Jedynie prawda jest ciekawa

„Pudzian”: Odsunąć komuchów od władzy

14.10.2015

„'NowoczesnaPL' = dobra ściema. SLD won, PSL won, PO won, Nowoczesna won, PiS won❗”

Mariusz Pudzianowski nie ustaje w walce z NowoczesnąPL. „Pudzian” znów masakruje Ryszarda Petru. Sportowiec linkuje na swoim profilu na Facebooku filmik, który pokazuje protesty przeciwko działalności ugrupowania Petru.

„Ryszard Petru został pięknie powitany przez wyborców okrzykami "Precz banksterom!". I bardzo dobrze!!! "NowoczesnaPL" = dobra ściema” - pisze „Pudzian” na swoim profilu.

I wskazuje: „SLD won, PSL won, Platforma won, Nowoczesna won, PiS won❗”. „Musimy odsunąć wszystkich komuchów od władzy! W sejmie musi znaleźć się Kukiz walczący o jednomandatowe okręgi wyborcze oraz reszta partii anty-systemowych!!! Nie pozwólmy tej klice, która przez ostatnie kilkanaście lat rządzi w naszym kraju, pozostać na wiejskiej!! Rodacy macie przy tym ważnym zadaniu moje pełne wsparcie” - pisze Pudzianowski.

I odnosi się do informacji tygodnika „wSieci”. „Dzisiaj w Internecie krążą plotki na temat decyzji premier Ewy Kopacz o przyjęciu 100 tysięcy uchodźców! Decyzja ponoć już zapadła! A Ewa Kopacz nabiera wody w usta i nie chce odnieść się do tych oskarżeń!!! Rząd Premier Ewy Kopacz informował wcześniej, że zgodził się na przyjęcie ok 7 tys. imigrantów. A teraz nagle 100 tysięcy!? Zgadzacie się z tym? Bo ja NIE❗ Mam nadzieję, że to tylko plotki!!!” - wskazuje Pudzianowski.

Strongman wskazuje, że zgodnie z doniesieniami „rozporządzenie Komisji Europejskiej ponoć musi zostać przyjęte nawet w przypadku zmiany rządu po wyborach”. „Według Komisji Europejskiej jakikolwiek sprzeciw zupełnie nie wchodzi w grę. Cyrk na kółkach!! Wygląda na to, że nie jesteśmy już gospodarzami we własnym domu, a UE będzie nam narzucać obowiązki przyjęcia uchodźców, które są sprzeczne z naszymi opiniami oraz interesami❗” - wskazuje autor komentarza. „Jeśli nasz rząd ukrywa tę prawdę przed nami ze względu na zbliżające się wybory parlamentarne - to niech zaczną bać się własnego cienia!” - zaznacza.

ez

[Fot. Youtube.pl]

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook