Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Pietrzak: To nie są uchodźcy lecz najeźdźcy

29.09.2015

„Wali się na Europę ludzka fala. Witanie jej chlebem i solą jest idiotycznym masochizmem”.

Jan Pietrzak mocno krytykuje ostatnie zachowanie rządu PO-PSL ws. imigrantów. „W ostatnich dniach rządowe paniusie Ewuś i Terenie udały się do Brukseli pod hasłem - nie róbmy polityki, bierzmy uchodźców” - przypomina w Tygodniku „Solidarność”.

Dodaje, że „Rafał Ziemkiewicz przytomnie zauważył, że to nie są uchodźcy lecz najeźdźcy, ale Ewuś i Terenia w życiu nie czytały Ziemkiewicza, za trudny”. „I rzeczywiście nie robią polityki, robią głupstwo na życzenie króla Europy, łamiąc porozumienie z Czechami, Słowakami i Węgrami. Nie robią polityki - robią nam wstyd” - pisze gorzko Pietrzak.

Dodaje, że „właśnie wali się na Europę ludzka fala z Azji i Afryki”. „Naturalny lęk przed inwazją to dla antypolskiej propagandy dogodny powód, by nam ubliżać. Że ciemnota, ksenofobia, zacofanie itp.” - tłumaczy.

Wskazuje, że Polacy są jednak bardzo tolerancyjni. „W gruncie rzeczy Polacy są niezwykle tolerancyjnym narodem, jeżeli dają sobą w ten sposób pomiatać moskiewsko-niemieckiej agenturze. Hordy barbarzyńców przetaczają się przez naszą równinę od wieków... niszcząc, kradnąc, mordując...” - pisze Pietrzak.

Odnosząc się do imigrantów dodaje, że „witanie ich chlebem i solą jest idiotycznym masochizmem. Takie mamy w genach i grobach doświadczenie...”

ez
[Fot. M.Czutko/wPolityce.pl]

Słowa kluczowe:

Pietrzak

,

Polska

,

polityka

,

rząd

,

imigranci

CS141fotMINI

Czas Stefczyka 141/2017

PDF (4,89 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook