Jedynie prawda jest ciekawa

Prof. Pawłowicz: Kwaśniewski szkaluje Polskę

25.03.2016

„Czy panu Kwaśniewskiemu trzeba odebrać polskie obywatelstwo za szerzone za granicą antypolskie kłamstwa?”

Prof. Krystyna Pawłowicz komentuje zaskakujące doniesienia tajwańskiej prasy. Prezydent-elekt tamtego kraju w popularnej gazecie wzywa Polaków, by rozliczyli się z udziału w Holocauście. Kilka dni wcześniej, jak się okazuje, na Tajwanie przebywał były prezydent Aleksander Kwaśniewski.

„Ex prezydent Aleksander KWAŚNIEWSKI kroczy śladem T. Grossa i też SZKALUJE Polskę antysemickimi, skrajnie kłamliwymi oskarżeniami. Na Tajwanie” – pisze Pawłowicz w portalu społecznościowym.

I dodaje: „A czy specjalizujący się w powojennej historii Polski "wykładowca na pieniądze" A. Kwaśniewski pochwalił się na antykomunistycznym Tajwanie swoją osobistą KOMUNISTYCZNĄ przeszłością? Nie? Bo nie zapłacili by odpowiednio za wykład? Może by w ogóle nie przyjęli?”

„Czy Tajwańczycy w ogóle wiedzieli i wiedzą, że fetują komunistę z krwi i kości, a nie przedstawiciela "demokratycznej opozycji"? Dlaczego p. A. Kwaśniewski ukrył przed nimi swój czerwony życiorys, a swe polityczne "narodziny" w informacji dla gospodarzy oznaczył na początki lat 90-tych? Czy panu A. Kwaśniewskiemu też trzeba odebrać polskie obywatelstwo za szerzone za granicą antypolskie kłamstwa?” – kwituje Pawłowicz.

ez
[Fot. Mateusz Włodarczyk/Wikipedia.org na lic. CC BY-SA 3.0]
CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook