Jedynie prawda jest ciekawa


„Pudzian”: Kukiz-Korwin sprzeciwiają się systemowi

23.10.2015

„ŚP Andrzej Lepper sam nie dał rady. Czy razem dadzą radę?”

Mariusz Pudzianowski, choć poobijany po ostatniej walce, nie przestaje udzielać się publicznie. Mocno mówi o polityce i obecnym rządzie.

„Tak wygląda debata - od kilkunastu lat taka sama walka TYLKO o stołki i koalicje. Już 10 lat temu Lepper to wszystko widział i głośno o tym mówił” - pisze „Pudzian” na swoim profilu na Facebooku. Linkuje przy tym filmik z archiwalną wypowiedzią Andrzeja Leppera w Sejmie.

„A teraz osoby powiązane z tym samym układem założyły nową nowoczesną partię, która ma być "świeżym powiewem" w polskiej polityce. Wystarczy poczytać ich biografie żeby zobaczyć jak "świeży" ten powiew jest” - zauważa sportowiec.

Dodaje, że „to samo dzieje się obecnie!!” „Kukiz-Korwin sprzeciwiają się temu systemowi!!! ŚP Andrzej Lepper sam nie dał rady. Czy razem dadzą radę???!!!” - uważa „Pudzian”.

W rozmowie z telewizją Ruchu Kukiza odnosi się z kolei do afery taśmowej. W jego ocenie fakt, że amatorzy nagrywali najważniejszych urzędników w Polsce jest kompromitacją rządzących. „Na tych nagraniach jasno jest powiedziane, jak wygląda kraj, na jakiej krawędzi jesteśmy. Gdy się posłucha tego wszystkiego, wszystko się zgadza, co jest tam powiedziane” - mówi.

Pytany, czy w Polsce jest dziś tak, jak mówił Bartłomiej Sienkiewicz, czyli „ch.j, du.. i kamieni kupa”, Pudzianowski mówi: „Na chwilę obecną, z tym rządem. Tak potwierdzę to”.

„Jeśli nie będziemy mieli mądrych ludzi w tym Sejmie, nie wróżę, że Polska będzie się dalej rozwijać. Zadłużenie, każdy z nas zadłużony jest na około 70 tys. zł. W końcu może sie okazać, że banki zachodnie wyślą na nas komorników. Jeśli ktoś nie oddaje długu, wysyła się na niego armie komorników. A banki, któe udzielają nam kredytów, mogą zrobić podobnie - przyjdą, zabiorą, wygonią. Tylko gdzie?” - pyta Pudzianowski.

ez

[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook