Jedynie prawda jest ciekawa


„Pudzian”: Odsunąć komuchów od władzy

14.10.2015

„'NowoczesnaPL' = dobra ściema. SLD won, PSL won, PO won, Nowoczesna won, PiS won❗”

Mariusz Pudzianowski nie ustaje w walce z NowoczesnąPL. „Pudzian” znów masakruje Ryszarda Petru. Sportowiec linkuje na swoim profilu na Facebooku filmik, który pokazuje protesty przeciwko działalności ugrupowania Petru.

„Ryszard Petru został pięknie powitany przez wyborców okrzykami "Precz banksterom!". I bardzo dobrze!!! "NowoczesnaPL" = dobra ściema” - pisze „Pudzian” na swoim profilu.

I wskazuje: „SLD won, PSL won, Platforma won, Nowoczesna won, PiS won❗”. „Musimy odsunąć wszystkich komuchów od władzy! W sejmie musi znaleźć się Kukiz walczący o jednomandatowe okręgi wyborcze oraz reszta partii anty-systemowych!!! Nie pozwólmy tej klice, która przez ostatnie kilkanaście lat rządzi w naszym kraju, pozostać na wiejskiej!! Rodacy macie przy tym ważnym zadaniu moje pełne wsparcie” - pisze Pudzianowski.

I odnosi się do informacji tygodnika „wSieci”. „Dzisiaj w Internecie krążą plotki na temat decyzji premier Ewy Kopacz o przyjęciu 100 tysięcy uchodźców! Decyzja ponoć już zapadła! A Ewa Kopacz nabiera wody w usta i nie chce odnieść się do tych oskarżeń!!! Rząd Premier Ewy Kopacz informował wcześniej, że zgodził się na przyjęcie ok 7 tys. imigrantów. A teraz nagle 100 tysięcy!? Zgadzacie się z tym? Bo ja NIE❗ Mam nadzieję, że to tylko plotki!!!” - wskazuje Pudzianowski.

Strongman wskazuje, że zgodnie z doniesieniami „rozporządzenie Komisji Europejskiej ponoć musi zostać przyjęte nawet w przypadku zmiany rządu po wyborach”. „Według Komisji Europejskiej jakikolwiek sprzeciw zupełnie nie wchodzi w grę. Cyrk na kółkach!! Wygląda na to, że nie jesteśmy już gospodarzami we własnym domu, a UE będzie nam narzucać obowiązki przyjęcia uchodźców, które są sprzeczne z naszymi opiniami oraz interesami❗” - wskazuje autor komentarza. „Jeśli nasz rząd ukrywa tę prawdę przed nami ze względu na zbliżające się wybory parlamentarne - to niech zaczną bać się własnego cienia!” - zaznacza.

ez

[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. 1270kodomi 20.04.2018

  Totalny odlot KOD. Zbierają relikwie od „obrońców demokracji”

  Jeszcze niedawno KOD miał mocarstwowe plany odbicia Polski z rąk „kaczystów"

 2. pomnik18042018 19.04.2018

  Amerykanie zlikwidują pomnik katyński? „Rosyjscy oligarchowie planują w tym miejscu zbudować hotel"

  Według przedstawiciela amerykańskiej Polonii, który wystąpił w programie Marcina Roli w telewizji wRealu24.pl, zagrożona jest przyszłość Pomnika Katyńskiego w Jersey City.

 3. 1270kaczynskiprezesnaczelnik 19.04.2018

  Znany polityk o Jarosławie Kaczyńskim: Jest jak Piłsudski!

  Naczelnik, Wódz, Marszałek. To tylko niektóre określenia, którymi politycy opozycji i nieprzychylni PiS dziennikarze nazywają prezesa partii rządzącej Jarosława Kaczyńskiego

 4. 1270pawlowiczkrystyna 19.04.2018

  Prof. Pawłowicz przesadziła? Obraża byłych prezydentów

  Krystyna Pawłowicz słynie z mocnych i kontrowersyjnych wypowiedzi

 5. 1270luck22yluck222 18.04.2018

  Wspaniała inicjatywa niepełnosprawnego Łukasza Warzechy

  Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach trudno o bezinteresowną pomoc, a z pewnością jeszcze trudniej oczekiwać jej od osób, które na co dzień same potrzebują pomocy. .

 6. 1270luckyluck 18.04.2018

  Korwin-Mikke znów odleciał: PiS to komuniści z krzyżem na wierzchu!

  Znany miłośnik Putina, Janusz Korwin Mikke, postanowił znowu zabłysnąć

 7. 1270conchitawurst 16.04.2018

  Najsłynniejszy transwestyta Europy ma HIV

  Smutna prawda o kondycji współczesnego świata. Wurst cierpi na HIV

 8. 1270kuxniarbezwtyd 10.04.2018

  „Ależ to jest obrzydliwe. Orgia cynizmu”

  Niezwykle trafny komentarz redaktora naczelnego tygodnika „Sieci”. Obnażył hipokryzję salonowych dziennikarzy.

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook