Jedynie prawda jest ciekawa


Pawłowicz: Mam nadzieję, że Janicki zostanie zdegradowany

13.02.2017

„Trwa robienie porządków po procedurach i porządkach panujących w BOR za rządów PO. Przecież BOR nie tylko teraz szwankował, do różnych sytuacji dochodziło również w przeszłości. Pan minister wyraźnie podkreślił, że ma zaufanie do funkcjonariuszy BOR, ale obowiązywały niedające efektów procedury” - mówi „Super Expressowi” prof. Krystyna Pawłowicz.

„Najbardziej podoba mi się pomysł skorzystania z doświadczeń najlepszych służb ochrony na świecie i zbudowania ich w Polsce od podstaw” - podkreśla poseł PiS.

„Ministrowie obecnego rządu nie zdążyli jeszcze objąć urzędów, a opozycja już żądała od nich efektów pracy. (…) Opozycja nie ma żadnego prawa mówić o sposobie funkcjonowania służb specjalnych, ponieważ doprowadziła do absolutnego upadku, kompromitacji i ośmieszenia BOR. Informacje ze Smoleńska pokazują, że BOR w najbardziej kluczowych miejscach w chwili katastrofy nie był obecny. Po prostu nie istniał!” - przypomniała parlamentarzystka.

Prof. Pawłowicz odniosła się również do postaci gen. Mariana Janickiego.

„Szefem BOR był jakiś Marian Janicki, który z kierowcy Lecha Wałęsy awansował na generała. Śmiechu warte. Doprowadzili za swoich rządów do tak strasznego ośmieszenia i zrujnowania BOR, że niech się odczepią. Mam nadzieję, że pan Janicki zostanie zdegradowany” - przyznała posłanka PiS.

„Pan Janicki niech naprawdę się nie odzywa, bo to nieprzyzwoite, bez honoru. Niech lepiej czeka, aż zostanie zdegradowany. Na co mam nadzieję!” - dodała.

gah/se.pl

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook