Jedynie prawda jest ciekawa

Prof. Pawłowicz „zaorała” Lis. „Do szkoły”

03.09.2015

„Lisowa zalicza kolejne wpadki. Próbuje rozmawiać o czymś, czego nie zna i czego nie rozumie”.

Prof. Krystyna Pawłowicz bezlitośnie potraktowała Hannę Lis, która ostatnio na antenie TVP zaliczyła kilka żenujących wpadek. Zdaniem poseł PiS-u prezenterce brakuje wiedzy. Pawłowicz Lis wysyła do szkoły.

„A kontrowersyjna pracownica mediów, p. H. Lisowa zalicza kolejne wpadki braku profesjonalizmu i niewiedzy. Próbuje rozmawiać o czymś, czego nie zna i czego nie rozumie. Teraz "norymberski" zamiast "normandzki". A wie Pani już co to "jow" i kim był niedawny Pani rozmówca? Też trzeba do szkoły, a dopiero potem przed kamerę, Proszę Pani” - napisała Pawłowicz na swoim profilu na Facebooku.

Hanna Lis postanowiła zareagować na te słowa i odcięła się Pawłowicz. Wypomniała Pawłowicz, że całkiem niedawno napisała "wziąść" zamiast "wziąć". Wpis zakończyła pozdrowieniem: "Serdeczności, HL". To jednak nie zakończyło wymiany zdań.

"W Pani 'serdeczności' nie wierzę, ale po chrześcijańsku odpowiem - z Bogiem" - napisała i rozpoczął się dialog. Panie wytykały sobie swój stosunek do wiary, oceniały, która jest bardziej wierząca. Hanna Lis użalała się, że dziennikarze lustrowali jej ojca, Pawłowicz odpowiedziała, że nie interesuje jej rodzina Lisów. Ciekawe, czy będzie ciąg dalszy tej żenującej wymiany poglądów. Nie tak dawno w podobną wymianę zdań na Twitterze włączył się prezydent Duda wskazując, że rozmowa jest żenująca, a on wzywa do studzenia emocji i opanowania języka. Być może i tym razem by się przydało...

ez

[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 2. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 3. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 4. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 5. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 6. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 7. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

 8. 1270szcheternuydziewczonka 29.11.2017

  Niesamowita scena w kościele. Ta dziewczynka wzruszyła wszystkich

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook