Jedynie prawda jest ciekawa


„Pudzian” masakruje PO: W PE mamy statystów z Polski!!!

21.09.2015

„Mamy przykład jak dbają o nas politycy. Powiedzcie mi tylko, że oni nazywają siebie patriotami”.

Mariusz Pudzianowski znów ostro reaguje na debatę dotyczącą imigrantów. Linkując do materiału, w którym radio RMF podało, że Donald Tusk pozbawił Polskę prawa weta ws. popularny „Pudzian” traci nerwy.

„A kto ma do jasnej cholery decydować za nas? Skoro szef rady europejskiej pan Tusk pozbawił Polskę prawa weta ws. decydowania o rozdziale kwot uchodźców. Polska nie będzie mogła decydować ws. uchodźców na szczycie europejskim przez Donalda Tuska!” - zauważa sportowiec.

Dodaje, że „sprawa rozdzielania kwot uchodźców do poszczególnych państw nie będzie poruszana w środę 23 września na szczycie zwołanym przez Donalda Tuska”. „Dzień wcześniej, o wszystkim zdecydują ministrowie spraw wewnętrznych, na spotkaniu których Polska nie ma prawa weta. Według listu szefa Rady Europejskiej, na zwołanym przez niego na 23 września szczycie unijnym nie zapadnie decyzja w sprawie rozdzielenia kwot uchodźców do poszczególnych krajów Europy. Decyzja ta zostanie podjęta dzień wcześniej – na spotkaniu ministrów spraw zagranicznych unijnych państw” - zauważa zawodnik MMA.

I dodaje, że „jeśli do głosowania dojdzie, to Polska nie wygra, bowiem Grupa Wyszehradzka, której stanowisko jest zgodne z polskim nie ma mniejszości blokującej”. „Tym samym Donald Tusk pozbawił Polskę możliwości decydowania o rozdziale kwot uchodźców do poszczególnych państw. Jak bowiem wynika z zapowiedzi szefa Rady Europejskiej, obrady na środowym szczycie mają głównie dotyczyć globalnego podejścia do kryzysu z uchodźcami, współpracy z krajami bałkańskimi i Turcją, a także polityki powrotowej i sprawy tworzenia centrów dla uchodźców na zewnętrznych granicach UE” - zauważa „Pudzian”.

W kolejnym komentarzu apeluje do swoich zwolenników, by w komentarzach wypowiadali się kulturalnie. „Proszę was tylko bez mięsa. Piszcie komentarze ok tylko na poziomie. Wiem, że to wkurza was jak i mnie, ale proszę o poziom” - pisze „Pudzian”.

W kolejnym wpisie na Facebooku sportowiec komentuje głosowanie w PE, w którym europosłowie poparli przymusowe rozdzielenie imigrantów do krajów UE. Część eurodeputowanych, w tym politycy PO, głosowali „za”, albo wstrzymali się od głosu. „W parlamencie europejskim mamy statystów z Polski !!!” - denerwuje się „Pudzian”.

„Odbyło się głosowanie w Europarlamencie i teraz 9287 uchodźców ma trafić do Polski. A czuję, że ta liczba będzie już tylko rosła! Tego media nie pokazują!! Dlaczego!!?? Mimo publicznego sprzeciwiania się "kwotom" przez rząd Ewy Kopacz, europarlamentarzyści z Platformy Obywatelskiej wstrzymali się od głosu (co również doprowadziło do przegłosowania stanowiska "za"). Taka sztuczka” - tłumaczy sportowiec.

Dodaje, że „głos wstrzymujący się faktycznie doprowadził do przegłosowania stanowiska "za"” i wymienia, kto z PO głosował za takim rozwiązaniem. „Pudzian” wskazuje, że wstrzymali się od głosu: Jerzy Buzek, Krzysztof Hetman, Danuta Jazłowiecka, Jarosław Kalinowski, Barbara Kudrycka, Janusz Lewandowski, Elżbieta Łukacijewska, Jan Olbrycht, Julia Pitera, Dariusz Rosati, Jacek Saryusz-Wolski, Czesław Siekierski, Adam Szejnfeld, Bogdan Zdrojewski, Tadeusz Zwiefka, zaś „za” głosowali: Michał Boni, Róża Thun, Danuta Hubner, Lidia Geringer de Oedenberg.

„Oto mamy przykład jak dbają o nas politycy, jak dbają o swój kraj. Powiedzcie mi tylko, że oni nazywają siebie patriotami!!!??? Ważne dla nich są tylko posadki. Już niedługo wybory, ludzie pamiętajcie o tym co się dzieje na waszych oczach. Jeśli oddacie na "cztery główne partie" swój głos, to nie zdziwcie się później jak zobaczycie obrazki, o których media obecnie milczą! Tak o nas Polaków dbają nasi przedstawiciele w UE! Polityk na tak ważnym szczeblu musi posiadać własne zdanie i dbać o swój kraj, jeśli nie, to należy zmienić zajęcie, bo statystów Polska nie potrzebuje!!!” - pisze „Pudzian”.

Czyżby rodził się kolejny antysystemowy polityk?

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 4. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 5. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 6. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 7. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 8. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook