Jedynie prawda jest ciekawa

Polski strongman: Macierewiczowi należy się Order

30.07.2014

„WSI to byli agenci Rosji – zbrodniarze, którzy nie zostali nigdy zdekomunizowani i śmiali się w twarz ludziom walczącym za komuny o wolność i niepodległość” - przypomina Kamil Bazelak.

Kamil Bazelak, polski sportowiec, popiera rozwiązanie WSI i nie rozumie nagonki na Antoniego Macierewicza. Swój wpis na ten temat Bazelak rozpoczyna przypomnieniem jednego z wątków afery taśmowej.

„Zdrajca narodu Polskiego minister Radosław Sikorski nagrany na taśmy powiedział, że „trzeba za....ć PIS komisją śledczą w sprawie WSI”. Dzisiaj słowa jego się sprawdzają i pokazują zbrodnicze działania rządu PO i lewaków z SLD i Twojego Ruchu zrzeszającego pedofilii, homoseksualistów czy komunistów takich jak Marek Siwiec, który wsławił się tym, że pijany w sztok wraz z Aleksandrem Kwaśniewskim kpił z papieża Jana Pawła II” - pisze strongman.

Bazelak wskazuje, że „Macierewicz, którego rząd PO do spółki z komunistami chcą zniszczyć, dokonał wręcz heroicznego czynu rozwiązując WSI – Wojskowe Służby Informacyjne”. „Czym było WSI? To zbrodnicza, komunistyczna organizacja powstała po reorganizacji WSW - Wojskowej Służby Wewnętrznej i służby wywiadu wojskowego, które pierwotnie zostały nazwane Zarządem II Sztabu Generalnego WP. Z takiego właśnie komunistycznego tworu powstały później Wojskowe Służby Informacyjne. W skład nich wchodzili agenci sowieccy i oficerowie polscy szkoleni w Moskwie. Była to formacja działająca na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej. WSI to byli agenci Rosji – zbrodniarze, którzy nie zostali nigdy zdekomunizowani i śmiali się w twarz ludziom walczącym za komuny o wolność i niepodległość” - tłumaczy Bazelak.

Wskazuje, że „służby specjalne za czasów PRL współpracujące z KGB i SB nigdy nie stały po stronie polskich patriotów, a co więcej zajmowały się one zwalczaniem ruchów patriotycznych, dyskredytacją, aresztowaniami, walką z Kościołem i inwigilacją papieża Jana Pawła II”. „Kiedy cała machina zbrodniczego kontrwywiadu przekształciła się w WSI wielokrotnie na przestrzeni lat ujawniano przypadki szpiegostwa żołnierzy WSI na rzecz Federacji Rosyjskiej. Szpiedzy ci otrzymali wyroki po 5 lat więzienia. Zjawisko to udowodniło, że WSI nie miało żadnej kontroli nad swoimi agentami. Ponadto od czasów powstania WSI celowo i z pełną premedytacją służba ta nie złapała żadnego szpiega Federacji Rosyjskiej i cały czas działa na rzecz Putina” - przypomina autor komentarza.

„Antoni Macierewicz powinien dostać Order Odrodzenia Polski za zlikwidowanie tej szpiegowskiej, proputinowskiej i zbrodniczej organizacji, jaka było WSI. Dzisiaj jednak są plany zniszczenia tego człowieka, który obalił komunistyczną i antypolską Wojskową Służbę Informacyjną” - kontynuuje Bazelak.

Kończy apelem: „Polacy wyjdźmy na ulicę i pokażmy rządowi polskiego i lewackim politykom, gdzie ich miejsce. Manifestujmy, połączmy swe siły. Niech w końcu władzę przejmą ludzie, którzy zrobią porządek z tym postkomunistycznym i antypatriotycznym dziadostwem i rozliczą winnych zbrodni wobec Narodu Polskiego i Kościoła!”.

ez
[Fot. wPolityce.pl]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook