Jedynie prawda jest ciekawa


Polska i Węgry są już tylko eurostanami

21.01.2012

Wyrażamy solidarność z bratnim narodem węgierskim, popieramy jego niezależność oraz prawo do kształtowania jego własnej polityki – mówił dziś Janusz Korwin-Mikke podczas pikiety solidarności z Węgrami przed ambasadą węgierską.

- Polska ani Węgry już nie są suwerennymi państwami, są tylko eurostanami – podkreślił prezes Kongresu Polskiej Prawicy.

- Trzeba zauważyć, że niektórzy politycy zażądali utworzenia armii europejskiej. Takie działanie spowodowałoby, że bylibyśmy bezradni. Dopóki mamy armię, a Unia armii nie ma, to jeszcze ciągle możemy sobie na wiele rzeczy pozwalać. Jestem zdecydowanie za tym, by utrzymać przynajmniej ten zakres autonomii, a jeśli będzie trzeba, to walczyć również o podobną suwerenność dla Rzeczpospolitej Polskiej.

- Chcemy również mieć prawo wsadzić do więzienia tych, którzy zadłużyli Polskę i tych którzy doprowadzili do obecnej sytuacji. Nie chcemy, żeby nam w tym przeszkadzali unijni biurokraci, bo to nasza sprawa wewnętrzna. Zdecydowanie domagam się, żebyśmy mogli pójść śladami Węgier, a nie droga pisaną przez biurokratów unijnych. Niech żyje Orban!

 

PiKa

[fot. kop]

Warto poczytać

 1. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 2. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 3. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 4. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 5. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 6. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook