Jedynie prawda jest ciekawa


„Pudzian”: Kukiz-Korwin sprzeciwiają się systemowi

23.10.2015

„ŚP Andrzej Lepper sam nie dał rady. Czy razem dadzą radę?”

Mariusz Pudzianowski, choć poobijany po ostatniej walce, nie przestaje udzielać się publicznie. Mocno mówi o polityce i obecnym rządzie.

„Tak wygląda debata - od kilkunastu lat taka sama walka TYLKO o stołki i koalicje. Już 10 lat temu Lepper to wszystko widział i głośno o tym mówił” - pisze „Pudzian” na swoim profilu na Facebooku. Linkuje przy tym filmik z archiwalną wypowiedzią Andrzeja Leppera w Sejmie.

„A teraz osoby powiązane z tym samym układem założyły nową nowoczesną partię, która ma być "świeżym powiewem" w polskiej polityce. Wystarczy poczytać ich biografie żeby zobaczyć jak "świeży" ten powiew jest” - zauważa sportowiec.

Dodaje, że „to samo dzieje się obecnie!!” „Kukiz-Korwin sprzeciwiają się temu systemowi!!! ŚP Andrzej Lepper sam nie dał rady. Czy razem dadzą radę???!!!” - uważa „Pudzian”.

W rozmowie z telewizją Ruchu Kukiza odnosi się z kolei do afery taśmowej. W jego ocenie fakt, że amatorzy nagrywali najważniejszych urzędników w Polsce jest kompromitacją rządzących. „Na tych nagraniach jasno jest powiedziane, jak wygląda kraj, na jakiej krawędzi jesteśmy. Gdy się posłucha tego wszystkiego, wszystko się zgadza, co jest tam powiedziane” - mówi.

Pytany, czy w Polsce jest dziś tak, jak mówił Bartłomiej Sienkiewicz, czyli „ch.j, du.. i kamieni kupa”, Pudzianowski mówi: „Na chwilę obecną, z tym rządem. Tak potwierdzę to”.

„Jeśli nie będziemy mieli mądrych ludzi w tym Sejmie, nie wróżę, że Polska będzie się dalej rozwijać. Zadłużenie, każdy z nas zadłużony jest na około 70 tys. zł. W końcu może sie okazać, że banki zachodnie wyślą na nas komorników. Jeśli ktoś nie oddaje długu, wysyła się na niego armie komorników. A banki, któe udzielają nam kredytów, mogą zrobić podobnie - przyjdą, zabiorą, wygonią. Tylko gdzie?” - pyta Pudzianowski.

ez

[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook