Jedynie prawda jest ciekawa


Petru chciał pogrywać, „Pudzian” celnie przywalił

12.10.2015

„Prawdziwe "tłumy" na wiecu Petru. ZOBACZ jak manipulują mainstreamowe media”.

Mariusz Pudzianowski przygotowuje się do kolejnej walki, ale znajduje również czas na komentowanie bieżących wydarzeń politycznych. Na cel znów wziął Ryszarda Petru i punktuje go celnie.

Po ostatnich tekstach „Pudziana” na temat NowoczesnejPL Pudzianowskim zainteresował się sam Ryszard Petru. Poświęcił strongmanowi wpis i chyba mocno się przejechał. Chciał pogrywać, ale dostał celny cios między oczy...

„Mariusz Pudzianowski, nie mogłem sobie odmówić tej przyjemności. Zapraszam do sztabu Nowoczesnej. Będzie okazja do merytorycznej rozmowy zamiast oskarżeń” - pisał Petru na Facebooku. „Czy zna mnie Pan osobiście? NIE. Czy miał Pan okazję rozmawiać ze mną o moich poglądach? NIE. Czy zapoznał się Pan z programem Nowoczesnej? RACZEJ NIE. Bo gdyby Pan to zrobił, nie wypisywałby Pan głupstw o partii dla bogatych. Wspierają nas ludzie, którzy czekają na wypłatę, żeby zasilić konto Nowoczesnej kwotą 20 zł. Nie mają takich rezerw przed wypłatą. Do "bogaczy" im daleko. Od Pana i innych plujących oskarżeniami, Ci ludzie różnią się jednym: WIERZĄ i ROZUMIEJĄ, że pozytywna zmiana jest możliwa” - pisze Petru do sportowca.

I wskazuje: „Ja i Nowoczesna, w odróżnieniu od Pana, szanujemy każdy wybór, ten przeciwko nam również”. „Na wypadek gdyby przyszło Panu do głowy skasować moją odpowiedź na Pana radosną twórczość, zachowuję ją i z przyjemnością opublikuję na swoim profilu. Zobaczy ją ok 2 mln użytkowników Facebook'a. Pozdrawiam i zapraszam do sztabu Nowoczesnej. Może zmieni Pan zdanie” - napisał Petru.

Dość szybko jednak lider Nowoczesnej się sparzył. „Pudzian” celnie mu odpowiedział. „Drogi p. Ryszardzie. Nie znam pana osobiście, więc nie miałem okazji rozmawiać z panem, np. o pana poglądach. Dużo czytam i śledzę nowinki z różnych źródeł, nie tylko głównego nurtu. Śledzę to co obiecujecie podczas kampanii wyborczej. Czytałem m.in. o jedynkach na waszych listach, które wpłacały 30tys. za możliwość startowania z pierwszej pozycji startowej. Nie uważam, aby wyznacznikiem najbardziej kompetentnych kandydatów były tylko osoby z takimi kieszonkowymi. Poza tym nie zauważyłem, abym cokolwiek wspomniał o "partii dla bogatych" w moim poście, ale w sumie dobrze to pan określił. Wspomniany został m.in. Wasz postulat 3 razy 16%, gdzie z pewnością spotka się to ze zwiększeniem cen żywności. Wasze postulaty zostały porównane tylko z gruszkami na wierzbie, nikogo nie wyśmiewam. Bardzo zastanowiły mnie informacje o kredytach we frankach oraz o depeszach z wikileaks. Mam nadzieję, że nie przyjdzie panu do głowy skasowanie swojego komentarza, ponieważ zobaczy go 4x więcej użytkowników niż u pana. W przeciwieństwie do pana potrafię odpowiedzieć na komentarz... a z zaproszenia niestety nie skorzystam” - tłumaczył „Pudzian” ośmieszając lidera NowoczesnejPL.

Wkrótce na profilu Pudzianowskiego pojawił się kolejny wpis o partii Petru. Tym razem dotyczący zmanipulowanych przekazów na temat manifestacji, zorganizowanej przez ugrupowanie. W medialnych przekazach przedstawiano ją jako tłumne zgromadzenie, ale na zdjęciach widać, że przybyła jedynie garstka. „Prawdziwe "tłumy" na wiecu Ryszarda Petru. ZOBACZ jak manipulują mainstreamowe media” - kpi Pudzianowski. „Internauci obnażyli manipulację, jaka miała miejsce podczas pokazywania "tłumów" zwolenników lidera partii nowoczesna.pl Ryszarda Petru w Poznaniu. Zamiast wielkich tłumów na spotkanie z nim przybyło... kilkanaście osób, reszta to dziennikarze. Tymczasem przekaz medialny był jednoznaczny i pokazujący w ciasnym kadrze ogromne poparcie. Kto się na to nabierze?” - zastanawia się „Pudzian”.

„Może przez takie zabiegi partia Petru ma tak wysokie poparcie w sondażach? - Warto zaznaczyć, że od kilku dni partia Ryszard Petru oraz liderka Zjednoczonej Lewicy Barbara Nowacka są pompowani przez media głównego nurtu” - wskazuje sportowiec.

Jak widać na linii „Pudzian”-Petru coraz goręcej. Ciekawe może być to starcie pod koniec kampanii...

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 2. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 3. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 4. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 5. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 6. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook