Jedynie prawda jest ciekawa

Pazura na ostro: "Wypieki" Korwin-Piotrowskiej cuchną!

09.12.2014

"To nowoczesna forma nierządu!" - zarzuca znany aktor.

Cezary Pazura w ostrych słowach postanowił skomentować działalność Karoliny Korwin-Piotrowskiej, którą nazywa "matką chrzestną polskiego hejta i magla". Jego zdaniem zachowania Korwin-Piotrowskiej są haniebne i po prostu nieludzkie. "Postanowiłem zdiagnozować ten nieuleczalny przypadek, tym bardziej , że nikt nie namaścił tej pozbawionej wdzięku i poczucia humoru Pani Z Magla na bycie sumieniem artystów czy jak to dzisiaj zwą celebrytów. Chyba, że chodzi o namaszczenie wazeliną, by wejść do tyłka swoim chlebodawcom, kryjącym się w większości za tytułami poczytnych gazet i portali" - czytamy na profilu Pazury na Facebooku. 

Po emocjonalnym tonie Pazury widać, że Korwin-Piotrowska mocno zalazła mu za skórę. "Ta Pani nigdy nie skalała się normalną pracą. Nie ma pojęcia co to znaczy napisać piosenkę, a potem ją wykonać. Nie wie co to praca nad rolą, czy występ w teatrze. To zamknięte dla niej rewiry. Spłodzenie książki składającej się z zebranych ze starych śmietników plot, to pułap Jej osiągmięć. Świeci światłem odbitym i wmawia wszystkim, że to co najmniej halogen. Sama nie stworzyła nic oryginalnego. Po prostu nie stworzyła nic oprócz plotek, zadymy i smrodu... Ona i jej Klony to ludzie wielu antytalentów, trzeba im przyznać. Być może właśnie na takim tle wydają się interesujący? Kto wie?..." - zastanawia się Pazura. 

Najostrzejsze słowa Pazury dotyczą jednak innego fragmentu. "Dla mnie to co robi Pani Korwin -Piotrowska jest gorsze od złodziejstwa. Bo gdyby mi po prostu coś ukradła, zabrała pomysł, skorzystała z niego... Ale nic z tych rzeczy. Ona żyje z mojej pracy (oczywiście tez wielu innych, ale piszę o zasadzie), podważając jej sens. Więc gdzie tu sens? To jest zwykły zamach na czyjąś wolność i niezależność. Takie rzeczy wg mnie powinny być ścigane z urzędu. To co reprezentuje swoją działalnością Pani Korwin Piotrowska jest moim zdaniem nowoczesną formą nierządu. Bo zwróćcie uwagę, że prostytutka bierze pieniądze za to , że robi komuś dobrze. Korwin-Piotrowska zaś za to, że robi źle! Refleksja wskazana" - pisze aktor.

I apeluje, by przyznać Korwin-Piotrowskiej katedrę nienawiści i chamstwa. Ostro!

LL

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook