Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Pietrzak: Szajka w amoku

01.12.2015

„Media ujadają, że demokratycznie wybrany rząd to koniec demokracji. Naród mediów nie wybiera”.

Jan Pietrzak wskazuje na absurdalną chęć rozliczania nowej władzy, którą widać już od dnia wygranych przez PiS wyborów. „Kilka dni po wyborach przegrana szajka zaczęła jęczeć, dlaczego nie ma jeszcze rządu, dlaczego dzieci nie dostają po 500 zł?” - pisze w Tygodniku „Solidarność” Pietrzak.

„Kiedy nowy rząd zaczął pracować, ta sama szajka krzyczy: czemu tak szybko, po co ten pośpiech! Co nowa decyzja lub ustawa, natychmiast słychać wrzask, że to koniec demokracji, że putinizacja, zamach stanu, totalitaryzm” - pisze o kuriozalnym atakowaniu PiS-u.

Wskazuje, że były rząd nazywa szajką. „Bo są powiązani jakąś tajemną pajęczyną Lisy, Lewickie z Millerami, przegranymi lewakami, których wyborcy nie życzą sobie w polityce. Ale media sobie życzą. Mediów naród nie wybiera. One są narzucone z boku, polskim regułom nie podlegają” - tłumaczy Pietrzak.

Dodaje, że media „ujadają, że demokratycznie wybrany rząd to koniec demokracji”. „Takie mamy konstytucyjne pomieszanie z poplątaniem. Wygląda na to, że jeszcze bardziej się poplącze, bo prezes Trybunału Konstytucyjnego powiedział, że kiedy PO przedwcześnie wepchnęła pięciu sędziów do trybunału, to był błąd i brak elegancji. Kiedy PiS chce naprawić ten błąd – twierdzi, że to psucie prawa” - pisze Pietrzak.

ez

[Fot. wPolityce.pl]

Warto poczytać

 1. boj 30.03.2017

  "wSieci": Bój o MSZ

  Konrad Kołodziejski o poważnych zmianach w resorcie.

 2. zybert2017303 30.03.2017

  Zybertowicz: Wojna informacyjna prowadzona przez Rosję

  - Ostrzelanie konsulatu i próba zaaranżowania fałszywej rozmowy prezydentów Polski i Ukrainy to elementy wojny informacyjnej prowadzonej przez Rosję — tak wczorajsze wydarzenia ocenił prof. Andrzej Zybertowicz.

 3. 1280px-AdamMichnik2012 30.03.2017

  Michnik: „ Kaczyński zrobi wszystko, żeby zniszczyć naszą gazetę”

  Adam Michnik udzielił wywiadu austriackiej gazecie „der Standard”, w którym stwierdził, że kłopoty "Gazety Wyborczej" są efektem działań prezesa PiS.

 4. bied11 30.03.2017

  Biedroń: Prior robił "porządek" w redakcjach

  Tajemniczy człowiek z Niemiec Peter Prior robił czystki w redakcjach gazet i wpływał na materiały prasowe, które w nich się ukazywały.

 5. jachvw 30.03.2017

  Jachowicz: Petru przygotowuje jakąś niespodziankę

  Jachowicz żartuje, że nie spał kilka nocy, bo martwił się, kto będzie premierem.

 6. met33 30.03.2017

  Abp Głódź: Chrześcijaństwo z Polski promieniuje na zewnątrz

  Chrześcijaństwo z Polski faktycznie promieniuje na zewnątrz i nie możemy nosić w sobie kompleksu - mówi w rozmowie z KAI abp Sławoj Leszek Głódź.

 7. flickrrrr-moody 29.03.2017

  Szewczak: Róbmy swoje, róbmy swoje

  "Dramat, nieszczęścia, upadek i bankructwa wieścił mistrz tanich frazesów prof. Leszka Balcerowicz i jego uczeń, ignorant ekonomiczny".

 8. Internet700x40013-2017 29.03.2017

  "wSieci": Kwaśne ciacho Makłowicza

  Dorota Łosiewicz pisze o aferze rozpętanej przez Roberta Makłowicza.

CS141fotMINI

Czas Stefczyka 141/2017

PDF (4,89 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook