Jedynie prawda jest ciekawa

Pietrzak: Opozycja niszczy Polskę

30.03.2016

„Szajka byłych właścicieli III RP ma zamiar niszczyć Polski poprzez instytucje europejskie”.

„Prof. Andras Varga to jedyny członek Komisji Weneckiej, który nie podpisał się pod papierem ingerującym w spór o Trybunał Konstytucyjny w Polsce. Jedyna Polka w tym gronie, pani Suchocka, nie stanęła po stronie swego państwa. Stanęła po stronie polakożercy Martina Schulza i odstawionej od władzy szajki” - pisze na łamach Tygodnika Solidarność Jan Pietrzak.

Dodaje, że „szajka byłych właścicieli III RP ma zamiar stosować strategię niszczenia Polski poprzez instytucje europejskie”.

„Niszczeniem Polski jest bowiem podważanie wyniku w pełni demokratycznych wyborów i tworzenie karykaturalnego rządu na uchodźstwie. Wojna z Polską nie będzie byle jaka, ma być totalna, głosi wódz Schetyna. Chętnie używał tego pojęcia niejaki Hitler. A jeden z jego potomków ideowych, przedsiębiorca na Pomorzu, Hans Gielen w tych dniach wypowiedział się tak: „Zabiłbym wszystkich Polaków… Nienawidzę Polaków... Tak, jestem hitlerowcem…”” - zaznacza Pietrzak.

I kwituje: „Jak widać partia przeciwników polskiego rządu ma spore oparcie w historii i w sferach cudzoziemskiego biznesu”.

ez

[Fot. wPolityce.pl]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook