Jedynie prawda jest ciekawa


Przeżyliśmy Ruska, przeżyjemy Tuska

13.04.2012

Jest stare porzekadło mówiące, że jak Pan Bóg chce kogoś ukarać to mu rozum odbiera. Powiedzenie to sprawdziło się dziś w odniesieniu do Donalda Tuska. Donald Tusk traci nie tylko panowanie nas sobą, traci rozum. Człowiek, który jest symbolem, serwilistycznej, potulnej postawy wobec Rosjan pouczał dziś z mównicy sejmowej, że uchwała polskiego sejmu ws. zobligowania władz Rosji do oddania Polsce wraku samolotu jest na rękę Rosjanom i Rosjanie się z tego bardzo cieszą. Oskarżał inicjatorów uchwały, że ich działania są z korzyścią dla Rosjan i dla Putina.

Rosjanie cieszą się z zupełnie innych rzeczy. Cieszą się z polityki Donalda Tuska, która prowadzona jest już nie z pozycji na kolanach, ale z pozycji leżenia u Putinowskich nóg. Cieszą się z oddania śledztwa ws. katastrofy smoleńskiej w ich ręce. Cieszą się, że do dziś mają wrak i czarne skrzynki, z którymi mogą robić co chcą. Cieszą się z braku odpowiedniej reakcji polskich władz na kłamliwy raport MAK. Cieszą się z wielu „pożytecznych idiotów”, którzy w Polsce lansują tworzone przez nich kłamstwa. Cieszą się z istnienia Donalda Tuska, tego samego, którzy nad ciałami ofiar katastrofy ściskał się z Putinem. Takie są fakty i żadne pokrzykiwania Donalda Tuska ich nie zmienią. Donald Tusk jest powodem do radości na Kremlu.

Odnosząc się do słów Donalda Tuska z mównicy sejmowej można powiedzieć jedno:  wolałbym się nie urodzić niż nad ciałami ofiar katastrofy smoleńskiej ściskać się z byłym KGB-istą Putinem.

Dziś Donald Tusk może mówić wszystko co mu ślina na język przyniesie. Ma władzę podobną do tej, jaką ma Putin, ale żadna władza, żadne panowanie nie jest wieczne. Każda władza wcześniej czy później przeminie. Za to my w walce o prawdę będziemy cierpliwi, konsekwentni,  nieustępliwi. Nie pierwszy raz w naszej historii musimy uzbroić się w pancerz cierpliwości i determinacji. Skoro przeżyliśmy Ruska, przeżyjemy też i Tuska.

Marcin Mastalerek, poseł PIS
[fot.PAP/Szymański]

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 7. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook