Jedynie prawda jest ciekawa


Pilipiuk: Nadal nie wiemy co się stało 10/04

14.04.2016

"Kto i do kogo strzelał na 'Filmie Koli'”. Czemu nie podstawiono kolumny transportowej".

Pisarz Andrzej Pilipiuk pisze o tragedii smoleńskiej. Wskazuje, że na teorię o zamachu wskazują kłamstwa polskich i rosyjskich polityków. "Minęła szósta rocznica tragedii w Smoleńsku. Nadal de facto nie wiemy czy był to zamach, efekt podkładania świni przez kontrolerów czy tragiczny wypadek" – zauważa Pilipiuk.

Przypomina, że nadal bez odpowiedzi „pozostają najbardziej palące pytania”. "Kto i do kogo strzelał na tzw. „Filmie Koli” vel „1:24”. Kogo odwoziły na sygnale trzy karetki opuszczające wrakowisko. Czemu dla polskiej delegacji w ogóle nie podstawiono kolumny transportowej" - stawia pytania pisarz.

Dodaje, że wiele nieprawidłowości widać w śledztwie smoleńskim. "P. Macierewicz skompletował zespół ekspertów z udziałem kilku sław międzynarodowych – ale na razie nie mamy żadnych przecieków. Przydałaby się jednak po prostu międzynarodowa komisja…" - wskazuje pisarz.

Dodaje, że "wraku ani oryginałów czarnych skrzynek nie odzyskano i przynajmniej na razie nie widać szans". "Nadal nie ma żadnych informacji o badaniach ubrań i rzeczy osobistych ofiar" - wskazuje.

I zwraca uwagę na jedną z manipulacji widocznych w śledztwie. "Wiadomo, że komisja badająca sprawę na zlecenie Tuska miała nagrania także dłuższe niż te które zaprezentowała. I zdjęcia których nie pokazała" – kończy Andrzej Pilipiuk.

Jak widać dla Pilipiuka zadawanie pytań o największą tragedię narodową w historii III RP nie jest niczym dziwnym.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 2. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 3. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 4. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 5. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 6. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 7. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 8. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook