Jedynie prawda jest ciekawa


Pietrzak: Mamy mentalny stan wojenny

13.12.2011

Dziś mija 30. rocznica wprowadzenia stanu wojennego. 13 grudnia 1981 roku komunistyczne władze z gen. Jaruzelskim na czele wyprowadziły wojska na ulicę polskich miast, dławiąc nadzieję Polaków na wolną ojczyznę. O ocenę wydarzeń z 1981 roku portal Stefczyk.info poprosił satyryka Jana Pietrzaka:

Łobuzy, zdrajcy narodu napadli na Polaków, żeby nas zamordować, zniszczyć, odebrać nadzieje i złudzenia. Żeby nas okradać dalej. To był haniebny czas w naszej historii. Zdrajcy rządowi napadli na swój naród. To moje główne wspomnienie o stanie wojennym. Reszta to tylko dodatek do tego faktu.

Niestety dziś widać, że to komuniści, zdrajcy wygrali pamięć o wydarzeniach sprzed 30 lat. Stan wojenny w sensie mentalnym, psychicznym trwa dalej. Nikogo nie ukarano, mordercy, bandyci, złodzieje nie zostali ukarani, nie odpowiedzieli za swoje czyny. W dalszym ciągu możliwe jest okłamywanie Polaków, traktowanie narodu jak stada baranów. Mieliśmy przykład takiej działalności przy okazji ostatniego Święta Niepodległości. Trzy wielkie media pokazywały inscenizację przygotowaną pod kamery, a nie wielki marsz polskich patriotów.

To dzieje się, ponieważ elity nienawidzą naszej niepodległości. W grudniu 1981 roku nienawiścią pałali generałowie. Dziś pałają nią media i elity rządzące. Nienawidzą polskiej historii, dumy, polskości, patriotyzmu. To jest to samo towarzystwo.

Część polskiego narodu na pewno wie, jaka jest prawda o polskiej historii. Jednak niestety lekcje historii w wolnej Polsce służą oszustwu, a nie uczeniu prawdy. Polskiej młodzieży nie uczy się prawdy o historii. Dlatego ona niczego nie wie. Media służą oszukiwaniu. Żyjemy w załganym kraju, niestety. W związku z tym nie wszyscy, wszystko wiedzą. Taka jest smutna prawda.

not saż
[fot. 13grudnia81.pl]

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook