Jedynie prawda jest ciekawa


Pazura na ostro: "Wypieki" Korwin-Piotrowskiej cuchną!

09.12.2014

"To nowoczesna forma nierządu!" - zarzuca znany aktor.

Cezary Pazura w ostrych słowach postanowił skomentować działalność Karoliny Korwin-Piotrowskiej, którą nazywa "matką chrzestną polskiego hejta i magla". Jego zdaniem zachowania Korwin-Piotrowskiej są haniebne i po prostu nieludzkie. "Postanowiłem zdiagnozować ten nieuleczalny przypadek, tym bardziej , że nikt nie namaścił tej pozbawionej wdzięku i poczucia humoru Pani Z Magla na bycie sumieniem artystów czy jak to dzisiaj zwą celebrytów. Chyba, że chodzi o namaszczenie wazeliną, by wejść do tyłka swoim chlebodawcom, kryjącym się w większości za tytułami poczytnych gazet i portali" - czytamy na profilu Pazury na Facebooku. 

Po emocjonalnym tonie Pazury widać, że Korwin-Piotrowska mocno zalazła mu za skórę. "Ta Pani nigdy nie skalała się normalną pracą. Nie ma pojęcia co to znaczy napisać piosenkę, a potem ją wykonać. Nie wie co to praca nad rolą, czy występ w teatrze. To zamknięte dla niej rewiry. Spłodzenie książki składającej się z zebranych ze starych śmietników plot, to pułap Jej osiągmięć. Świeci światłem odbitym i wmawia wszystkim, że to co najmniej halogen. Sama nie stworzyła nic oryginalnego. Po prostu nie stworzyła nic oprócz plotek, zadymy i smrodu... Ona i jej Klony to ludzie wielu antytalentów, trzeba im przyznać. Być może właśnie na takim tle wydają się interesujący? Kto wie?..." - zastanawia się Pazura. 

Najostrzejsze słowa Pazury dotyczą jednak innego fragmentu. "Dla mnie to co robi Pani Korwin -Piotrowska jest gorsze od złodziejstwa. Bo gdyby mi po prostu coś ukradła, zabrała pomysł, skorzystała z niego... Ale nic z tych rzeczy. Ona żyje z mojej pracy (oczywiście tez wielu innych, ale piszę o zasadzie), podważając jej sens. Więc gdzie tu sens? To jest zwykły zamach na czyjąś wolność i niezależność. Takie rzeczy wg mnie powinny być ścigane z urzędu. To co reprezentuje swoją działalnością Pani Korwin Piotrowska jest moim zdaniem nowoczesną formą nierządu. Bo zwróćcie uwagę, że prostytutka bierze pieniądze za to , że robi komuś dobrze. Korwin-Piotrowska zaś za to, że robi źle! Refleksja wskazana" - pisze aktor.

I apeluje, by przyznać Korwin-Piotrowskiej katedrę nienawiści i chamstwa. Ostro!

LL

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook