Jedynie prawda jest ciekawa

Pazura broni Kukiza: Życzę mu szczęścia w jego wysiłkach

18.06.2015

„Bawi mnie krytyka, sądy i rady skierowane do Kukiza. Mądre głowy sugerują, że to kuglarstwo”.

Cezary Pazura znów zabiera głos. Tym razem popularny aktor broni Pawła Kukiza. I wskazuje, że to, co się mówi o sukcesie politycznym wokalisty go bawi.

„Bawi mnie fala krytyki, sądów, rad i przestróg powstała po wyborczym tsunami i skierowana do Pawła Kukiza. Mądre głowy sugerują , że to bańka mydlana, kuglarstwo, chwilowy tryumf i kaprys rozbestwionej młodzieży” – pisze Pazura na swoim profilu na Facebooku.

I przyznaje, że bawi go choćby Robert Biedroń. „Nawet prezydent Biedroń zarzuca Kukizowi brak kompetencji , nazywając politycznym demagogiem. A to przecież pan POSEŁ Biedroń zapytany przez dziennikarza nie miał pojęcia cóż to takiego w Sejmie Konwent Seniorów? To chyba luka na poziomie wiedzy gimnazjalnej? Ups...” – wskazuje Pazura.

I zaznacza, że „czas pokaże kto jest demagogiem”. „Zresztą jak zwykle” - wskazuje.

„Pawłowi Kukizowi życzę szczęścia w jego wysiłkach , dokładnie jak każdemu, bez względu na to czy jest czarny, zielony, bordowy czy w kropki. Byle jego cele były szlachetne i dobre. A i pouczać go nie mam zamiaru przez skromność i dobre wychowanie” – kończy swój tekst Pazura.

Ciekawe, czy takie poparcie pomoże Kukizowi

TK
[Fot. Youtube.pl]

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook