Jedynie prawda jest ciekawa


Pedofil zatrzymany dzięki Stonodze?

06.11.2015

„Byłem pierwszą osobą, która zajęła się tą sprawą” - pisze Stonoga o sprawie Krystiana W.

Zbigniew Stonoga odnosi się do ostatnich wydarzeń na Wybrzeżu. Policja złapała tam mężczyznę, który podejrzewany o serię gwałtów i przestępstw pedofilskich. Stonoga uważa, że złapanie Krystiana W. to również jego zasługa.

Chodzi o zatrzymanego w czwartek przed południem W., nazywanego przez media „łowcą nastolatek”. 38-letni mężczyzna jest podejrzewany o gwałty na nastoletnich dziewczynach. Na swoje ofiary polował w popularnych klubach w Sopocie. To z nim dzień przed śmiercią spotkała się 14-letnia Anaid, pół Polka, pół Ormianka, która rzuciła się pod pociąg na gdańskiej Oruni.

Zatrzymanie Krystian W. ma również związek z gwałtem, jakiego miał się dopuścić na nastoletniej uciekinierce z domu dziecka. Mężczyzna nie przyznaje się do winy. Twierdzi, że oskarżenia dziewczyn są bezpodstawne, a do śmierci Anaid przyczynili się jej rodzice. Dziś lub jutro zostaną mu postawione zarzuty.

Zbigniew Stonoga wskazuje, że on jako pierwszy zaczął walczyć z W. „Krystian W- zatrzymany dziś trójmiejski pedofil, który doprowadził do śmierci 14 letniej Anaid być może otrzyma zasłużoną karę, a to dlatego że śledztwo w tej sprawie ruszyło z kopyta” - pisze na Facebooku.

I dodaje: „byłem pierwszą w Polsce osobą która zajęła się tą sprawą”. „Jeszcze dziś ponownie opublikuję wywiad z mama zmarłej Anaid i rozmowę ze zwyronialcem Krystianem W.” - zapowiada Stonoga.

ez

[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook