Jedynie prawda jest ciekawa


Pietrzak: Polacy mają dość tych nieudaczników

28.06.2015

„Ostatnie wypowiedzi Ewy Kopacz to są kpiny z rozsądku” – tłumaczy Jan Pietrzak.

Jan Pietrzak uważa, że w Polsce przełom jest nieunikniony i wynika z doświadczeń związanych z obecną władzą. „Zdecydowana większość społeczeństwa ma dosyć rządów tych nieudaczników, tej degrengolady moralnej, tych oszustw. A ostatnie wypowiedzi Ewy Kopacz to są kpiny z rozsądku” - mówił Pietrzak w Poranku Wnet.

Dodaje, że „nie ma żadnego powodu, by partia PO wygrała”. „Miała szansę przez osiem lat zrobić wiele dobrego, a tylko narobiła wiele nieszczęść” – podkreślił satyryk i publicysta.

Jan Pietrzak, odnosząc się do swojej książki „Śmiech i złość”, wskazywał, że ma nadzieje, że jego książka „pomoże polskiemu społeczeństwu rzeczywiście zakończyć te dwie kadencje rządów PO, które w felietonach są obiektem jego naigrywań”. „Na każdy rok przypada kilkanaście felietonów i oddają one, co się działo w danym roku” – tłumaczył.

Jan Pietrzak wierzy, że zwycięstwo jest tuż, tuż, ponieważ duch walki w narodzie istnieje. „Polacy bez walki nic nie dostali, już byśmy dawno nie istnieli, gdyby nie waleczność Polaków. Chociażby taki Ruch Kukiza pokazał starszemu pokoleniu, że istnieje duży potencjał buntu. Nie udało się wysłać 10 mln na emigrację, tylko 3 mln. Są odważni młodzi w Polsce, którzy chcą zmian” – wskazuje.

Cała rozmowa na stronach Radia Wnet.

TK

[fot. wPolityce.pl]

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook