Jedynie prawda jest ciekawa

Pawłowicz: Przesłuchać ich TERAZ!

07.01.2017

TERAZ ich wszystkich procesowo przesłuchać a kwity zabezpieczyć.TERAZ!!! bo każda godzina działa na korzyść "uczciwych" inaczej - napisała prof. Krystyna Pawłowicz na swoim profilu na facebooku.

W emocjonalnym apelu posłanki - czytamy:

"TERAZ, zanim kodziarze nie zdążą ustalić jednej wersji i zmataczyć prawdy o ich ofiarnej, patriotycznej walce o demokrację, ustalić KTO ich "dotował", ile zainwestował i z jakiego "zewnątrz",TERAZ, nie czekając do poniedziałku i możliwych "wypadków" na śliskiej drodze tych, co mówią, że "bojownikom" o wolną kasę "rozpisaną na zbiórki publiczne" "pospadają z nóg kapcie",nie czekając - jak w sprawie Piniora - że świadkowie się pomylili,już nie pamiętają i się wycofują, TERAZ ich wszystkich procesowo przesłuchać a kwity zabezpieczyć. TERAZ!!! bo każda godzina działa na korzyść "uczciwych" inaczej."

Jak przypomina posłanka: dziewczynkę zbierającą w Poznaniu na chorą Mamę skarbówka sprawdziła na drugi dzień. Tymczasem "antypolskim buntownikom nikt nigdy głowy nie zawraca, wszyscy jakoś ufają ich sprawozdaniom i bez sprawdzania wierzą w skromny - jak na takie ilości manifestantów - 1 mln zł. za 2016 rok."
 "Ja nie wierzę" - deklaruje Krystyna Pawłowicz.

ansa/Facebook

[fot. Fratria]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook