Jedynie prawda jest ciekawa

Pietrzak: Kopacz to postać groteskowa

04.08.2015

Satyryk Jan Pietrzak powiedział, że Ewa Kopacz nie jest godna sprawowanej przez siebie funkcji. Gość programu „W punkt” (Telewizja Republika) odniósł się również krytycznie do prezydentury Bronisława Komorowskiego.

„To postać groteskowa, niegodna pełnienia tak wysokiej państwowej funkcji” - powiedział o szefowej rządu Jan Pietrzak.

Satyryk ocenił również działania Platformy Obywatelskiej przed wyborami parlamentarnymi. „Jeżeli chcą wejść do Sejmu, powinni wystawić mądrzejszych ludzi. Niech zrezygnują z szajki, z ludzi, którzy są skompromitowani. Teraz mają szanse się odbić od towarzystwa, które rządziło osiem lat” - mówi Pietrzak.

Gość Telewizji Republika odniósł się krytycznie również do polityki Bronisława Komorowskiego. Pietrzak wypomniał ustępującemu prezydentowi udział  w uroczystościach ku czci  Clausa von Stauffenberga.

„To jest zdrajca. Przepraszam, że to mówię, ale już jest po jego kadencji, niech mnie sądzą” - powiedział satyryk. „Oddał cześć bandycie niemieckiemu, który napadał w 39. roku na Polskę” - dodał Jan Pietrzak.

Gość „W punkt” negatywnie ocenił również działalność mediów głównego nurtu.  „Gdyby nie natrętna akcja trzech głównych telewizji, prezydent Duda miałby 70 proc. poparcia. Gdyby nie zwalczanie PiS-u, ta partia miałaby 70 proc. poparcia” - mówi Pietrzak.

gah/telewizjarepublika.pl

[fot. YouTube]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook