Jedynie prawda jest ciekawa


Prof. Pawłowicz: Dzieci postkomuny chcą obalić legalny rząd

04.12.2016

"Dzieci" postkomunizmu ciągle nie przyjmują do wiadomości wyników ostatnich wyborów. Rękami wprowadzanych w błąd Polaków, których chcą użyć jako swe tarcze i tarany, chcą obalić 13 XII na ulicach obecny legalny rząd i inne legalne polskie władze – pisze posłanka PiS prof. Krystyna Pawłowicz na swoim profilu na Facebooku, odnosząc się do planów demonstracji opozycji 13 grudnia.

„Być może znowu będą wzywać na pomoc niemieckich antyfaszystów i innych podobnych bojówkarzy zewnętrznych” – zastanawia się polityk PiS i dodaje: „Czy Polacy zechcą jednak awanturować się PRZECIWKO swoim interesom, dla ratowania utraconych konfitur panów SCHETYNY, WAŁĘSY, FRASYNIUKA, Broniarza, pani JANDY, czy też jakiegoś Kijowskiego?”.

„Nie dajmy im się kolejny raz wykiwać, tym bardziej, że w grupce prowokatorów jest m.in. poseł Petru, który nawet nie zna dobrze polskiego języka, polskiej historii, podstaw polskiej tradycji ani kultury, a nawet nie potrafi wypełnić przekazu bankowego” – podkreśla prof. Pawłowicz.

Ryb, Facebook

Fot. [Youtube.com]

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook