Jedynie prawda jest ciekawa

„Pudzian”: ISIS to barbarzyńcy, nie ludzie

23.11.2015

„ISIS wybić do nogi!” - mówił Skrzypczak. „Barbarzyńców tak potraktować” - popiera „Pudzian”.

Mariusz Pudzianowski popiera pomysł twardego rozprawienia się z ISIS. Na swoim profilu na Facebooku sportowiec przytacza słowa gen. Waldemara Skrzypczaka. Były wojskowy przekonywał, że Państwo Islamskie powinno zostać zmiecione w wyniku wojny. „Barbarzyńców tak należałoby potraktować, bo to nie ludzie” - napisał Pudzianowski na swoim profilu.

„Pudzian” cytuje gen. Skrzypczaka, który mówił, m.in., że „czas na wojnę z ISIS”. „Wytrzebić, wybić do nogi!!!” - dodaje. Generał Waldemar Skrzypczak uważa, że zniszczenie Państwa Islamskiego może się dokonać dzięki szeroko zakrojonej operacji wojskowej. „Musiałaby to być duża strategiczna operacja na całym teatrze działań, jakim jest Bliski Wschód. Pierwsza faza powinna polegać na blokadzie na czterech płaszczyznach. Na lądzie, morzu, w powietrzu i, co bardzo ważne, również w cyberprzestrzeni. Trzeba zablokować i kontrolować wszystko, co tylko się da. (…) Taka blokada przez zimę powinna nadwyrężyć ich siły” – tłumaczy w rozmowie z Dziennik.pl.

W ocenie dowódcy, w tej wojnie „nie może być sentymentów”. „ISIS trzeba rozbić do końca. Wytrzebić. Wybić do nogi i dać miejscowym ludziom szansę na powrót do normalnego życia, przede wszystkim szybko odbudować państwo” – tłumaczył.

W innym wpisie Pudzianowski cytuje premiera Australii, który apelował do europejczyków, by nie przyjmowali uchodźców u siebie. „Zatrzaśnijcie drzwi do swoich krajów albo zapłacicie straszliwą cenę” - tłumaczył premier Abbott. „Przeczytaj, może zmienisz zdanie” - kwituje Pudzianowski.

Jak widać Pudzian wciąż jest za twardym rozwiązaniem sprawy migracji...

ez

[Fot. Youtube.pl]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook