Jedynie prawda jest ciekawa


„Pudzian”: Odsunąć komuchów od władzy

14.10.2015

„'NowoczesnaPL' = dobra ściema. SLD won, PSL won, PO won, Nowoczesna won, PiS won❗”

Mariusz Pudzianowski nie ustaje w walce z NowoczesnąPL. „Pudzian” znów masakruje Ryszarda Petru. Sportowiec linkuje na swoim profilu na Facebooku filmik, który pokazuje protesty przeciwko działalności ugrupowania Petru.

„Ryszard Petru został pięknie powitany przez wyborców okrzykami "Precz banksterom!". I bardzo dobrze!!! "NowoczesnaPL" = dobra ściema” - pisze „Pudzian” na swoim profilu.

I wskazuje: „SLD won, PSL won, Platforma won, Nowoczesna won, PiS won❗”. „Musimy odsunąć wszystkich komuchów od władzy! W sejmie musi znaleźć się Kukiz walczący o jednomandatowe okręgi wyborcze oraz reszta partii anty-systemowych!!! Nie pozwólmy tej klice, która przez ostatnie kilkanaście lat rządzi w naszym kraju, pozostać na wiejskiej!! Rodacy macie przy tym ważnym zadaniu moje pełne wsparcie” - pisze Pudzianowski.

I odnosi się do informacji tygodnika „wSieci”. „Dzisiaj w Internecie krążą plotki na temat decyzji premier Ewy Kopacz o przyjęciu 100 tysięcy uchodźców! Decyzja ponoć już zapadła! A Ewa Kopacz nabiera wody w usta i nie chce odnieść się do tych oskarżeń!!! Rząd Premier Ewy Kopacz informował wcześniej, że zgodził się na przyjęcie ok 7 tys. imigrantów. A teraz nagle 100 tysięcy!? Zgadzacie się z tym? Bo ja NIE❗ Mam nadzieję, że to tylko plotki!!!” - wskazuje Pudzianowski.

Strongman wskazuje, że zgodnie z doniesieniami „rozporządzenie Komisji Europejskiej ponoć musi zostać przyjęte nawet w przypadku zmiany rządu po wyborach”. „Według Komisji Europejskiej jakikolwiek sprzeciw zupełnie nie wchodzi w grę. Cyrk na kółkach!! Wygląda na to, że nie jesteśmy już gospodarzami we własnym domu, a UE będzie nam narzucać obowiązki przyjęcia uchodźców, które są sprzeczne z naszymi opiniami oraz interesami❗” - wskazuje autor komentarza. „Jeśli nasz rząd ukrywa tę prawdę przed nami ze względu na zbliżające się wybory parlamentarne - to niech zaczną bać się własnego cienia!” - zaznacza.

ez

[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 4. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 5. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 6. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 7. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 8. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook