Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Pietrzak: Polacy mają dość tych nieudaczników

28.06.2015

„Ostatnie wypowiedzi Ewy Kopacz to są kpiny z rozsądku” – tłumaczy Jan Pietrzak.

Jan Pietrzak uważa, że w Polsce przełom jest nieunikniony i wynika z doświadczeń związanych z obecną władzą. „Zdecydowana większość społeczeństwa ma dosyć rządów tych nieudaczników, tej degrengolady moralnej, tych oszustw. A ostatnie wypowiedzi Ewy Kopacz to są kpiny z rozsądku” - mówił Pietrzak w Poranku Wnet.

Dodaje, że „nie ma żadnego powodu, by partia PO wygrała”. „Miała szansę przez osiem lat zrobić wiele dobrego, a tylko narobiła wiele nieszczęść” – podkreślił satyryk i publicysta.

Jan Pietrzak, odnosząc się do swojej książki „Śmiech i złość”, wskazywał, że ma nadzieje, że jego książka „pomoże polskiemu społeczeństwu rzeczywiście zakończyć te dwie kadencje rządów PO, które w felietonach są obiektem jego naigrywań”. „Na każdy rok przypada kilkanaście felietonów i oddają one, co się działo w danym roku” – tłumaczył.

Jan Pietrzak wierzy, że zwycięstwo jest tuż, tuż, ponieważ duch walki w narodzie istnieje. „Polacy bez walki nic nie dostali, już byśmy dawno nie istnieli, gdyby nie waleczność Polaków. Chociażby taki Ruch Kukiza pokazał starszemu pokoleniu, że istnieje duży potencjał buntu. Nie udało się wysłać 10 mln na emigrację, tylko 3 mln. Są odważni młodzi w Polsce, którzy chcą zmian” – wskazuje.

Cała rozmowa na stronach Radia Wnet.

TK

[fot. wPolityce.pl]

Słowa kluczowe:

Pietrzak

,

Polska

,

polityka

CS141fotMINI

Czas Stefczyka 141/2017

PDF (4,89 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook