem Andrzeja Leppera w 2005 roku - i co był oszustem i manipulantem?! NIE BYŁ! Potrafię odróżnić ziarno od plew!” - pisze Mariusz Pudzianowski.

Pudzian” wskazuje: „Nie popieram oszustów, marionetek oraz statystów politycznych, którzy tylko przebiegle manipulują!”

„Mówicie w komentarzach, że Paweł Kukiz jest marionetką... ja tak nie myślę! Nie popieram statystów i krętaczy politycznych czekających tylko na ciepłą posadkę” - pisze sportowiec.

I zwraca się do internautów: „niedługo stwierdzicie, że mi płacą za to co tu piszę i za poparcie Kukiza!” „Mam łeb na karku i widzę co się dzieje w kraju” - tłumaczy swoje zaangażowanie publiczne.

„Ciężko jest wygrać z manipulacją, a tym bardziej trzymać nerwy na wodzy, gdy ktoś ci wmawia chorobę jakąś, gdy jesteś zdrowy! Przykładem był śp. Andrzej Lepper, który mówił prawdę, a cała Polska śmiała się z niego!!!” - przypomina. I zaznacza: „nie wiem, czy wyrobiłbym nerwowo w Sejmie z moją siłą i porywczością, jeżeli robiliby ze mnie wariata, a prawda byłaby zupełnie inna!”

„Niektórzy dopóki sami się nie oparzą to nie zrozumieją... a reszta to chyba jacyś masochiści, którzy ciągle chcą parzyć się w tym kotle” - kwituje „Pudzian”.

ez

[Fot. Profil M.Pudzianowski/Facebook]

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook