Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

„Pudzian” bezlitosny dla elit: Po prostu sprzedawczyki!!!

29.09.2015

„To elita? Chyba elita złodziei i sługusów. PO robi burdel i go zostawi, bo wie już, że to koniec!”

Mariusz Pudzianowski kontynuuje swoje publiczne zaangażowanie. W ostatnim wpisie na Facebooku wspomina Andrzeja Leppera, którego kiedyś popierał w kampanii wyborczej. „Znałem tego człowieka osobiście, wspierałem go w jego kampanii wyborczej w 2005 roku. Gdy Lepper grzmiał z trybuny sejmowej o lądujących w Klewkach talibach, to Kwaśniewski z Millerem wraz z resztą rządu robili z niego idiotę. Media skupiły się na tym jak zrobić z niego zupełnego wariata. Wtedy nikt jeszcze nie mówił o tajnych więzieniach CIA w Polsce. Ten skandal miał dopiero wybuchnąć!!!” - pisze „Pudzian”.

Dodaje, że „rządy Kwaśniewskiego, Millera, SLD, PiS lub PO to tylko czyste manipulowanie społeczeństwem i robienie z nas kompletnych idiotów!” „Prawda z więzieniami CIA wyszła na jaw, a teraz Miller znowu startuje w wyborach - skandal. Ludzie chcecie na takiego Milera głosować??? Brali kasę od amerykanów pudłami, sprzedali się za marną ilość dolarów. Myślicie, że nadal nie będą się sprzedawać?!” - grzmi sportowiec.

W jego ocenie „PiS też niszczyło Andrzeja Leppera!” „Podczas ich rządów pojawiła się afera gruntowa oraz sex-afera, aby tylko mogli zniszczyć Leppera! Andrzej nie chciał się podporządkować, a PiS właśnie tak niszczy ludzi jak są u władzy. Jak ktoś ujawnia fakty i mówi prawdę to go po prostu niszczą!” - powtarza stereotypowe opinie zawodnik MMA.

„To jest Polska elita??? Chyba elita złodziei, oszustów i sługusów na garnuszkach innych rządów. Po prostu sprzedawczyki!!! PO obecnie robi burdel i go zostawi, bo widzą już, że to koniec! Godzą się na wszystko, co jest niewygodne dla nas, aby tylko przypodobać się może komuś innemu?” - atakuje mocno.

Apeluje do Polaków: „Otwórzmy oczy i nie dajmy się manipulować”. „Dostaliśmy już kilka przykładów jak media i rząd zakrzywiały rzeczywistość - Andrzej Lepper przez nich stał się idiotą w opinii naszego narodu, a był to człowiek prawy oraz walczący o Polskę do samego końca!!! Bardzo dobrze znałem tego człowieka osobiście” - pisze „Pudzian”. „Tak mają kończyć patrioci w naszym kraju?! Tego chcemy?!” - pyta czytelników.

Atakuje również lewicę. „Miller chce zjednoczonej lewicy??? Miller boi się, że nie wejdzie do sejmu, więc sztuczki polityczne robi. Robi je, aby tylko przy stołku się utrzymać! Co Miller zrobił dla Polski przez te lata? Tylko nas ośmieszył na arenie międzynarodowej przez swoje machlojki!!!” - podkreśla.

W kolejnym wpisie znów wraca do Andrzeja Leppera. „I kto oszukiwał za czasów SLD, Millera, PiS i reszty? Dziś chcecie tych panów znów aby was -nas reprezentowali w sejmie ???? Zjednoczona Lewica hahahahah Andrzej Lepper wiedział co mówi!!! Walczył o Polskę!!! Był trzecią siła polityczną w Polsce!! (...) Było to niedawno wszystko, nie pamiętacie tego już czy wy tez udajecie, że nic się nie dzieje?!!!” - kończy swój wpis „Pudzian”.

Jak widać sportowiec liczy na to, że Polacy się obudzą...

ez
[Fot. Youtube.pl]

Słowa kluczowe:

Platforma Obywatelska

,

polityka

,

Lepper

Warto poczytać

 1. now2 26.10.2016

  Prof. Nowaczyk: "Komisja Millera pracowała na nieprawidłowo odczytanych danych"

  "Wielokrotnie prosiliśmy przedstawicieli komisji Millera o dyskusje, odmawiano nam raz za razem".

 2. Zrzut-ekranu-2016-10-26-o-141647 26.10.2016

  Gadowski: Rządy starzeją się szybciej niż ludzie

  Rok dla rządu to tyle, co dziesięć lat w naszej biografii. Przez 8 lat PO nie zrobiła tyle, ile zrobiono przez ten rok.

 3. ziewmkiwsdjwsdf 26.10.2016

  Ziemkiewicz o Elizie Michalik: Czy naprawdę jej padło na głowę?

  "Nie ma takiej okropności, której by nie powiedziała. Czy to przekalkulowana strategia biznesowa?"

 4. dad-and-son-14327721920 26.10.2016

  Szymański: Silny ojciec = społeczeństwo bez aborcji

  "Coraz więcej polskich mężczyzn odkrywa bycie tatą jako ważny element własnej tożsamości".

 5. pawlowiczkrystynkaaa 26.10.2016

  Krystyna Pawłowicz złożyła do KRRiT skargę na TVN

  "Organizowane” przez „Fakty” akcje agresji stwarzają realne zagrożenie i pobudzają do agresji widzów ze środowisk obecnej opozycji".

 6. Google1477x83143-2016 25.10.2016

  Prezydent we "wSieci": Poprzedni rząd zapominał o rodzinach

  Andrzej Duda w wyjątkowym wywiadzie dla tygodnika "wSieci".

 7. marzena1 25.10.2016

  Nykiel: Uczestniczki "Czarnego Protestu" są wykorzystywane

  "Widać wyraźnie, że sprawa aborcji to jest jeden z tematów, które bardzo dobrze napędzają rozruchy społeczne jakiejś określonej części kobiet, określonej części Polaków".

 8. romaszewska-stefffff 25.10.2016

  Romaszewska: Tylko Rosjanie mogą zagrozić Łukaszence

  Agnieszka Romaszewska o sytuacji na Białorusi i spotkaniu polskiego ministra z Łukaszenką.

CS136MINIfoto

Czas Stefczyka 136/2016

PDF (7,14 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook