Jedynie prawda jest ciekawa


"Pudzian": Nie będę tolerował bandytów i gwałcicieli

15.02.2016

"Imigranci to armia młodych mężczyzn, która zamiast bronić kraju pcha się do Europy!"

Mariusz Pudzianowski nie zraża się śledztwem, jakie rozpoczęto w związku z jego wypowiedziami na temat imigrantów. Na swoim profilu na Facebooku publikuje filmik, na którym widać grupę uchodźców z Ukrainy. Grupę stanowią głównie kobiety z dziećmi. "Pudzian" obraz komentuje wskazując na różnice w grupach uchodźców.

"Tak wyglądają prawdziwi uchodźcy, a nie armia młodych mężczyzn, która zamiast bronić kraju pcha się do Europy!!! Napadają gwałcą, okradają. Otwórzcie oczy!!!!! Sam osobiście dawałem mieszkanie, pracę uchodźcom z Ukrainy, pracuję z ludzmi o różnych wyznaniach religijnych miedzy innymi muzułmańskie. Są to normalni ludzie, którzy potrafią się zachować w naszym kraju, ale nie będę tolerował bandytów, gwałcicieli, włamywaczy!!!!!" - pisze Pudzianowski na swoim profilu.

Co ciekawe, z poparciem dla "Pudziana" wystąpili dwaj inni sportowcy, bokserzy Artur Szpilka i Dariusz Michalczewski. W ich ocenie Pudzianowski ma prawo bronić swojej firmy przed napadami "imigrantów" w zachodniej Europie. "I akurat tu Pudzianowski na racje. ...broni swego! Wolność słowa do cholery ! Maniek trzymaj się jesteśmy z Tobą. .." - napisał Szpilka na Facebooku.

Zaś Michalewski w rozmowie z natemat.pl mówi: "Mariusz po grubasie pojechał. Mało dyplomatycznie to zrobił. Ale to jest jego sprawa, ja w to nie wnikam. Może rzeczywiście mu tam coś poważnego zrobili. Pewnie dużo ludzi tak myśli, chociaż nie powiedzą tego tak, jak on". "Myślę, że Mariusz pewnie miał na myśli tych imigrantów, którzy gwałcą, rozrabiają i tak dalej. Na pewno jest tam część, która rzeczywiście zachowuje się niewłaściwie. Co do nich, też bym tak powiedział - co do tych, którzy gwałcą i kradną. Tych, którzy ewidentnie nie chcą się przystosować. Oni nie przyjechali tutaj, by zakładać własne państwo. Przyjechali, bo jest u nich wojna i muszą się dostosować do zasad, jakie u nas obowiązują. Nie może tak być, że wchodzą na basen i próbują dotykać czy gwałcić dziewczyny" - mówił "Tiger".

Jak widać Pudzianowski zdaniem wielu ludzi nie powiedział niczego niestosownego.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 2. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 3. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 4. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 5. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 6. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 7. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 8. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook