Jedynie prawda jest ciekawa


Pietrzak: Spadkobiercy Jaruzelskiego podniecają spór w TK. WIDEO

12.10.2016

"W Polsce jest prowadzona wojna hybrydowa, polegająca na uniemożliwieniu wymiany racjonalnej myśli i normalnej dyskusji" - mówił w komentarzu Jan Pietrzak.

Satyryk w komentarzu wziął na warsztat obecną sytuację u naszych zachodnich sąsiadów. Jak się okazuje muzułmanie, którzy przybyli na zaproszenie Angeli Merkel wprowadzili w Niemczech wyjątkowe "ożywienie intelektualne".

"Problemy integracyjne islamskich gości Angeli Merkel spowodowały w Niemczech ożywienie intelektualne, które owocuje projektem budowy arabskich miast w Europie. Pewien ośrodek umysłowy proponuje by na terenie Europy zbudować nowy Damaszek, nowe Aleppo, żeby się lepiej tutaj poczuli. No proszę Państwa, skąd się biorą takie szalone pomysły?!" - pyta Pietrzak i natychmiast odpowiada:

"Będę zgadywał! Otóż wydaje mi się, że Niemcy po prostu mają samych siebie dość. Są znudzeni rodakami…". Pietrzak przypomina również, jak zazwyczaj z tym problemem radzili sobie Niemcy.

"Na ogół w takich przypadkach uruchamiali jakaś wojenną maszynerie i ruszali w Europę podbijać sąsiednie kraje, aby się nieco rozruszać. Ostatnimi laty tak się rozleniwili z tego eurobogactwa, że trudno ich poderwać do akcji i chcą, aby ktoś na miejscu ich rozjajcował, wyręczył  też przy robocie, przy taśmach produkcyjnych, również przy kobietach" - tłumaczył.

Czym jednak satyryk tłumaczy sobie takie zachowanie?

"Świadczy to o dziwnej zapaści, która sama nie przychodzi. Ktoś tą zapaść przez media, musi im wtłaczać w głowy. Musi to być jakaś celowa akcja. (…) Nie powinno nas to jednak w Polsce cieszyć. My również mamy swoje smutne zawirowania psychiczne" - podkreśla Pietrzak. Przykładem, który uwydatnił naszą zapaść miał być wypadek prezydenckiej limuzyny.

"W najbardziej smutny sposób obnażył je wypadek prezydenckiego samochodu. Są w śród nas osoby, które wypadek z udziałem prezydenta rozbawił do rozpuku. Ilość szyderstw, kpin jakie pojawiły się pod witryną KOD, co jest wyjątkowo absurdalne, robi szczególne wrażenie" - mówił.

Jak mówi Pietrzak, ludzie którzy stoją za tymi szyderstwami, prowadzą w Polsce wojnę hybrydową.

"Prowadzą oni wojną hybrydową, polegającą na uniemożliwieniu wymiany racjonalnej myśli i normalnej dyskusji. Celem tej wojny jest rozwalenie możliwości porozumienia. Doskonałym przykładem jest Trybunał Konstytucyjny, którym są spadkobiercy Trybunału Konstytucyjnego Jaruzelskiego, którzy specjalnie podniecają ten spór. Jest to korporacja, której nikt z Polaków nie wybierał. Oni sami się wybierają drogą kooptacji w duchu Jaruzelskiego" - tłumaczył, dodając:

"Destabilizacja, destrukcja świadomości zbiorowej - takie są cele tego wszystkiego". 

kk

[fot. YouTube]

Warto poczytać

 1. sleeping-giants-18072018 18.07.2018

  Zastraszali firmy bo chcieli zniszczyć prawicowe media. Działalność lewicowej grupy została zdemaskowana

  Prawicowy portal Daily Caller ujawnił tożsamość założyciela organizacji Sleeping Giants, zajmującej się zastraszaniem firm zamieszczających reklamy w prawicowych mediach. Okazało się, że jej założyciel, Matt Rivitz, sam jest pracownikiem przemysłu reklamowego

 2. 1270SZTUCZNEMIESKO 18.07.2018

  Zgroza. Już za kilka lat w restauracjach będziemy jeść sztuczne mięso

  Świat stanął na głowie. Choć tę tendencję obserwujemy na wielu płaszczyznach, to jednak ostatnie dokonania holenderskich naukowców napawają nas przerażeniem. Tamtejsza spółka zaprezentowała pierwszego hamburgera, do którego mięso wyprodukowano w laboratorium

 3. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 4. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 5. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 6. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 7. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 8. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook