Jedynie prawda jest ciekawa


Prezydent, który mógłby wesprzeć Ukrainę

27.11.2013

Był w Polsce prezydent, który mógłby dziś, nie dopiero w poniedziałek, pojechać na Ukrainę i powiedzieć – nie bójcie się, jesteśmy z wami! Ten prezydent wraz z kilkoma innymi prezydentami pojechał do atakowanej przez Rosję Gruzji i tam właśnie to wyraził – nie bójcie się, jesteśmy z wami!

Był w Polsce prezydent, który mógłby dziś powiedzieć Ukrainie: "nie bójcie się!" Niestety, zginął w Smoleńsku. Z powodu mgły...

Ukraina chce do Unii Europejskiej, ale się boi. Rosji się boi. Unia chce Ukrainę przyjąć, ale też się Rosji boi. Polska bardzo chce, żeby Ukraina weszła do Unii, ale Polska najbardziej Rosji się boi.

Polska tak bardzo Rosji się boi, że jak spadł w Rosji samolot z polskim prezydentem, to Polska ze strachu oddała Rosji całe śledztwo, po czym niezwłocznie, bez czekania na wrak, czarne skrzynki oraz wyniki pracy prokuratorów ogłosiła, że to była zwykła katastrofa, spowodowana przez mgłę i błąd pilotów.

Polska tak bardzo boi się Rosji, że nawet powołała specjalny, sowicie opłacany zespół propagandowy, który ma przekonać ludzi, że to była zwyczajna katastrofa, a kto w to nie wierzy, ten jest dureń, oszołom i idiota.

Polska tak bardzo boi się Rosji, że gdy chuligani spalili polska budkę wartowniczą, polski prezydent na wszelki wypadek przeprosił Rosję, gdyż budka stała nieopodal rosyjskiej ambasady.

Na wzburzoną Ukrainę jedzie polski prezydent Bronisław Komorowski. Jedzie czujnie rychło w czas, w poniedziałek, już po wileńskim szczycie UE, gdy sprawa ukraińska najpewniej zostanie już odłożona do lamusa.

Pojedzie na Ukrainę i co tam powie? - Nie bójcie się Rosji, jako i my się nie boimy?

Był w Polsce prezydent, który mógłby dziś, nie dopiero w poniedziałek, pojechać na Ukrainę i powiedzieć – nie bójcie się, jesteśmy z wami! Ten prezydent wraz z kilkoma innymi prezydentami pojechał do atakowanej przez Rosję Gruzji i tam właśnie to wyraził – nie bójcie się, jesteśmy z wami!

Ten prezydent sprawił, że i przywódcy europejscy, z Sarkozym na czele, ruszyli wreszcie swoje tyłki i wstawili się za Gruzją, a Rosja zwątpiła i wstrzymała agresywną ofensywę. Do tego prezydenta w Gruzji strzelano, z czego ówczesny marszałek Sejmu kpił i dworował.

Ten prezydent zginął potem w katastrofie lotniczej w Smoleńsku. Przyczyną katastrofy była mgła, błąd pilotów oraz pancerna brzoza...

Janusz Wojciechowski

[Fot. prezydent.pl]

Zapraszamy na profil Stefczyk.info na Facebooku.

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook