Jedynie prawda jest ciekawa

Pietrzak: Naćpana hołota zjednoczyła się z pogrobowcami komuny

18.08.2015

"Daremne żale, próżny trud, bezsilne złorzeczenia, przegranej sitwy żaden cud nie wróci do istnienia”- napisał Jan Pietrzak o działaniach PO.

Jan Pietrzak w tygodniku Solidarność podkreślił, że po pełnym entuzjazmu przyjęciu prezydenta Andrzeja Dudy, warszawiacy napełnili się nadzieją a ich twarze rozjaśniały. „Oponenci prezydenta Dudy rzucili się do gorączkowej pracy. Naćpana hołota zjednoczyła się z pogrobowcami komuny. Pogodził ich strach przed mądrą, uczciwą Polską”- zauważa Pietrzak.

Podkreśla, że powstanie Zjednoczonej Lewicy okazało się kompletnie niepotrzebne.  Określił , że stworzyła ją grupka leni i cwaniaków. Jan Pietrzak także bardzo negatywnie ocenia działanie Platformy Obywatelskiej, która określił mianem „Partii Obłudników”. Przypomniał, że przez cały dzień partia pod przewodnictwem Ewy Kopacz debatowała, „któremu kolesiowi będzie bliżej, a któremu dalej w następnej kadencji”. „Daremne żale, próżny trud, bezsilne złorzeczenia, przegranej sitwy żaden cud nie wróci do istnienia”.

Satyryk opisuje, że władze najbardziej denerwuje fakt, że Andrzej Duda nawiązuje świetny kontakt z ludźmi, rozmawia z nimi, przemawia bez kartki. „Posłanka Mucha skarciła prezydenta, że nie potrafi czytać z kartki! Prezydencka aktywność wymusza na rządowych pasożytach jakieś ruchy, działania, podtrzymujące wrażenie, że coś robią”.

Na zakończenie Pietrzak stwierdza, że pech Donalda Tuska w Polce przynosi kolejne klęski i plagi, które wylicza: „ lunął z nieba taki żar, że wyschły w Polsce wszystkie rzeki. Program ciepłej wody w kranie zawiódł z powodu braku wody. Stanęły elektrownie”.

Tygodnik Solidarność/ es

fot. wPolityce.pl
CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook