Jedynie prawda jest ciekawa


„Pudzian”: Odsunąć komuchów od władzy

14.10.2015

„'NowoczesnaPL' = dobra ściema. SLD won, PSL won, PO won, Nowoczesna won, PiS won❗”

Mariusz Pudzianowski nie ustaje w walce z NowoczesnąPL. „Pudzian” znów masakruje Ryszarda Petru. Sportowiec linkuje na swoim profilu na Facebooku filmik, który pokazuje protesty przeciwko działalności ugrupowania Petru.

„Ryszard Petru został pięknie powitany przez wyborców okrzykami "Precz banksterom!". I bardzo dobrze!!! "NowoczesnaPL" = dobra ściema” - pisze „Pudzian” na swoim profilu.

I wskazuje: „SLD won, PSL won, Platforma won, Nowoczesna won, PiS won❗”. „Musimy odsunąć wszystkich komuchów od władzy! W sejmie musi znaleźć się Kukiz walczący o jednomandatowe okręgi wyborcze oraz reszta partii anty-systemowych!!! Nie pozwólmy tej klice, która przez ostatnie kilkanaście lat rządzi w naszym kraju, pozostać na wiejskiej!! Rodacy macie przy tym ważnym zadaniu moje pełne wsparcie” - pisze Pudzianowski.

I odnosi się do informacji tygodnika „wSieci”. „Dzisiaj w Internecie krążą plotki na temat decyzji premier Ewy Kopacz o przyjęciu 100 tysięcy uchodźców! Decyzja ponoć już zapadła! A Ewa Kopacz nabiera wody w usta i nie chce odnieść się do tych oskarżeń!!! Rząd Premier Ewy Kopacz informował wcześniej, że zgodził się na przyjęcie ok 7 tys. imigrantów. A teraz nagle 100 tysięcy!? Zgadzacie się z tym? Bo ja NIE❗ Mam nadzieję, że to tylko plotki!!!” - wskazuje Pudzianowski.

Strongman wskazuje, że zgodnie z doniesieniami „rozporządzenie Komisji Europejskiej ponoć musi zostać przyjęte nawet w przypadku zmiany rządu po wyborach”. „Według Komisji Europejskiej jakikolwiek sprzeciw zupełnie nie wchodzi w grę. Cyrk na kółkach!! Wygląda na to, że nie jesteśmy już gospodarzami we własnym domu, a UE będzie nam narzucać obowiązki przyjęcia uchodźców, które są sprzeczne z naszymi opiniami oraz interesami❗” - wskazuje autor komentarza. „Jeśli nasz rząd ukrywa tę prawdę przed nami ze względu na zbliżające się wybory parlamentarne - to niech zaczną bać się własnego cienia!” - zaznacza.

ez

[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook