Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Pedofil zatrzymany dzięki Stonodze?

06.11.2015

„Byłem pierwszą osobą, która zajęła się tą sprawą” - pisze Stonoga o sprawie Krystiana W.

Zbigniew Stonoga odnosi się do ostatnich wydarzeń na Wybrzeżu. Policja złapała tam mężczyznę, który podejrzewany o serię gwałtów i przestępstw pedofilskich. Stonoga uważa, że złapanie Krystiana W. to również jego zasługa.

Chodzi o zatrzymanego w czwartek przed południem W., nazywanego przez media „łowcą nastolatek”. 38-letni mężczyzna jest podejrzewany o gwałty na nastoletnich dziewczynach. Na swoje ofiary polował w popularnych klubach w Sopocie. To z nim dzień przed śmiercią spotkała się 14-letnia Anaid, pół Polka, pół Ormianka, która rzuciła się pod pociąg na gdańskiej Oruni.

Zatrzymanie Krystian W. ma również związek z gwałtem, jakiego miał się dopuścić na nastoletniej uciekinierce z domu dziecka. Mężczyzna nie przyznaje się do winy. Twierdzi, że oskarżenia dziewczyn są bezpodstawne, a do śmierci Anaid przyczynili się jej rodzice. Dziś lub jutro zostaną mu postawione zarzuty.

Zbigniew Stonoga wskazuje, że on jako pierwszy zaczął walczyć z W. „Krystian W- zatrzymany dziś trójmiejski pedofil, który doprowadził do śmierci 14 letniej Anaid być może otrzyma zasłużoną karę, a to dlatego że śledztwo w tej sprawie ruszyło z kopyta” - pisze na Facebooku.

I dodaje: „byłem pierwszą w Polsce osobą która zajęła się tą sprawą”. „Jeszcze dziś ponownie opublikuję wywiad z mama zmarłej Anaid i rozmowę ze zwyronialcem Krystianem W.” - zapowiada Stonoga.

ez

[Fot. Youtube.pl]

CS145fotMINI

Czas Stefczyka 145/2017

PDF (8,85 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook