Jedynie prawda jest ciekawa

„Powiem Wam, dlaczego premier jest zdrajcą”

08.06.2014

W najnowszym numerze "wSieci" wyjątkowy manifest dumnej, młodej Polki - Marysi Sokołowskiej!

Nowe wydanie tygodnika „wSieci”

W nowym wydaniu tygodnika „wSieci”: Marysia Sokołowska, licealistka, która rzuciła wyzwanie Tuskowi - wyjątkowy manifest młodej, dumnej Polki; Jacek Kurski ujawnia, dlaczego odchodzi z polityki; Piotr Zaremba i Tomasz Łysiak o książce dekady – „Dziejach Polski” prof. Andrzeja Nowaka; Janusz Szewczak o tym, czego boją się elity w Brukseli, Berlinie i Warszawie.

W wydaniu również coś dla kibiców — przed piłkarskimi mistrzostwami świata: faworyci, gwiazdy i najbogatsi piłkarze na mundialu. "To pokolenie czuje się zdradzone, ale nie zamierza być pokoleniem straconym. 17-letnia licealistka z Gorzowa Wielkopolskiego uznała, że trzeba wreszcie przestać siedzieć cicho. Jej słowa o zdradzie premiera Donalda Tuska były jak cios w splot słoneczny władzy. Były też zapowiedzią, że nadchodzą roczniki odważnych młodych ludzi, którzy nie zamierzają się godzić na Polskę, jaką im urządzono" – zauważa Dorota Łosiewicz. Tygodnik „wSieci”, publikuje wyjątkowy manifest młodej, dumnej Polki, licealistki, która rzuciła wyzwanie Tuskowi.

Anna Wojciechowska rozmawia z kolei z Jackiem Kurskim, który ujawnia, dlaczego odchodzi z polityki. "Tak, powinienem na jakiś czas zniknąć. To wywiad pożegnalny. Najbliższy czas chcę spędzić na tym, co polityka mi ukradła przede wszystkim" – mówi Jacek Kurski, który po przegranych wyborach do europarlamentu postanowił wziąć urlop od polityki.

Piotr Zaremba i Tomasz Łysiak debatują o książce „Dzieje Polski” prof. Andrzeja Nowaka. "Wiedziałem, że to będzie ważna książka. Lub raczej cykl, bo opowieścią o dziejach Polski do roku 1202 prof. Andrzej Nowak otworzył projekt opisania całej naszej historii. Na dobrą sprawę podtytuł „Skąd nasz ród” będzie pasował do każdego kolejnego tomu" – pisze Piotr Zaremba. Autor podkreśla: "Dzięki prof. Nowakowi wiemy, dlaczego dobrze być Polakiem. Dowiedzieć się tego to naprawdę kusząca perspektywa."

Ekonomista Janusz Szewczak analizuje, dlaczego obecna Unia Europejska daleka jest od ideałów wspólnoty widzianej oczami jej założycieli. "Unia traci wiarygodność w przyspieszonym tempie, narastają rozczarowanie i złość, zwłaszcza ludzi młodych i tych wykluczonych finansowo czy społecznie. Zbyt wielu zdaje już sobie sprawę, że ta obecna UE nie ma prawie nic wspólnego ze szczytnymi ideałami swych założycieli" – zauważa ekonomista.

W dodatku specjalnym komentator sportowy Cezary Kowalski pisze o faworytach, gwiazdach i najbogatszych piłkarzach na mundialu. W artykule „Obudzić Leo” komentator Polsatu Sport zauważa: "W zespołach narodowych nie ma już czasu na długie zgrupowania, testy, ćwiczenia czy zwykłe trenowanie. Piłkarze przyjeżdżają „na kadrę” dwa dni przed meczem i natychmiast po nim wracają do swoich miejsc pracy. Zespołów nie są w stanie zbudować nawet te nieco dłuższe zgrupowania przed samymi mistrzostwami."

Nowy numer tygodnika „wSieci” w sprzedaży od 9 czerwca, także w formie e-wydania. Tygodnik „wSieci” jest też dostępny w nowych, wygodnych  formatach EPUB, MOBI i PDF, które idealnie dopasowują się do urządzeń takich jak telefony, tablety  i czytniki e-booków. Szczegóły na http://www.wsieci.pl/e-wydanie.html

Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 4. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 5. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 6. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 7. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 8. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook