Jedynie prawda jest ciekawa


Pietrzak: Naćpana hołota zjednoczyła się z pogrobowcami komuny

18.08.2015

"Daremne żale, próżny trud, bezsilne złorzeczenia, przegranej sitwy żaden cud nie wróci do istnienia”- napisał Jan Pietrzak o działaniach PO.

Jan Pietrzak w tygodniku Solidarność podkreślił, że po pełnym entuzjazmu przyjęciu prezydenta Andrzeja Dudy, warszawiacy napełnili się nadzieją a ich twarze rozjaśniały. „Oponenci prezydenta Dudy rzucili się do gorączkowej pracy. Naćpana hołota zjednoczyła się z pogrobowcami komuny. Pogodził ich strach przed mądrą, uczciwą Polską”- zauważa Pietrzak.

Podkreśla, że powstanie Zjednoczonej Lewicy okazało się kompletnie niepotrzebne.  Określił , że stworzyła ją grupka leni i cwaniaków. Jan Pietrzak także bardzo negatywnie ocenia działanie Platformy Obywatelskiej, która określił mianem „Partii Obłudników”. Przypomniał, że przez cały dzień partia pod przewodnictwem Ewy Kopacz debatowała, „któremu kolesiowi będzie bliżej, a któremu dalej w następnej kadencji”. „Daremne żale, próżny trud, bezsilne złorzeczenia, przegranej sitwy żaden cud nie wróci do istnienia”.

Satyryk opisuje, że władze najbardziej denerwuje fakt, że Andrzej Duda nawiązuje świetny kontakt z ludźmi, rozmawia z nimi, przemawia bez kartki. „Posłanka Mucha skarciła prezydenta, że nie potrafi czytać z kartki! Prezydencka aktywność wymusza na rządowych pasożytach jakieś ruchy, działania, podtrzymujące wrażenie, że coś robią”.

Na zakończenie Pietrzak stwierdza, że pech Donalda Tuska w Polce przynosi kolejne klęski i plagi, które wylicza: „ lunął z nieba taki żar, że wyschły w Polsce wszystkie rzeki. Program ciepłej wody w kranie zawiódł z powodu braku wody. Stanęły elektrownie”.

Tygodnik Solidarność/ es

fot. wPolityce.pl

Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 4. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 5. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 6. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 7. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 8. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook