Jedynie prawda jest ciekawa


Pietrzak: Kopacz to postać groteskowa

04.08.2015

Satyryk Jan Pietrzak powiedział, że Ewa Kopacz nie jest godna sprawowanej przez siebie funkcji. Gość programu „W punkt” (Telewizja Republika) odniósł się również krytycznie do prezydentury Bronisława Komorowskiego.

„To postać groteskowa, niegodna pełnienia tak wysokiej państwowej funkcji” - powiedział o szefowej rządu Jan Pietrzak.

Satyryk ocenił również działania Platformy Obywatelskiej przed wyborami parlamentarnymi. „Jeżeli chcą wejść do Sejmu, powinni wystawić mądrzejszych ludzi. Niech zrezygnują z szajki, z ludzi, którzy są skompromitowani. Teraz mają szanse się odbić od towarzystwa, które rządziło osiem lat” - mówi Pietrzak.

Gość Telewizji Republika odniósł się krytycznie również do polityki Bronisława Komorowskiego. Pietrzak wypomniał ustępującemu prezydentowi udział  w uroczystościach ku czci  Clausa von Stauffenberga.

„To jest zdrajca. Przepraszam, że to mówię, ale już jest po jego kadencji, niech mnie sądzą” - powiedział satyryk. „Oddał cześć bandycie niemieckiemu, który napadał w 39. roku na Polskę” - dodał Jan Pietrzak.

Gość „W punkt” negatywnie ocenił również działalność mediów głównego nurtu.  „Gdyby nie natrętna akcja trzech głównych telewizji, prezydent Duda miałby 70 proc. poparcia. Gdyby nie zwalczanie PiS-u, ta partia miałaby 70 proc. poparcia” - mówi Pietrzak.

gah/telewizjarepublika.pl

[fot. YouTube]

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook