Jedynie prawda jest ciekawa


Prof. Pawłowicz „zaorała” Lis. „Do szkoły”

03.09.2015

„Lisowa zalicza kolejne wpadki. Próbuje rozmawiać o czymś, czego nie zna i czego nie rozumie”.

Prof. Krystyna Pawłowicz bezlitośnie potraktowała Hannę Lis, która ostatnio na antenie TVP zaliczyła kilka żenujących wpadek. Zdaniem poseł PiS-u prezenterce brakuje wiedzy. Pawłowicz Lis wysyła do szkoły.

„A kontrowersyjna pracownica mediów, p. H. Lisowa zalicza kolejne wpadki braku profesjonalizmu i niewiedzy. Próbuje rozmawiać o czymś, czego nie zna i czego nie rozumie. Teraz "norymberski" zamiast "normandzki". A wie Pani już co to "jow" i kim był niedawny Pani rozmówca? Też trzeba do szkoły, a dopiero potem przed kamerę, Proszę Pani” - napisała Pawłowicz na swoim profilu na Facebooku.

Hanna Lis postanowiła zareagować na te słowa i odcięła się Pawłowicz. Wypomniała Pawłowicz, że całkiem niedawno napisała "wziąść" zamiast "wziąć". Wpis zakończyła pozdrowieniem: "Serdeczności, HL". To jednak nie zakończyło wymiany zdań.

"W Pani 'serdeczności' nie wierzę, ale po chrześcijańsku odpowiem - z Bogiem" - napisała i rozpoczął się dialog. Panie wytykały sobie swój stosunek do wiary, oceniały, która jest bardziej wierząca. Hanna Lis użalała się, że dziennikarze lustrowali jej ojca, Pawłowicz odpowiedziała, że nie interesuje jej rodzina Lisów. Ciekawe, czy będzie ciąg dalszy tej żenującej wymiany poglądów. Nie tak dawno w podobną wymianę zdań na Twitterze włączył się prezydent Duda wskazując, że rozmowa jest żenująca, a on wzywa do studzenia emocji i opanowania języka. Być może i tym razem by się przydało...

ez

[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. 1270kijowniaij 25.04.2018

  Oto i są. To oni żerują na dramacie niepełnosprawnych...

  Jeszcze kilka godzin temu pisaliśmy, że w tym sporze dawno przestało chodzić o dobro niepełnosprawnych, a ktoś próbuje zbić na nim kapitał polityczny i pieniądze. Okazuje się, że nie trzeba było długo czekać na potwierdzenie naszych przypuszczeń.

 2. 1270facebookstefczyk 25.04.2018

  Tych słów już nie napiszesz na Facebooku

  Nowy regulamin największego portalu społecznościowego wchodzi w życie 25 maja

 3. 1270twitterPOl 25.04.2018

  „Im zależy tylko na pieniądzach. Wykorzystują swoje niepełnosprawne dzieci”

  Za nami kolejne godziny protestu opiekunów dzieci niepełnosprawnych. Mimo szerokich propozycji ze strony rządu, protestujący nie zamierzają ustąpić. Jeszcze kilka dni temu zastanawialiśmy się kto im płaci

 4. 1270kodomi 20.04.2018

  Totalny odlot KOD. Zbierają relikwie od „obrońców demokracji”

  Jeszcze niedawno KOD miał mocarstwowe plany odbicia Polski z rąk „kaczystów"

 5. 1270kaczynskiprezesnaczelnik 19.04.2018

  Znany polityk o Jarosławie Kaczyńskim: Jest jak Piłsudski!

  Naczelnik, Wódz, Marszałek. To tylko niektóre określenia, którymi politycy opozycji i nieprzychylni PiS dziennikarze nazywają prezesa partii rządzącej Jarosława Kaczyńskiego

 6. 1270pawlowiczkrystyna 19.04.2018

  Prof. Pawłowicz przesadziła? Obraża byłych prezydentów

  Krystyna Pawłowicz słynie z mocnych i kontrowersyjnych wypowiedzi

 7. 1270luck22yluck222 18.04.2018

  Wspaniała inicjatywa niepełnosprawnego Łukasza Warzechy

  Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach trudno o bezinteresowną pomoc, a z pewnością jeszcze trudniej oczekiwać jej od osób, które na co dzień same potrzebują pomocy. .

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook