Jedynie prawda jest ciekawa

Pietrzak: Rządzą nami typki niszczący Polskę

27.05.2015

"Zbyt często przez dobroduszne gapiostwo niepodległość traciliśmy."

Jan Pietrzak w swoim felietonie dla „Tygodnika Solidarność” przypomina o tzw. taśmach Bieńkowskiej. Publicysta twierdzi, że nie należy zapominać o tym w jaki sposób i o czym rozmawiała była minister z szefem CBA.

„Szczególnie powinni ją przestudiować    ci otumanieni wyborcy ze Śląska, z uporem godnym lepszej sprawy opowiadający się w kolejnych wyborach za rządzącą od 8 lat kliką/bandą/ferajną (niepotrzebne skreślić) szkodników niszczących górnictwo.” – Pisze Pietrzak i dodaje:

„Banda/mafia/klika (niepotrzebne skreślić) zwana dla niepoznaki rządem, coś widzi, coś wie, w ocenach jest niezła. Z jakiegoś jednak powodu nie naprawia fatalnej sytuacji. Wręcz przeciwnie, zajmuje się konsekwentnie psuciem gospodarki, niszczeniem społeczeństwa. Jak to wytłumaczyć?”

Pietrzak przypomina też sprawę spalenia budki strażniczej przez rosyjską ambasadą i prowokacji podczas Marszu Niepodległości.

„Zbyt często przez dobroduszne gapiostwo niepodległość traciliśmy. Ta podsłuchana rozmowa rzuca ciekawe światło na stan umysłów ludzi władzy. Rządzą nami typki z pełną świadomością niszczący Polskę.”- pisze Jan Pietrzak.

mly/„Tygodnik Solidarność”

 

 

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook