Jedynie prawda jest ciekawa


Pawłowicz: Polacy nie potrzebują "wsparcia"

06.04.2016

"Panie Jagland! Panu i Pana namolnym kolegom już dziękujemy. Nie drażnijcie Polaków!"

Prof. Krystyna Pawłowicz ma ograniczenia związane z publicznymi wypowiedziami. Pisaliśmy o tym na Stefczyk.info. Jednak okazuje się, że nowe regulacje dotyczące poseł PiS nie dotyczą jej konta na Facebooku. Prof. Pawłowicz komentuje ostatnie wizyty przedstawicieli instytucji europejskich w Polsce.

"Sekretarzu Generalny Rady Europy T.Jagland, Polska i Polacy nie potrzebują żadnego Pana "wsparcia". Natychmiastowego wsparcia potrzebują od Pana Niemcy i Belgowie, których obywatelskie wolności i prawa drastycznie naruszają ich władze państwowe. Proszę się tym zainteresować" - napisała prof. Pawłowicz kilka dni temu. Dodała, że Jagland i jego "koledzy z UE zjeżdżający tu namolnie niech nie drażnią nas, Polaków".

"Osobiście ,jako poseł polskiego Sejmu NIE podporządkuję się ŻADNEJ Pana "radzie" ani "sugestii" "udrożnienia" polskiego TK. W Polsce polskim posłom doradzają POLSCY WYBORCY i polska konstytucja, Panie Jagland. Panu i Pana namolnym kolegom już dziękujemy. Nie drażnijcie Polaków!" - dodaje Pawłowicz.

W kolejnym wpisie odnosi się także do wiceszefa Komisji Europejskiej, Fransa Timmermansa. "Także Pan Frans Timmermans nie namówi nas do złamania naszej konstytucji. Szkoda jego unijnego talentu i czasu. Że też oni w tej Europie jeszcze nie pojęli, że grupa "PolskośćToNienormalność" już w Polsce nie rządzi" - zauważa Pawłowicz.

Dodaje, że "żadnego "kompromisu" w sprawie łamania konstytucji po prostu nie może być". "A opozycja polska i zagraniczna /też ta niemiecka/ MUSI w końcu pogodzić się z myślą, że przegrała ostatnie wybory i ich pasożytowanie na Polsce i Polakach się skończyło. Teraz swój program wyborczy, już ratunkowy dla Polaków realizuje Prawo i Sprawiedliwość" - wskazuje Pawłowicz.

Dodaje, że "Panu Timmermansowi za jego troskę o /jego/ interesy w naszej Ojczyźnie wykorzystywanej przez takich różnych - dziękujemy. Proszę nie wracać już do nas na żadne "konsultacje". Sami DamyRadę" - kwituje Pawłowicz.

Jak widać prof. Pawłowicz komentuje w swoim stylu ostatnie wydarzenia w Polsce.

ez
[Fot. wPolityce.pl]

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook