Jedynie prawda jest ciekawa


Prof. Pawłowicz: Dyskusja o kazirodztwie to efekt chowu "Wyborczej"

08.10.2014

Konwencja, którą chce przyjąć Kopacz, to koń trojański genderyzmu.

Wypowiedzią prof. Fuszary trzeba się przejmować? Sama zainteresowana tłumaczy, że nigdy nie zamierzała promować kazirodztwa.

Oczywiście, że trzeba się przejmować, a pani prof. Fuszara powinna wiedzieć, jak taka dyskusja może się zakończyć. Musimy wiedzieć, na czym polega to zagrożenie. Wrzucenie tematu kazirodztwa dobrze wpisuje się w dyskusję nad ideologicznymi hasłami o niestereotypowej roli, płci społecznej itd. – prof. Fuszara prowadziła gender studies. Zwróciłam się w tej sprawie do Uniwersytetu Warszawskiego – nie wiem, czy nie napisać osobnego listu. Rzeczniczka tłumaczy się dzisiaj, że jedynie referowała poglądy. Ale i to jest niedopuszczalne. Nie może być tak, że oni z uśmiechem, jak dzieci, mówili tylko o tym, co się dzieje dookoła, referując najobrzydliwsze rzeczy. 

Tłumaczą się, mówiąc o wolności słowa.

To niepoważne. Na tej zasadzie możemy opowiadać o wszystkim, o jak najbardziej odrażających problemach i postawach. O pewnych rzeczach po prostu nie należy mówić – wolność nie na tym polega, by mówić na przykład w sprawie II wojny światowej i Adolfa Hitlera, że nie ma komór gazowych. Jakoś wówczas zwalniają profesorów z uczelni, przekonując, że pewne poglądy - nawet tylko referowane - nie są dopuszczalne. A w przypadku kazirodztwa przymyka się oko. Jeśli mamy pewne naturalne reguł funkcjonowania tego świata, to jaki jest sens, by to wywracać do góry nogami w imię "dyskusji o wolności słowa?! Wszyscy to zrozumieli, jeśli chodzi o przypadek Hartmana, a nikt nie chce tego zrozumieć w sprawie Fuszary, bo jest członkiem rządu. 

Fuszary bronią wbrew wszystkiemu – proszę odsłuchać tych taśm, nie ma najmniejszej wątpliwości, co ona miała na myśli. To tchórze, którzy nie chcą się dziś przyznać do tamtych słów. Cała ta dyskusja o kazirodztwie to chów "Wyborczej", która mówi, że wszystko wolno. Taka osoba jak Fuszara jest skompromitowana – podobnie jak pani Płątke. Reprezentują obrzydliwe, wręcz lewackie, szkodliwe propozycje.

To jeszcze słowo an temat konwencji antyprzemocowej, o której przyjęcie apeluje prezydent Komorowski.

Dzięki tej konwencji ideologia gender wchodzi pełnym korytarzem i otwartymi bramy do Polski, doprowadzając przy okazji do zniszczenia systemu konstytucyjno-prawnego. Na dzień dobry mamy w tej konwencji definicję płci społecznej. Poza tym szkoda nawet mówić o ochronie praw kobiet, które mają się dzięki tej konwencji czuć bardziej bezpieczne. Mamy w Polsce regulacje dotyczące obrony kobiet – po prostu trzeba ich przestrzegać, ale sądy ulegają poprawności obyczajowej. Ta konwencja to koń trojański do przemycenia genderyzmu i zniszczenia ładu prawnego w Polsce. 

not. fidż

[Fot. YT]

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook