Jedynie prawda jest ciekawa

Pazura o wywiadzie z Czubaszek: „Gazetowej kloaki ciąg dalszy”

04.12.2014

„W tymże numerze tego skompromitowanego tygodnika jest wywiad z Marią Czubaszek”.

Cezary Pazura w sposób jednoznaczny ocenił wywiad, jaki tygodnik „Wprost” przeprowadził z Marią Czubaszek, znaną ostatnio m.in. z promowania zabijania nienarodzonych dzieci. „Gazetowej kloaki ciąg dalszy” - tak aktor podsumował ostatnią rozmowę z Czubaszek.

„Wiedziałam, że jak Pazura usłyszy „papież”, to zaraz orgazmu dostanie” - szydziła Czubaszek w rozmowie z Magdaleną Rigamonti. Aktor nie ukrywa, że jest oburzony, że na okładce zostało zamieszczone jego zdjęcie z tym właśnie cytatem. „Nieduże. A jednak… Czymże zasłużyłem sobie na taką gościnę?” - zastanawia się.

„W tymże numerze tego skompromitowanego tygodnika (a czym, chyba nie muszę przypominać) jest wywiad z Marią Czubaszek. (…) Przeczytałem go uważnie. Niepotrzebnie. Jak wszystkie teksty pani Rigamonti (autorka rozmowy), wywiad nie penetruje tych rejonów życia Artystki, a skupia się wyłącznie na skandalu. Znając zamiłowanie pani Redaktor do manipulacji i jątrzenia, zastanawiam się ile jest w tekście „cukru w cukrze”? Pewnie nie dowiem się tego nigdy, chyba że sama pani Czubaszek zechce w tej kwestii zabrać głos” - pisze Pazura na Facebooku.

Według niego już sam fakt, że Czubaszek udzieliła wywiadu „takiej dziennikarce jak Rigamonti” świadczy o tym, że „pani Maria straciła kompletnie instynkt samozachowawczy”. „A o mnie w rozmowie praktycznie nic. Że miałem być , a nie byłem… Taka zemsta pani Rigamonti za to jak w ubiegłym roku obnażyłem jej zamiłowanie do krętactw, matactw i manipulacji. No cóż… Gratuluję poziomu!” - kończy swój wpis Cezary Pazura.

TK
[Fot. Youtube.pl]

Słowa kluczowe:

Polska

,

polityka

,

media

CS145fotMINI

Czas Stefczyka 145/2017

PDF (8,85 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook