Jedynie prawda jest ciekawa


„Pudzian” masakruje PO: W PE mamy statystów z Polski!!!

21.09.2015

„Mamy przykład jak dbają o nas politycy. Powiedzcie mi tylko, że oni nazywają siebie patriotami”.

Mariusz Pudzianowski znów ostro reaguje na debatę dotyczącą imigrantów. Linkując do materiału, w którym radio RMF podało, że Donald Tusk pozbawił Polskę prawa weta ws. popularny „Pudzian” traci nerwy.

„A kto ma do jasnej cholery decydować za nas? Skoro szef rady europejskiej pan Tusk pozbawił Polskę prawa weta ws. decydowania o rozdziale kwot uchodźców. Polska nie będzie mogła decydować ws. uchodźców na szczycie europejskim przez Donalda Tuska!” - zauważa sportowiec.

Dodaje, że „sprawa rozdzielania kwot uchodźców do poszczególnych państw nie będzie poruszana w środę 23 września na szczycie zwołanym przez Donalda Tuska”. „Dzień wcześniej, o wszystkim zdecydują ministrowie spraw wewnętrznych, na spotkaniu których Polska nie ma prawa weta. Według listu szefa Rady Europejskiej, na zwołanym przez niego na 23 września szczycie unijnym nie zapadnie decyzja w sprawie rozdzielenia kwot uchodźców do poszczególnych krajów Europy. Decyzja ta zostanie podjęta dzień wcześniej – na spotkaniu ministrów spraw zagranicznych unijnych państw” - zauważa zawodnik MMA.

I dodaje, że „jeśli do głosowania dojdzie, to Polska nie wygra, bowiem Grupa Wyszehradzka, której stanowisko jest zgodne z polskim nie ma mniejszości blokującej”. „Tym samym Donald Tusk pozbawił Polskę możliwości decydowania o rozdziale kwot uchodźców do poszczególnych państw. Jak bowiem wynika z zapowiedzi szefa Rady Europejskiej, obrady na środowym szczycie mają głównie dotyczyć globalnego podejścia do kryzysu z uchodźcami, współpracy z krajami bałkańskimi i Turcją, a także polityki powrotowej i sprawy tworzenia centrów dla uchodźców na zewnętrznych granicach UE” - zauważa „Pudzian”.

W kolejnym komentarzu apeluje do swoich zwolenników, by w komentarzach wypowiadali się kulturalnie. „Proszę was tylko bez mięsa. Piszcie komentarze ok tylko na poziomie. Wiem, że to wkurza was jak i mnie, ale proszę o poziom” - pisze „Pudzian”.

W kolejnym wpisie na Facebooku sportowiec komentuje głosowanie w PE, w którym europosłowie poparli przymusowe rozdzielenie imigrantów do krajów UE. Część eurodeputowanych, w tym politycy PO, głosowali „za”, albo wstrzymali się od głosu. „W parlamencie europejskim mamy statystów z Polski !!!” - denerwuje się „Pudzian”.

„Odbyło się głosowanie w Europarlamencie i teraz 9287 uchodźców ma trafić do Polski. A czuję, że ta liczba będzie już tylko rosła! Tego media nie pokazują!! Dlaczego!!?? Mimo publicznego sprzeciwiania się "kwotom" przez rząd Ewy Kopacz, europarlamentarzyści z Platformy Obywatelskiej wstrzymali się od głosu (co również doprowadziło do przegłosowania stanowiska "za"). Taka sztuczka” - tłumaczy sportowiec.

Dodaje, że „głos wstrzymujący się faktycznie doprowadził do przegłosowania stanowiska "za"” i wymienia, kto z PO głosował za takim rozwiązaniem. „Pudzian” wskazuje, że wstrzymali się od głosu: Jerzy Buzek, Krzysztof Hetman, Danuta Jazłowiecka, Jarosław Kalinowski, Barbara Kudrycka, Janusz Lewandowski, Elżbieta Łukacijewska, Jan Olbrycht, Julia Pitera, Dariusz Rosati, Jacek Saryusz-Wolski, Czesław Siekierski, Adam Szejnfeld, Bogdan Zdrojewski, Tadeusz Zwiefka, zaś „za” głosowali: Michał Boni, Róża Thun, Danuta Hubner, Lidia Geringer de Oedenberg.

„Oto mamy przykład jak dbają o nas politycy, jak dbają o swój kraj. Powiedzcie mi tylko, że oni nazywają siebie patriotami!!!??? Ważne dla nich są tylko posadki. Już niedługo wybory, ludzie pamiętajcie o tym co się dzieje na waszych oczach. Jeśli oddacie na "cztery główne partie" swój głos, to nie zdziwcie się później jak zobaczycie obrazki, o których media obecnie milczą! Tak o nas Polaków dbają nasi przedstawiciele w UE! Polityk na tak ważnym szczeblu musi posiadać własne zdanie i dbać o swój kraj, jeśli nie, to należy zmienić zajęcie, bo statystów Polska nie potrzebuje!!!” - pisze „Pudzian”.

Czyżby rodził się kolejny antysystemowy polityk?

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. 1270kodomi 20.04.2018

  Totalny odlot KOD. Zbierają relikwie od „obrońców demokracji”

  Jeszcze niedawno KOD miał mocarstwowe plany odbicia Polski z rąk „kaczystów"

 2. pomnik18042018 19.04.2018

  Amerykanie zlikwidują pomnik katyński? „Rosyjscy oligarchowie planują w tym miejscu zbudować hotel"

  Według przedstawiciela amerykańskiej Polonii, który wystąpił w programie Marcina Roli w telewizji wRealu24.pl, zagrożona jest przyszłość Pomnika Katyńskiego w Jersey City.

 3. 1270kaczynskiprezesnaczelnik 19.04.2018

  Znany polityk o Jarosławie Kaczyńskim: Jest jak Piłsudski!

  Naczelnik, Wódz, Marszałek. To tylko niektóre określenia, którymi politycy opozycji i nieprzychylni PiS dziennikarze nazywają prezesa partii rządzącej Jarosława Kaczyńskiego

 4. 1270pawlowiczkrystyna 19.04.2018

  Prof. Pawłowicz przesadziła? Obraża byłych prezydentów

  Krystyna Pawłowicz słynie z mocnych i kontrowersyjnych wypowiedzi

 5. 1270luck22yluck222 18.04.2018

  Wspaniała inicjatywa niepełnosprawnego Łukasza Warzechy

  Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach trudno o bezinteresowną pomoc, a z pewnością jeszcze trudniej oczekiwać jej od osób, które na co dzień same potrzebują pomocy. .

 6. 1270luckyluck 18.04.2018

  Korwin-Mikke znów odleciał: PiS to komuniści z krzyżem na wierzchu!

  Znany miłośnik Putina, Janusz Korwin Mikke, postanowił znowu zabłysnąć

 7. 1270conchitawurst 16.04.2018

  Najsłynniejszy transwestyta Europy ma HIV

  Smutna prawda o kondycji współczesnego świata. Wurst cierpi na HIV

 8. 1270kuxniarbezwtyd 10.04.2018

  „Ależ to jest obrzydliwe. Orgia cynizmu”

  Niezwykle trafny komentarz redaktora naczelnego tygodnika „Sieci”. Obnażył hipokryzję salonowych dziennikarzy.

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook