Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Prof. Pawłowicz: Dyskusja o kazirodztwie to efekt chowu "Wyborczej"

08.10.2014

Konwencja, którą chce przyjąć Kopacz, to koń trojański genderyzmu.

Wypowiedzią prof. Fuszary trzeba się przejmować? Sama zainteresowana tłumaczy, że nigdy nie zamierzała promować kazirodztwa.

Oczywiście, że trzeba się przejmować, a pani prof. Fuszara powinna wiedzieć, jak taka dyskusja może się zakończyć. Musimy wiedzieć, na czym polega to zagrożenie. Wrzucenie tematu kazirodztwa dobrze wpisuje się w dyskusję nad ideologicznymi hasłami o niestereotypowej roli, płci społecznej itd. – prof. Fuszara prowadziła gender studies. Zwróciłam się w tej sprawie do Uniwersytetu Warszawskiego – nie wiem, czy nie napisać osobnego listu. Rzeczniczka tłumaczy się dzisiaj, że jedynie referowała poglądy. Ale i to jest niedopuszczalne. Nie może być tak, że oni z uśmiechem, jak dzieci, mówili tylko o tym, co się dzieje dookoła, referując najobrzydliwsze rzeczy. 

Tłumaczą się, mówiąc o wolności słowa.

To niepoważne. Na tej zasadzie możemy opowiadać o wszystkim, o jak najbardziej odrażających problemach i postawach. O pewnych rzeczach po prostu nie należy mówić – wolność nie na tym polega, by mówić na przykład w sprawie II wojny światowej i Adolfa Hitlera, że nie ma komór gazowych. Jakoś wówczas zwalniają profesorów z uczelni, przekonując, że pewne poglądy - nawet tylko referowane - nie są dopuszczalne. A w przypadku kazirodztwa przymyka się oko. Jeśli mamy pewne naturalne reguł funkcjonowania tego świata, to jaki jest sens, by to wywracać do góry nogami w imię "dyskusji o wolności słowa?! Wszyscy to zrozumieli, jeśli chodzi o przypadek Hartmana, a nikt nie chce tego zrozumieć w sprawie Fuszary, bo jest członkiem rządu. 

Fuszary bronią wbrew wszystkiemu – proszę odsłuchać tych taśm, nie ma najmniejszej wątpliwości, co ona miała na myśli. To tchórze, którzy nie chcą się dziś przyznać do tamtych słów. Cała ta dyskusja o kazirodztwie to chów "Wyborczej", która mówi, że wszystko wolno. Taka osoba jak Fuszara jest skompromitowana – podobnie jak pani Płątke. Reprezentują obrzydliwe, wręcz lewackie, szkodliwe propozycje.

To jeszcze słowo an temat konwencji antyprzemocowej, o której przyjęcie apeluje prezydent Komorowski.

Dzięki tej konwencji ideologia gender wchodzi pełnym korytarzem i otwartymi bramy do Polski, doprowadzając przy okazji do zniszczenia systemu konstytucyjno-prawnego. Na dzień dobry mamy w tej konwencji definicję płci społecznej. Poza tym szkoda nawet mówić o ochronie praw kobiet, które mają się dzięki tej konwencji czuć bardziej bezpieczne. Mamy w Polsce regulacje dotyczące obrony kobiet – po prostu trzeba ich przestrzegać, ale sądy ulegają poprawności obyczajowej. Ta konwencja to koń trojański do przemycenia genderyzmu i zniszczenia ładu prawnego w Polsce. 

not. fidż

[Fot. YT]

Warto poczytać

 1. siwsieci 28.05.2017

  Nowy numer tygodnika "wSieci"

  Tygodnik „wSieci” ujawnia, że za atakiem na festiwal w Opolu stoją wielkie interesy prywatnych telewizji i kolejna próba uderzenia w Prawo i Sprawiedliwość.

 2. sasekk 28.05.2017

  Sasin: Dzięki Bogu Komorowski nie jest prezydentem

  Poseł Prawa i Sprawiedliwości o wypowiedzi byłego prezydenta.

 3. jachnikSI 28.05.2017

  Kukiz'15 do PO: Przyjmijcie uchodźców do własnego domu

  "Jeśli PO i N uważa, że powinno się przyjmować uchodźców, to zacznijcie od siebie. Przyjmijcie do własnego domu" - powiedział w programie "Woronicza 17" Jerzy Jachnik z Kukiz’15.

 4. woronicza17SI 28.05.2017

  Min. Kownacki mocno do opozycji

  "Jaką trzeba być opozycją, by co roku osłabiać pozycję polskiego rządu?" - pytał wiceminister obrony narodowej na antenie TVP Info w programie "Woronicza 17".

 5. rybafratriaSI 28.05.2017

  Prof. Ryba: Trump nie bawi się w gierki

  "Donald Trump jest kimś w rodzaju kowboja, czyli nie bawi się w pewne procedury dyplomatyczne i upiększanie rzeczywistości".

 6. Anna-Pamula-gfdfdgfd 27.05.2017

  Gość TVN24: Ginie 10 Polaków, ale uratowaliśmy 6999 osób

  Tak na temat przyjęcia 7 tys. uchodźców do Polski wypowiedziała się reporterka związana z "Gazetą Wyborczą".

 7. prof-Nowak-dsdsadsasad 27.05.2017

  Prof. Nowak o polskiej wolności

  "Tyle osób przylgnęło do polskości przez te wieki przychodząc z zewnątrz, bo zafascynowali się wzorem wolności, którego gdzie indziej nie było".

 8. zimek 27.05.2017

  Ziemkiewicz: W cywilizowanym państwie Szubartowicze rozrzucają gnój na polach

  Rafał Ziemkiewicz punktuje byłego dziennikarza Polskiego Radia.

CS143fotMINI

Czas Stefczyka 143/2017

PDF (5,50 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook