Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Pazura o wywiadzie z Czubaszek: „Gazetowej kloaki ciąg dalszy”

04.12.2014

„W tymże numerze tego skompromitowanego tygodnika jest wywiad z Marią Czubaszek”.

Cezary Pazura w sposób jednoznaczny ocenił wywiad, jaki tygodnik „Wprost” przeprowadził z Marią Czubaszek, znaną ostatnio m.in. z promowania zabijania nienarodzonych dzieci. „Gazetowej kloaki ciąg dalszy” - tak aktor podsumował ostatnią rozmowę z Czubaszek.

„Wiedziałam, że jak Pazura usłyszy „papież”, to zaraz orgazmu dostanie” - szydziła Czubaszek w rozmowie z Magdaleną Rigamonti. Aktor nie ukrywa, że jest oburzony, że na okładce zostało zamieszczone jego zdjęcie z tym właśnie cytatem. „Nieduże. A jednak… Czymże zasłużyłem sobie na taką gościnę?” - zastanawia się.

„W tymże numerze tego skompromitowanego tygodnika (a czym, chyba nie muszę przypominać) jest wywiad z Marią Czubaszek. (…) Przeczytałem go uważnie. Niepotrzebnie. Jak wszystkie teksty pani Rigamonti (autorka rozmowy), wywiad nie penetruje tych rejonów życia Artystki, a skupia się wyłącznie na skandalu. Znając zamiłowanie pani Redaktor do manipulacji i jątrzenia, zastanawiam się ile jest w tekście „cukru w cukrze”? Pewnie nie dowiem się tego nigdy, chyba że sama pani Czubaszek zechce w tej kwestii zabrać głos” - pisze Pazura na Facebooku.

Według niego już sam fakt, że Czubaszek udzieliła wywiadu „takiej dziennikarce jak Rigamonti” świadczy o tym, że „pani Maria straciła kompletnie instynkt samozachowawczy”. „A o mnie w rozmowie praktycznie nic. Że miałem być , a nie byłem… Taka zemsta pani Rigamonti za to jak w ubiegłym roku obnażyłem jej zamiłowanie do krętactw, matactw i manipulacji. No cóż… Gratuluję poziomu!” - kończy swój wpis Cezary Pazura.

TK
[Fot. Youtube.pl]

Słowa kluczowe:

Polska

,

polityka

,

media

Warto poczytać

 1. rozenek 26.03.2017

  Zawisza: Rozenek jest znanym manipulatorem

  Zawisza był gościem programu "Skandaliści" prowadzonego przez Agnieszkę Gozdyrę, w którym dyskutują ze sobą osoby o przeciwnych poglądach.

 2. tyggg 26.03.2017

  Nowy numer tygodnika "wSieci"

  W najnowszym wydaniu tygodnika „wSieci” publicyści demaskują, jak daleko posunęła się ingerencja przedstawicieli zagranicznych podmiotów w serwowany Polakom przekaz medialny.

 3. wawrzyk-stefek 25.03.2017

  Prof. Wawrzyk: Deklaracja Rzymska sukcesem Polski

  Deklaracja Rzymska jest sukcesem Polski - uważa politolog z Uniwersytetu Warszawskiego prof. Piotr Wawrzyk. Ale - jak podkreśla - jest to dokument bardzo ogólny, otwierający dopiero pole do rozmów.

 4. semkasalondzienn2503 25.03.2017

  Semka: "PO jak wampir wysysa ciało Nowoczesnej"

  "Opozycja zakłada, że  ugra coś na tym paliwie europejskim".

 5. piecha-stefff 25.03.2017

  Piecha o sieci szpitali: Nie możemy spodziewać się rewolucji

  Nie możemy spodziewać tego, że nagle służba zdrowia zacznie działać, jak w Holandii.

 6. kosinknknm 24.03.2017

  Kosiniak: PSL zapłacił ogromną cenę za koalicję z PO

  - Kiedy byliśmy w koalicji z Platformą udało nam się zablokować przynajmniej część liberalnych zapędów PO - przekonywał w rozmowie z portalem wPolityce.pl prezes PSL.

 7. shaded 24.03.2017

  Miriam Shaded: Korwin mnie zawiódł

  "Janusz Korwin Mikke mając za sobą wspaniałe idee, przetrwonił wielkie poparcie".

 8. cejro-stefff 24.03.2017

  Cejrowski o Merkel: Wielka baba nie upilnowała Holandii

  Wojciech Cejrowski o konflikcie na linii Ankara-Haga.

CS141fotMINI

Czas Stefczyka 141/2017

PDF (4,89 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook