Jedynie prawda jest ciekawa


„Pudzian” bezlitosny dla elit: Po prostu sprzedawczyki!!!

29.09.2015

„To elita? Chyba elita złodziei i sługusów. PO robi burdel i go zostawi, bo wie już, że to koniec!”

Mariusz Pudzianowski kontynuuje swoje publiczne zaangażowanie. W ostatnim wpisie na Facebooku wspomina Andrzeja Leppera, którego kiedyś popierał w kampanii wyborczej. „Znałem tego człowieka osobiście, wspierałem go w jego kampanii wyborczej w 2005 roku. Gdy Lepper grzmiał z trybuny sejmowej o lądujących w Klewkach talibach, to Kwaśniewski z Millerem wraz z resztą rządu robili z niego idiotę. Media skupiły się na tym jak zrobić z niego zupełnego wariata. Wtedy nikt jeszcze nie mówił o tajnych więzieniach CIA w Polsce. Ten skandal miał dopiero wybuchnąć!!!” - pisze „Pudzian”.

Dodaje, że „rządy Kwaśniewskiego, Millera, SLD, PiS lub PO to tylko czyste manipulowanie społeczeństwem i robienie z nas kompletnych idiotów!” „Prawda z więzieniami CIA wyszła na jaw, a teraz Miller znowu startuje w wyborach - skandal. Ludzie chcecie na takiego Milera głosować??? Brali kasę od amerykanów pudłami, sprzedali się za marną ilość dolarów. Myślicie, że nadal nie będą się sprzedawać?!” - grzmi sportowiec.

W jego ocenie „PiS też niszczyło Andrzeja Leppera!” „Podczas ich rządów pojawiła się afera gruntowa oraz sex-afera, aby tylko mogli zniszczyć Leppera! Andrzej nie chciał się podporządkować, a PiS właśnie tak niszczy ludzi jak są u władzy. Jak ktoś ujawnia fakty i mówi prawdę to go po prostu niszczą!” - powtarza stereotypowe opinie zawodnik MMA.

„To jest Polska elita??? Chyba elita złodziei, oszustów i sługusów na garnuszkach innych rządów. Po prostu sprzedawczyki!!! PO obecnie robi burdel i go zostawi, bo widzą już, że to koniec! Godzą się na wszystko, co jest niewygodne dla nas, aby tylko przypodobać się może komuś innemu?” - atakuje mocno.

Apeluje do Polaków: „Otwórzmy oczy i nie dajmy się manipulować”. „Dostaliśmy już kilka przykładów jak media i rząd zakrzywiały rzeczywistość - Andrzej Lepper przez nich stał się idiotą w opinii naszego narodu, a był to człowiek prawy oraz walczący o Polskę do samego końca!!! Bardzo dobrze znałem tego człowieka osobiście” - pisze „Pudzian”. „Tak mają kończyć patrioci w naszym kraju?! Tego chcemy?!” - pyta czytelników.

Atakuje również lewicę. „Miller chce zjednoczonej lewicy??? Miller boi się, że nie wejdzie do sejmu, więc sztuczki polityczne robi. Robi je, aby tylko przy stołku się utrzymać! Co Miller zrobił dla Polski przez te lata? Tylko nas ośmieszył na arenie międzynarodowej przez swoje machlojki!!!” - podkreśla.

W kolejnym wpisie znów wraca do Andrzeja Leppera. „I kto oszukiwał za czasów SLD, Millera, PiS i reszty? Dziś chcecie tych panów znów aby was -nas reprezentowali w sejmie ???? Zjednoczona Lewica hahahahah Andrzej Lepper wiedział co mówi!!! Walczył o Polskę!!! Był trzecią siła polityczną w Polsce!! (...) Było to niedawno wszystko, nie pamiętacie tego już czy wy tez udajecie, że nic się nie dzieje?!!!” - kończy swój wpis „Pudzian”.

Jak widać sportowiec liczy na to, że Polacy się obudzą...

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 4. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 5. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 6. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 7. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 8. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook