Jedynie prawda jest ciekawa

„Pudzian”: Potrafię odróżnić ziarno od plew!

01.10.2015

„Widzę co się dzieje w kraju. Nie popieram oszustów, marionetek oraz statystów politycznych!”

Znany strongman coraz chętniej zabiera głos w sprawach publicznych. Znów wraca do swojej współpracy z śp. Andrzejem Lepperem. „Popierałem Andrzeja Leppera w 2005 roku - i co był oszustem i manipulantem?! NIE BYŁ! Potrafię odróżnić ziarno od plew!” - pisze Mariusz Pudzianowski.

Pudzian” wskazuje: „Nie popieram oszustów, marionetek oraz statystów politycznych, którzy tylko przebiegle manipulują!”

„Mówicie w komentarzach, że Paweł Kukiz jest marionetką... ja tak nie myślę! Nie popieram statystów i krętaczy politycznych czekających tylko na ciepłą posadkę” - pisze sportowiec.

I zwraca się do internautów: „niedługo stwierdzicie, że mi płacą za to co tu piszę i za poparcie Kukiza!” „Mam łeb na karku i widzę co się dzieje w kraju” - tłumaczy swoje zaangażowanie publiczne.

„Ciężko jest wygrać z manipulacją, a tym bardziej trzymać nerwy na wodzy, gdy ktoś ci wmawia chorobę jakąś, gdy jesteś zdrowy! Przykładem był śp. Andrzej Lepper, który mówił prawdę, a cała Polska śmiała się z niego!!!” - przypomina. I zaznacza: „nie wiem, czy wyrobiłbym nerwowo w Sejmie z moją siłą i porywczością, jeżeli robiliby ze mnie wariata, a prawda byłaby zupełnie inna!”

„Niektórzy dopóki sami się nie oparzą to nie zrozumieją... a reszta to chyba jacyś masochiści, którzy ciągle chcą parzyć się w tym kotle” - kwituje „Pudzian”.

ez

[Fot. Profil M.Pudzianowski/Facebook]

Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 4. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 5. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 6. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 7. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 8. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook