Jedynie prawda jest ciekawa


„Pudzian” masakruje PO: W PE mamy statystów z Polski!!!

21.09.2015

„Mamy przykład jak dbają o nas politycy. Powiedzcie mi tylko, że oni nazywają siebie patriotami”.

Mariusz Pudzianowski znów ostro reaguje na debatę dotyczącą imigrantów. Linkując do materiału, w którym radio RMF podało, że Donald Tusk pozbawił Polskę prawa weta ws. popularny „Pudzian” traci nerwy.

„A kto ma do jasnej cholery decydować za nas? Skoro szef rady europejskiej pan Tusk pozbawił Polskę prawa weta ws. decydowania o rozdziale kwot uchodźców. Polska nie będzie mogła decydować ws. uchodźców na szczycie europejskim przez Donalda Tuska!” - zauważa sportowiec.

Dodaje, że „sprawa rozdzielania kwot uchodźców do poszczególnych państw nie będzie poruszana w środę 23 września na szczycie zwołanym przez Donalda Tuska”. „Dzień wcześniej, o wszystkim zdecydują ministrowie spraw wewnętrznych, na spotkaniu których Polska nie ma prawa weta. Według listu szefa Rady Europejskiej, na zwołanym przez niego na 23 września szczycie unijnym nie zapadnie decyzja w sprawie rozdzielenia kwot uchodźców do poszczególnych krajów Europy. Decyzja ta zostanie podjęta dzień wcześniej – na spotkaniu ministrów spraw zagranicznych unijnych państw” - zauważa zawodnik MMA.

I dodaje, że „jeśli do głosowania dojdzie, to Polska nie wygra, bowiem Grupa Wyszehradzka, której stanowisko jest zgodne z polskim nie ma mniejszości blokującej”. „Tym samym Donald Tusk pozbawił Polskę możliwości decydowania o rozdziale kwot uchodźców do poszczególnych państw. Jak bowiem wynika z zapowiedzi szefa Rady Europejskiej, obrady na środowym szczycie mają głównie dotyczyć globalnego podejścia do kryzysu z uchodźcami, współpracy z krajami bałkańskimi i Turcją, a także polityki powrotowej i sprawy tworzenia centrów dla uchodźców na zewnętrznych granicach UE” - zauważa „Pudzian”.

W kolejnym komentarzu apeluje do swoich zwolenników, by w komentarzach wypowiadali się kulturalnie. „Proszę was tylko bez mięsa. Piszcie komentarze ok tylko na poziomie. Wiem, że to wkurza was jak i mnie, ale proszę o poziom” - pisze „Pudzian”.

W kolejnym wpisie na Facebooku sportowiec komentuje głosowanie w PE, w którym europosłowie poparli przymusowe rozdzielenie imigrantów do krajów UE. Część eurodeputowanych, w tym politycy PO, głosowali „za”, albo wstrzymali się od głosu. „W parlamencie europejskim mamy statystów z Polski !!!” - denerwuje się „Pudzian”.

„Odbyło się głosowanie w Europarlamencie i teraz 9287 uchodźców ma trafić do Polski. A czuję, że ta liczba będzie już tylko rosła! Tego media nie pokazują!! Dlaczego!!?? Mimo publicznego sprzeciwiania się "kwotom" przez rząd Ewy Kopacz, europarlamentarzyści z Platformy Obywatelskiej wstrzymali się od głosu (co również doprowadziło do przegłosowania stanowiska "za"). Taka sztuczka” - tłumaczy sportowiec.

Dodaje, że „głos wstrzymujący się faktycznie doprowadził do przegłosowania stanowiska "za"” i wymienia, kto z PO głosował za takim rozwiązaniem. „Pudzian” wskazuje, że wstrzymali się od głosu: Jerzy Buzek, Krzysztof Hetman, Danuta Jazłowiecka, Jarosław Kalinowski, Barbara Kudrycka, Janusz Lewandowski, Elżbieta Łukacijewska, Jan Olbrycht, Julia Pitera, Dariusz Rosati, Jacek Saryusz-Wolski, Czesław Siekierski, Adam Szejnfeld, Bogdan Zdrojewski, Tadeusz Zwiefka, zaś „za” głosowali: Michał Boni, Róża Thun, Danuta Hubner, Lidia Geringer de Oedenberg.

„Oto mamy przykład jak dbają o nas politycy, jak dbają o swój kraj. Powiedzcie mi tylko, że oni nazywają siebie patriotami!!!??? Ważne dla nich są tylko posadki. Już niedługo wybory, ludzie pamiętajcie o tym co się dzieje na waszych oczach. Jeśli oddacie na "cztery główne partie" swój głos, to nie zdziwcie się później jak zobaczycie obrazki, o których media obecnie milczą! Tak o nas Polaków dbają nasi przedstawiciele w UE! Polityk na tak ważnym szczeblu musi posiadać własne zdanie i dbać o swój kraj, jeśli nie, to należy zmienić zajęcie, bo statystów Polska nie potrzebuje!!!” - pisze „Pudzian”.

Czyżby rodził się kolejny antysystemowy polityk?

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. sleeping-giants-18072018 18.07.2018

  Zastraszali firmy bo chcieli zniszczyć prawicowe media. Działalność lewicowej grupy została zdemaskowana

  Prawicowy portal Daily Caller ujawnił tożsamość założyciela organizacji Sleeping Giants, zajmującej się zastraszaniem firm zamieszczających reklamy w prawicowych mediach. Okazało się, że jej założyciel, Matt Rivitz, sam jest pracownikiem przemysłu reklamowego

 2. 1270SZTUCZNEMIESKO 18.07.2018

  Zgroza. Już za kilka lat w restauracjach będziemy jeść sztuczne mięso

  Świat stanął na głowie. Choć tę tendencję obserwujemy na wielu płaszczyznach, to jednak ostatnie dokonania holenderskich naukowców napawają nas przerażeniem. Tamtejsza spółka zaprezentowała pierwszego hamburgera, do którego mięso wyprodukowano w laboratorium

 3. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 4. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 5. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 6. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 7. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 8. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook