Jedynie prawda jest ciekawa

Pietrzak we „wSieci”: Trwa atak na werdykt demokracji

12.11.2015

„Agenturalne kanały opluwają Polskę ze wszystkich stron. Ręce precz od Polski!”

Jan Pietrzak zauważa, że rząd Beaty Szydło jeszcze przed objęciem funkcji jest obiektem ostrych ataków i krytyki ponad miarę. „Ale się na nas rzuciły szuje! Jeszcze nie odbyło się pierwsze posiedzenie nowego Sejmu, jeszcze nie został powołany rząd, a już medialna nagonka ruszyła z siłą tsunami” - pisze w tygodniku „wSieci”.

I opisuje, co dzieje się w mediach. „Dzikie napaści na rząd, którego nie ma, to codzienny rytuał medialnego mainstreamu. Wściekłość przelewa się przez teleekrany i granice. Agenturalne kanały opluwają Polskę ze wszystkich stron Europy, że nacjonalizm, że ksenofobia, państwo wyznaniowe i tym podobne „odmęty szaleństwa” ze zdartej płyty nienawistników” - pisze Pietrzak.

Zaznacza, że „nie tylko miejscowi jurgieltnicy, lecz i formalni sojusznicy mają za złe Polakom, że w demokratycznych wyborach głosowali nie tak, jak im kazano”. „I że nie pozwolili „ruskim serwerom” sfałszować kolejnej elekcji” - dodaje.

„Trwa histeryczny atak na werdykt demokracji” - wskazuje Pietrzak. Dodaje, że „Niemcy i Rosjanie to ostatni ludzie na naszym kontynencie, którzy mają prawo mówić o polskim nacjonalizmie”. Przypomina, że to te dwa państwa rozpętały straszliwą wojnę z Polską. „Polacy nie zamierzają o tym zapomnieć, bo kosztem wielkich ofiar pokonali i faszyzm, i komunizm. Ręce precz od Polski!” - zaznacza.

ez
[Fot. wPolityce.pl]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook