Jedynie prawda jest ciekawa


Pietrzak: PO podscyca nienawiść

02.03.2016

"To są sprzedajni ludzie, oni pracują dla Rosji i Niemiec. Chcą, by Polacy wciąż się kłócili".

Jan Pietrzak krytykuje mocno PO i Nowoczesną, które w jego ocenie wciąż manipulują Polakami i dzielą społeczeństwo. "Dla nich nie ma znaczenia, co się mówi. Oni muszą coś pleść, codziennie muszą podrzucać Polakom jakąś brednie. Ona może nie mieć żadnego związku z rzeczywistością, to ich nie obchodzi. Ich zadaniem jest celowe podsycanie poczucia absurdu, zagubienia" - wskazuje Pietrzak.

Dodaje, że partie opozycyjne muszą robić "szum informacyjny". "To jest fragment wojny hybrydowej z Polską. PO służy tym, którzy chcą – jak Putin – podsycać nienawiść narodu, żeby rozkręcać emocje. Tu nie liczą się fakty, oni muszą to robić, to są sprzedajni ludzie, oni pracują dla Rosji i Niemiec" - mówi satyryk portalowi wPolityce.pl.

Dodaje, że PO i Nowoczesna chce, by "Polacy wciąż się kłócili". "O cokolwiek, o każdą brednie, a  im większa brednia tym większe emocje. Oni nad tym pracują, by się pojawiały kłótnie i spory. To jest świadome rozbijanie psychiki Polaków" - wskazuje.

Pietrzak zaznacza, że jeśli uda się podzielić Polaków na stałe "łatwiej będzie nas pokonać, łatwiej będzie nas okraść, łatwiej doprowadzić do zmiany władzy".

ez
[Fot. wPolityce.pl]

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook