Jedynie prawda jest ciekawa


Protest ws. skandalu w Sejmie

20.03.2012

Przewodnicząca Forum Kobiet Polskich wysłała list otwarty do Marszałek Sejmu w związku ze sposobem, w jaki zorganizowano wysłuchanie publiczne dotyczące świadomego rodzicielstwa. Pisaliśmy o tym tutaj. Poniżej publikujemy pełną treść listu do Ewy Kopacz.

Szanowna Pani

Ewa Kopacz

Marszałek Sejmu RP

Za wyjątkowy skandal uważamy, odbywające się dzisiaj w Sejmie RP, pod patronatem wicemarszałka p. Wandy Nowickiej, tzw. wysłuchanie obywatelskie na temat Świadome rodzicielstwo w Polsce.

Organizacja tego wydarzenia została powierzona Federacji na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny – organizacji pozarządowej – z którą związana jest p. Wanda Nowicka. Jedynie na stronie internetowej w/w organizacji znajduje się informacja o nim. Federacja przeprowadziła także rekrutację uczestników wysłuchania. Brakuje informacji o nim na stronach sejmowych oraz w Biurze Informacyjnym Sejmu.

W ten sposób, debatę publiczną dotyczącą tak ważnego problemu, ogranicza się do jednego, skrajnie feministycznego środowiska. Jesteśmy zdumione taką praktyką funkcjonowania najwyższego organu RP. Powinien on gwarantować możliwość prezentowania różnych poglądów.

W imieniu Forum Kobiet Polskich

Ewa Kowalewska – Prezes FKP

 

[Fot. sxc.hu]

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook