Jedynie prawda jest ciekawa

Poniedziałek atakuje: Duda to plastikowy obrażalski laluś

03.09.2015

„Niepodanie ręki kobiecie, do tego premierowi kraju to chamstwo, prostactwo i gówniarstwo”.

O braku uścisku dłoni Andrzeja Dudy i Ewy Kopacz mówiła cała Polska. Wszyscy mieli pretensje do prezydenta, który ponoć nie chciał się przywitać i pożegnać z premier Kopacz. Gdy jednak przyszło do analizy filmu z uroczystości rocznicowych dot. II wojny okazało się, że to premier rządu złamała zasady i protokół dyplomatyczny, uniemożliwiając prezydentowi pożegnanie się z rządem. To jednak nie przeszkadza mediom i celebrytom „jeździć” po prezydencie.

Do chóru klakierów dołączył właśnie aktor, znany głównie z serialowych rólek. Jacek Poniedziałek brutalnie zaatakował prezydenta Dudę.

„W tym plastikowym wytworze pisowskich PR-owców, który został prezydentem przez pomyłkę (bo nikt mi nie powie, że ktoś z nich wierzył w sukces Dudy, i że on sam nie był skrajnie zaskoczony wygraną) jak w soczewce skupiają się wszystkie najgorsze cechy ludzi tej paranoidalnej formacji: mściwość, małostkowość, mentalny przerost grasicy, obrażalstwo, dzielenie na gorszych i lepszych, lizusostwo” - wylewa zbiór pomyj Poniedziałek.

I oskarża Andrzeja Dudę do donosicielstwo. „Teraz jeszcze donosicielstwo do obcego państwa! Niepodanie ręki kobiecie, do tego premierowi kraju, którego jest się prezydentem to chamstwo, prostactwo i gówniarstwo. Mały plastikowy obrażalski laluś!” - kończy swój tekst Poniedziałek.

Ciekawe, co zrobi, gdy już sprawdzi, kto w tej sytuacji zawinił. Przeprosi, czy zachowa się w sposób, który imputuje innym. Kto okaże się „ptastikowym lalusiem”?

ez
[Fot. Youtube.pl]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook