Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

„Pudzian”: Kukiz-Korwin sprzeciwiają się systemowi

23.10.2015

„ŚP Andrzej Lepper sam nie dał rady. Czy razem dadzą radę?”

Mariusz Pudzianowski, choć poobijany po ostatniej walce, nie przestaje udzielać się publicznie. Mocno mówi o polityce i obecnym rządzie.

„Tak wygląda debata - od kilkunastu lat taka sama walka TYLKO o stołki i koalicje. Już 10 lat temu Lepper to wszystko widział i głośno o tym mówił” - pisze „Pudzian” na swoim profilu na Facebooku. Linkuje przy tym filmik z archiwalną wypowiedzią Andrzeja Leppera w Sejmie.

„A teraz osoby powiązane z tym samym układem założyły nową nowoczesną partię, która ma być "świeżym powiewem" w polskiej polityce. Wystarczy poczytać ich biografie żeby zobaczyć jak "świeży" ten powiew jest” - zauważa sportowiec.

Dodaje, że „to samo dzieje się obecnie!!” „Kukiz-Korwin sprzeciwiają się temu systemowi!!! ŚP Andrzej Lepper sam nie dał rady. Czy razem dadzą radę???!!!” - uważa „Pudzian”.

W rozmowie z telewizją Ruchu Kukiza odnosi się z kolei do afery taśmowej. W jego ocenie fakt, że amatorzy nagrywali najważniejszych urzędników w Polsce jest kompromitacją rządzących. „Na tych nagraniach jasno jest powiedziane, jak wygląda kraj, na jakiej krawędzi jesteśmy. Gdy się posłucha tego wszystkiego, wszystko się zgadza, co jest tam powiedziane” - mówi.

Pytany, czy w Polsce jest dziś tak, jak mówił Bartłomiej Sienkiewicz, czyli „ch.j, du.. i kamieni kupa”, Pudzianowski mówi: „Na chwilę obecną, z tym rządem. Tak potwierdzę to”.

„Jeśli nie będziemy mieli mądrych ludzi w tym Sejmie, nie wróżę, że Polska będzie się dalej rozwijać. Zadłużenie, każdy z nas zadłużony jest na około 70 tys. zł. W końcu może sie okazać, że banki zachodnie wyślą na nas komorników. Jeśli ktoś nie oddaje długu, wysyła się na niego armie komorników. A banki, któe udzielają nam kredytów, mogą zrobić podobnie - przyjdą, zabiorą, wygonią. Tylko gdzie?” - pyta Pudzianowski.

ez

[Fot. Youtube.pl]

CS141fotMINI

Czas Stefczyka 141/2017

PDF (4,89 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook