Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Pietrzak: Polacy mają dość tych nieudaczników

28.06.2015

„Ostatnie wypowiedzi Ewy Kopacz to są kpiny z rozsądku” – tłumaczy Jan Pietrzak.

Jan Pietrzak uważa, że w Polsce przełom jest nieunikniony i wynika z doświadczeń związanych z obecną władzą. „Zdecydowana większość społeczeństwa ma dosyć rządów tych nieudaczników, tej degrengolady moralnej, tych oszustw. A ostatnie wypowiedzi Ewy Kopacz to są kpiny z rozsądku” - mówił Pietrzak w Poranku Wnet.

Dodaje, że „nie ma żadnego powodu, by partia PO wygrała”. „Miała szansę przez osiem lat zrobić wiele dobrego, a tylko narobiła wiele nieszczęść” – podkreślił satyryk i publicysta.

Jan Pietrzak, odnosząc się do swojej książki „Śmiech i złość”, wskazywał, że ma nadzieje, że jego książka „pomoże polskiemu społeczeństwu rzeczywiście zakończyć te dwie kadencje rządów PO, które w felietonach są obiektem jego naigrywań”. „Na każdy rok przypada kilkanaście felietonów i oddają one, co się działo w danym roku” – tłumaczył.

Jan Pietrzak wierzy, że zwycięstwo jest tuż, tuż, ponieważ duch walki w narodzie istnieje. „Polacy bez walki nic nie dostali, już byśmy dawno nie istnieli, gdyby nie waleczność Polaków. Chociażby taki Ruch Kukiza pokazał starszemu pokoleniu, że istnieje duży potencjał buntu. Nie udało się wysłać 10 mln na emigrację, tylko 3 mln. Są odważni młodzi w Polsce, którzy chcą zmian” – wskazuje.

Cała rozmowa na stronach Radia Wnet.

TK

[fot. wPolityce.pl]

Słowa kluczowe:

Pietrzak

,

Polska

,

polityka

Warto poczytać

 1. mid-epa05991340 29.05.2017

  Gowin: W 2020 r. Duda zmierzy się z Tuskiem

  „Nie mam wątpliwości, że to jest początek kampanii prezydenckiej Donalda Tuska".

 2. siwsieci 28.05.2017

  Nowy numer tygodnika "wSieci"

  Tygodnik „wSieci” ujawnia, że za atakiem na festiwal w Opolu stoją wielkie interesy prywatnych telewizji i kolejna próba uderzenia w Prawo i Sprawiedliwość.

 3. sasekk 28.05.2017

  Sasin: Dzięki Bogu Komorowski nie jest prezydentem

  Poseł Prawa i Sprawiedliwości o wypowiedzi byłego prezydenta.

 4. jachnikSI 28.05.2017

  Kukiz'15 do PO: Przyjmijcie uchodźców do własnego domu

  "Jeśli PO i N uważa, że powinno się przyjmować uchodźców, to zacznijcie od siebie. Przyjmijcie do własnego domu" - powiedział w programie "Woronicza 17" Jerzy Jachnik z Kukiz’15.

 5. woronicza17SI 28.05.2017

  Min. Kownacki mocno do opozycji

  "Jaką trzeba być opozycją, by co roku osłabiać pozycję polskiego rządu?" - pytał wiceminister obrony narodowej na antenie TVP Info w programie "Woronicza 17".

 6. rybafratriaSI 28.05.2017

  Prof. Ryba: Trump nie bawi się w gierki

  "Donald Trump jest kimś w rodzaju kowboja, czyli nie bawi się w pewne procedury dyplomatyczne i upiększanie rzeczywistości".

 7. Anna-Pamula-gfdfdgfd 27.05.2017

  Gość TVN24: Ginie 10 Polaków, ale uratowaliśmy 6999 osób

  Tak na temat przyjęcia 7 tys. uchodźców do Polski wypowiedziała się reporterka związana z "Gazetą Wyborczą".

 8. prof-Nowak-dsdsadsasad 27.05.2017

  Prof. Nowak o polskiej wolności

  "Tyle osób przylgnęło do polskości przez te wieki przychodząc z zewnątrz, bo zafascynowali się wzorem wolności, którego gdzie indziej nie było".

CS143fotMINI

Czas Stefczyka 143/2017

PDF (5,50 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook