Jedynie prawda jest ciekawa

Pospieszalski o lewackich pomysłach szefowej MEN

08.08.2015

"Przedstawiciele rządzącej partii zachowują się tak, jakby podpisali pakt z diabłem".

Realizowany w Polsce program wychowania do życia w rodzinie okazał się odpowiedni i sprawdził się w  polskich szkołach. Mimo to, szefowa MEN, Joanna Kluzik-Rostkowska chce dokonać kolejnej rewolucji. Jej zdaniem, obecny program nauczania i podręczniki do tego przedmiotu nie spełniają oczekiwań.

"Przedstawiciele rządzącej partii zachowują się tak, jakby podpisali pakt z diabłem. Na ostatnim okrążeniu, z jakąś chorą determinacją, na siłę wprowadzają zmiany godzące w prawo naturalne, rodzinę, ochronę życia, prawo rodziców do wychowania dzieci w duchu uznawanych przez siebie wartości. Po antychrześcijańskiej i antyrodzinnej konwencji (tzw. przemocowej), po sprzecznej z prawem chroniącym życie ustawie o in vitro, po legalizacji sprzedaży środków wczesnoporonnych, teraz minister Joanna Kluzik-Rostkowska zapowiada zmianę podstawy programowej zajęć wychowanie do życia w rodzinie" - pisze Jan Pospieszalski.

Co więcej, Kluzik-Rostkowska rozpoczyna współpracę z organizacjami lewackimi.

"Razem uzgodniono, że w ramach programu „Otwarta szkoła” specjalne zajęcia z młodzieżą prowadzić będą delegowani przez te środowiska seksedukatorzy." - pisze Pospieszalski.

Potrzebę zmian Kluzik-Rostkowska motywuje wynikami badań nad seksualnością młodzieży, przeprowadzonych na zlecenie MEN.

"Im wnikliwiej zagłębiam się w wyniki badań, tym bardziej przecieram oczy ze zdumienia. Badania zrealizowane rzetelnie, na dobrze dobranej grupie, w najmniejszym stopniu nie uzasadniają wniosków, jakie formułuje Kluzik-Rostkowska. Mówiąc krótko – wyniki badań potwierdzają, że realizowany w Polsce obecny program WDŻ się sprawdził." - twierdzi Pospieszalski.

>Szefowa MEN po przeczytaniu raportu, zamiast zapowiadać rewolucję, powinna podziękować nauczycielom i odznaczyć ich za wspaniałą pracę

-- dodaje.

Takiego zachowania trudno się jednak po Joannie Kluzik-Rostkowskiej spodziewać.

mly/niezalezna.pl

[fot. wPolityce.pl]

 

 

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook