Jedynie prawda jest ciekawa


Piekara: po tamtej stronie sceny politycznej roi się od hołoty

07.10.2016

Pisarz i były dziennikarz Jackek Piekara tłumaczy w rozmowie z portalem „telewizjarepublika.pl” dlaczego nie żałuje swoich słów o Dorocie Wellman,. Piekara stwierdził, że aborcja jej nie grozi, bo do tego potrzebny jest seks.

Według niego kobieta powinna być czymś więcej niż „odpoczynkiem wojownika". „Stały związek widzę również jako partnerstwo psychiczne i intelektualne. Oczywiście w związku przelotnym istotne mogą być przede wszystkim kwestie seksualności. Ale najczęściej samo paliwo seksu wystarcza tylko na pewien czas, a potem chciałoby się czegoś więcej” - mówi. 

Choć, jak twierdzi, jest gentlemenem, kwiatów Dorocie Wellman wysyłać nie zamierza. „Zażartowałem, może niezbyt taktownie, to przyznam, z niesłychanie szkodliwej działaczki politycznej działającej w służbie Zła. To jest walka na poziomie moralnym i politycznym, a w takiej walce stosuje się metody ośmieszające przeciwnika” - twierdzi. 

„Dorota Wellman służy złej sprawie i to jest w tym momencie najważniejsze. Nie jest 'miłą panią z telewizji', a zaangażowanym działaczem politycznym popierającym KOD, Wałęsę, Michnika czy środowiska LGBT, prawo do zabijania nienarodzonych dzieci. W polityce trzeba mieć grubą skórę. Nie można zjeść ciasteczka i mieć ciasteczka” - dodaje. 

Według niego reakcja środowiska kodowo-lewicowego go zdziwiła, ale i rozbawiła. „Tyle w tych ludziach prymitywnej nienawiści! Jedyne co potrafili obrońcy Doroty Wellman to: bluzgać najgorszymi wulgaryzmami, publikować moje zdjęcia z komentarzami jaki jestem brzydki, żałować że moja mama nie zrobiła aborcji czy wymieniać się uwagami na temat tego, że seks w moim wykonaniu to prostytutki albo masturbacja” - podkreśla. 

Jego zdaniem „tylko pogratulować pani Wellman miłośników!”. „I tylko fajnie utwierdzić się jest w opinii, że po tamtej stronie sceny politycznej roi się od zupełnej hołoty” - podkreśla. 

Ryb, telewizjarepublika.pl

Fot. [Youtube.com]

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook