Jedynie prawda jest ciekawa


Potworna obłuda! Kowalewski atakuje Zelnika

19.02.2015

„On coś pieprzy” - mówił o poparciu Dudy przez Zelnika. Ale poparcie dla Komorowskiego było ok?

Krzysztof Kowalewski ma zdaje się pamięć rybki akwariowej. A na pewno liczy, że Polacy taką mają i nie pamiętają, co on mówił i robił jeszcze kilka lat temu. Gdy w 2010 roku Kowalewski poparł Bronisława Komorowskiego w kampanii prezydenckiej tłumaczył, że „podoba mu się popierać Bronisława Komorowskiego”. „A mówiąc poważnie, widzę w tym głęboki sens, chyba jedyny. Skoro tego kandydata popieram” - mówił.

Dziś ten sam Kowalewski brutalnie atakuje znanego i cenionego aktora Jerzego Zelnika. Dlaczego? Za jego poparcie dla Andrzeja Dudy.

„On jest już po drugiej stronie. Od momentu, kiedy przemówił z trybuny PiS-u, stał się politykiem. Jego prawo. A co my na to? No śmiejemy się, bo przecież on coś pieprzy” - twierdzi Kowalewski.

„Nie rozumiem po co mu to. Te wszystkie konwencje, występy, uściski z politykami. Ma swoje poglądy, zawsze podkreśla swoją wiarę, ale angażując się w politykę naraża się na śmieszność. Naprawdę nie rozumiem” - dodaje.

Jak widać Kowalewski zamiast pamiętać, co robił pięć lat temu woli się ośmieszać i kompromitować. To idzie mu naprawdę dobrze...

TK
[Fot. Youtube.pl]

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook